Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da Fox ide da postane CEO Aston Ville. Tezak posao za Gazidisa sada, jer je Tom cijelo osoblje promjenio i bio instrumentalan u svim novim sponzorskim ugovorima

    Sto se tice napadaca, cisto sumnjam. Nece tvrdoglavo ce ostat sa Giroudom, sto ne vjerujem da je pametan potez.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Po meni je Jack Wilshere bio ubedljivo najbolji danas. Posteno sam ga iskritikovao posle utakmice sa Palasom i izgleda su kritike urodile plodom. Danas potpuno drugaciji igrac, prakticno je bez greske odigrao. Svaka cast za partiju.

      Cazorla nevidljiv, Ramseyu se desio onaj crveni karton, a i na utakmici nista nije pokazao. Ja ne znam da li smo ijednom napali po levoj strani danas gde su bili Cazorla i Monreal. Giroud... Definitivno samo kao joker moze da nam posluzi, samo to.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Razapesmo Zirua Al ipak sacekajmo malo,tek pocela sezona,covek nije ni 60posto spreman,iz sezone u sezonu je bolji,Sancez ce dobiti priliku i kao napadac kad se Wolkot u potpunosti oporavi ,i sam Teo tu moze da se snadje ako bas zatreba,tu je i Sanogo koji je solidna zamena,pisem ovo jer znam da Arsen nece dovesti napadaca
        Sto se utakmica tice,zadovoljan sam rezultatom samo,ipak je bilo vruce gostovanje Turskoj,u revansu nadam se da nece biti problema,da opet sa cvrstom odbranom krecemo sezonu ona nas je drzala veci deo prosle,izgleda da ce i tako biti ove,al mora u napada mnogo bolje....
        sigpic

        Comment


        • Ma Giroud je toliko nespreman nakon ovog svjetskog da nema vise ni onaj dodir da djeli one duple pasove, dramaticno je izgubio na osjecaju. Mislim treba njemu vremena, ali nema ga sada. Uzasno je napeto sada i dovedena je kvalifikacija u LP pod znak pitanja. Sta ako ga ona zivotinja slozi na Emiratima, pa da se treba vracati. Sreca pa se svabe vracaju za taj mec
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Ma Giroud je toliko nespreman nakon ovog svjetskog da nema vise ni onaj dodir da djeli one duple pasove, dramaticno je izgubio na osjecaju. Mislim treba njemu vremena, ali nema ga sada. Uzasno je napeto sada i dovedena je kvalifikacija u LP pod znak pitanja. Sta ako ga ona zivotinja slozi na Emiratima, pa da se treba vracati. Sreca pa se svabe vracaju za taj mec
            I to vec duze hocu da pitam,sto svabama nasim duzi odmor nego ostalim,cak samo je Mesut igrao,Per je nesto malo na pocetku,i Poldi nije ni igrao u sustini,ostali Nemci u drugim klubovima vec uveliko spremni....
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Jack 10 View Post
              I to vec duze hocu da pitam,sto svabama nasim duzi odmor nego ostalim,cak samo je Mesut igrao,Per je nesto malo na pocetku,i Poldi nije ni igrao u sustini,ostali Nemci u drugim klubovima vec uveliko spremni....
              Bez obzira sto nisu igrali, trenirali su celo leto. Ja ne bi uporedjivao Arsenal sa drugim klubovima posebno kada se uzme u obzir broj povreda koji se vec godinama desavaju Arsenalu. Tako da bolje nek se odmore.

              Comment




              • Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Ma ajde da nam se vrati pa da krenemo zivlje malo, sve je ovo _____________

                  Comment


                  • Igrace Ozil protiv Evertona, to je sigurno, a vrijeme je da Kazorla odmori malo.

                    Comment


                    • Arsenal's €25m Carvalho bid rejected by Sporting
                      The Gunners are keen to sign the midfielder, but the move has been complicated by Sporting's €35m valuation of the player and third-party ownership
                      More mrs u tri lepe
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Odakle je ovo?

                        Comment


                        • Sere ova kompanija koja ima dio vlasnistva. U zestokim dugovima su i oni i Sporting, a kontaju dodatnih 8m funti ce ih ko fol izvuci. Sporting 400m funti u dugu, a ovi su isto debeleo u crvenom. Iskreno mislim da treba da pljune 25m funti i prihvatit ce kurve, ako ne prihvate nek se jebu nek zavrse u administraciji.

                          Sto se Manolasa tice Sky prenio da je valjda danas dosao u London da odradi medicinski.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by Dimitrije View Post
                            Odakle je ovo?
                            http://www.goal.com/en/news/11/trans...g?ICID=HP_HN_2

                            Jbg sta znam ovaj goal.com je uvek lepo i tacno pisao

                            @Aki ma tog coveka poseduje ta neka kompanija nesto tipa 40% onda Sporting i neki Agent boga pitaj , uglavnom covek je nocna mora za pregovore
                            Last edited by Lord Gangarić; 20-08-14, 20:24.
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Katastrofa je to sto su ljudi u debelom crvenilu sa bankovnim racunima i oni odbijaju tako mrtvo hladno 20m funti kesa odmah istog momenta. To samo idiot moze odbiti kada se u takvim problemima nalazi i to za igraca koji sutra moze nogu slomit i izgubit 100% na vrijednosti. Al jebiga glupi Portugalci, zato im je i ekonomija u kurcu kakvom i jeste
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Katastrofa je to sto su ljudi u debelom crvenilu sa bankovnim racunima i oni odbijaju tako mrtvo hladno 20m funti kesa odmah istog momenta. To samo idiot moze odbiti kada se u takvim problemima nalazi i to za igraca koji sutra moze nogu slomit i izgubit 100% na vrijednosti. Al jebiga glupi Portugalci, zato im je i ekonomija u kurcu kakvom i jeste
                                Oni su navodno i vise odbili... barem po nekim pricama Junajted je nudio nesto vise.

                                Comment

                                Working...
                                X