Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.bhrt.ba/bht1-uzivo/

    BHT

    Comment


    • Originally posted by Dejan78 View Post
      A možeš i ovde da probaš:

      http://www.sports-x.net/index.php
      Pa ovo je super

      Comment


      • Ja na kablovskoj nahvatao isto neki bosanski kanal prenosi Arsenal Ladno brat Milorad sudi
        Last edited by Lord Gangarić; 19-08-14, 19:41.
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Ko ima arenu 3 ima uzivo

          Comment


          • evo ako nekome treba.

            http://www.sports-x.net/watch/arena3

            ako ne vilserice brisi post
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Prije svega kakva je ovo oranica?

              Onda vile nas pronosale zbog Dembare fule, a o igri da ne pricam. Sramno.

              Giroud se obrukao 2 puta.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Salu na stranu Aki ovaj tvoj maneken je ubij boze danas. Djembara se razludeo kad god ga vidim da primi loptu meni srce poskoci
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Pa i nismo toliko losi koliko su se ovi njihovi popalili.. Sad ce malo da malo da spuste loptu u drugom, nadam se... Kazorla mora da pridje veznom redu i pomogne u kreiranju napada.. Sanse smo imali samo ih je trebalo iskoristiti

                  Comment


                  • Cazorla prije svega treba da sjedne na klupu, kriminalno je los zadnje 2 tekme. Katastrofa. Giroud se bruka nenormalno danas. Sanchez je ziv, kao i Remzika i Jack. Ostali lose bas. Ox, Campbell pa da rokamo
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Cazorla prije svega treba da sjedne na klupu, kriminalno je los zadnje 2 tekme. Katastrofa. Giroud se bruka nenormalno danas. Sanchez je ziv, kao i Remzika i Jack. Ostali lose bas. Ox, Campbell pa da rokamo
                      Ne znam koja je to utakmica odigrana nakon one sa K. Palasom, ali je tamo Santi bio jedan od boljih. Ovdje nije toliko njegova krivica, uopste se ne igra po toj lijevoj strani. Cesce se prebacuje sredina dugim loptama ili preko Debusija i Remzija ide na Sanceza. Kazorla se nudi, ali je sistem igre Arsenala trenutno razbijen i ovo su bili vise individualni pokusaji da se postigne gol. Mislim da bi Mozzart mogao nesto napraviti, ili, kao sto Aki rece - Ox.
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Ma mislim na ovu i protiv palasa. A tu je poklonio barem 20 lopti
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Znam ja da ti na nju mislis. Samo sam htio zaobici "nisi u pravu" frazu.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Evo OXa! Ajmo show!!!
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Bravo glupsone
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ja ne mogu da verujem prvo mi Ziru zivce pokidao sad ovaj nesrecnik
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X