Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
    Posle povezivanja s Fellom i Benderom, mi da zavrsimo s ovom kantom. Pa sta je tu dobro?
    Coquelin i Frimpong obojica jaci zadnji vezni od njega, kakav crni Barry, ne dao Bog nikom.
    Jbg, i mi se povezivali sa Jermenom, pa cemo dovesti tamo nekog Jorginha. Sta fali za back up, 4m transfer ???
    Coquelin jeste bolji, rekao sam ti vec koliko cenim momka, ali ova usijana glava, tesko.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Герет Бери, прошло време, дакле био некад један добар играч, Герет Бери који прелази из Астон Виле у Сити...није играч за апгрејд Арсенала који има ок основи и сад то само треба да надограђује, а ово са Беријем нзм како да назовем него као кад Јуве јури нападача и иде лицитација врхунска све имена и на крају дође Бендтнер, дакле "Подували смо за главне мете, сад дај шта даш".

      Мада ко зна и колико је то тачно за Берија.

      Comment


      • Beri, igrac koji odlicno i dalje obavlja svoj deo posla na terenu. Neverovatno zahvalan igrac, ja bih bio srecan da dodje u LIverpool, odmah ispred Leive, naravno nije igrac koji ce napraviti neki vanserijski potez, jednostavno prekida akcije protivnika, pas na stranu u noge, ne gresi mnogo, inteligentan igrac. . Nije Venger glup...
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Jbg, i mi se povezivali sa Jermenom, pa cemo dovesti tamo nekog Jorginha. Sta fali za back up, 4m transfer ???
          Coquelin jeste bolji, rekao sam ti vec koliko cenim momka, ali ova usijana glava, tesko.
          Jorginho je valjda DM, i mi smo se povezivali s njim, ne mesaj sad pozicije. Sto se ti ce transfera, 4m nisu problem, vec plata od 80K, slicna kolika bi trebalo da se da Fellainiju.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
            Jorginho je valjda DM, i mi smo se povezivali s njim, ne mesaj sad pozicije. Sto se ti ce transfera, 4m nisu problem, vec plata od 80K, slicna kolika bi trebalo da se da Fellainiju.
            Ma kakav DM, centralni vezni, 10-ka. Mada igra sve zivo, zanimljiv neki igrac.
            Kako stvari stoje, izgleda da ce Fellaini ostati u Evertonu...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Ma kakav DM, centralni vezni, 10-ka. Mada igra sve zivo, zanimljiv neki igrac.
              Kako stvari stoje, izgleda da ce Fellaini ostati u Evertonu...
              Nece Fella ostati u Evertonu ako Thiago ostane u Barci, odmah Moyes krece po cupavog. Sad sam pogledao na TM, Jorginho pokriva DM/MC/AM, kul to zvuci.
              Danas na predstavljanju dresova izgleda svih 5 Engleza iz kluba.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Ako ostane do1. augusta, onda ce ostati sigurno i do kraja prelaznog roka Cupo.

                Ima tu klauzu koja vazi do 1. augusta, pa eto

                I kakav Berry, novinari jedva docekaju da povezu nekog igraca sa Arsenalom, isto ko sto su sinoc odma cim su saznali da je Benteke zatrazio oficjelno transfer povezali su ga sa Arsenalom, klasicno...
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ali Benteke bi vam legao kao budali samar!
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • I sta? Mi sad k'o budale iscekujemo tu promociju, jer su najavili neko senzacionalno iznenadjenje. E, ako bude statua, cija god, stvarno su govna!
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Originally posted by Ves View Post
                      I sta? Mi sad k'o budale iscekujemo tu promociju, jer su najavili neko senzacionalno iznenadjenje. E, ako bude statua, cija god, stvarno su govna!
                      Ja ocekujem 50 zutih topova usmjerenij ka White Hart Lane-u i tacno u 16:30 ce da ispale svoja dzulad i da bombarduju WHL
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ma ja ocekujem Bergkampova statua da bude otkrivena. Ruzno je biti tim razocaran, ali su takve okolnosti da zaista hocu...
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Citam tvitove sa Emiratesa ...

                          WTF Titus Bramble & Gareth Barry. Wow thats ambition! :-)


                          Last edited by Ves; 09-07-13, 15:50.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Gooner Power ‏@goonerpower86 1m

                            Sad news: The away kit failed its medical. #afc
                            HAHHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHH
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Jos cekamo taj "Audacious Stunt" !

                              Last edited by Ves; 09-07-13, 15:55.
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Brutalni su dresovi
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X