Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stoperi Salkea: Nastasic, Howedes, Matip, Ajhan, Santana, Kirchof, Fridrih + Kolasinac koji moze igrati stopera. 7+1 Najmladji ima 19 godina. Jedino od Howedesa mogu zaraditi, a Nastasic-Matip su sasvim dovoljan stoperski kvalitet za njihove standarde, bez zelje da omalovazavam. Ne znam. Meni izgleda kao DONE DEAL!

    edit: http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...rnational.html

    p.s. Takav je internet, imas mogucnost vjerovati u sta ti je volja !
    Last edited by Ves; 14-01-15, 14:19.
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Da on je igrao i levog beka za nemce...Legao bi nam bogami
      sigpic

      Comment


      • Krystian Bielik je vjerovatno gotov posao. Oko 2.5 m za sedamnaestogodisnjaka

        Hevedesa zaboravite.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Danas se opet spominje Gundogan..

          Comment


          • sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Mogao bi i visinu ubaciti tu,niski smo bas,kad je Per dao gol glavom skoro kao da je prosla vecnost kad smo zadnji put dali,a i nije da ne primamo cesto iz prekida,tesko ce sve to uklopiti,mislim i kad se uklopi sve to taj covek se zove Pogba,al njega necemo dovesti...Ja sam za to da dovedemo nekog proverenog,ako ne onda nek Kokelan i Arteta izguraju sezonu
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Jack View Post
                Mogao bi i visinu ubaciti tu,niski smo bas,kad je Per dao gol glavom skoro kao da je prosla vecnost kad smo zadnji put dali,a i nije da ne primamo cesto iz prekida,tesko ce sve to uklopiti,mislim i kad se uklopi sve to taj covek se zove Pogba,al njega necemo dovesti...Ja sam za to da dovedemo nekog proverenog,ako ne onda nek Kokelan i Arteta izguraju sezonu
                Pa ako su ti vecnost deset dana onda ok

                Comment


                • Wenger obozava Pogbu, a i Pogba obozava njega, trik je sto ga Juve sad nece dati ispod 70-80m, a Wengerica bi vjerujem bez problema na ljeto krnhuo na njega 50ak miliona, ako ne i vise, jer zavisi da li cemo biti u TOP3 kluba na kraju.

                  Pogba je san snova, raspitivao se ljetos Arsenal za njega i Vidala, ali nista od toga nije bilo. Sve one glasine oko Vidala i Uniteda su bile cisto napumpanje Felicevica da mozda izvuce bogovski ugovor od Juvea za Vidala, ali vjerujem da na ljeto ide Arturo
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Hahahajaha,mislio sam pre toga naravno mislim bilo je sigurno jos po koji glavom al sve je to jako malo,samo koliko nam Ziru znaci kod prekida prilikom kornera kad branim gol
                    sigpic

                    Comment


                    • Snajderlin povrijedjen na 3 sedmice, to je sumnjivo poprilicno

                      Kalstrom ponovo iz pocetka, evo ga.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • http://www.theguardian.com/football/...P=share_btn_tw

                        Le Coq nastavlja da igra. Vrlo moguce da ce se sada kupiti jos jedan veznjak, eventualno posudba, citaj Kalstrom
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • SSN: Bielik flying to London to complete Arsenal move on Friday. £2.3m fee. Straight into first-team squad. #AFC
                          Prvo pojacanje, te prva stanica teretana
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • http://www.arsenal.com/news/news-arc...rgery-on-ankle

                            Sada ce biti veznjak sigurno, da li posudba ili nesto trajno, vidjet cemo, ali ogroman blow.

                            http://www.arsenal.com/news/news-arc...bs-and-welbeck

                            Debuchy 3 mjeseca

                            EDIT:

                            http://legia.com/aktualnosci/bielik-...arsenalu-45277

                            Oficjelno, prvo pojacanje. Cekamo Arsenal.com u petak navece.
                            Last edited by maliajnstajn; 15-01-15, 13:55.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ja da sam igrac nikada ne bih presao u ovakav Arsenal, ovo nije normalno. Kada potpises ugovor sa Arsenalom, operacioni sto ti ne gine.

                              Comment




                              • Mali razmislja 100 na sat. Svidja mi se po ova 4 min
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X