Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post
    Teras me da zapocinjem svadju . Jedno je imati svoje misljenje, a drugo je podjebavati posle poraza ili tipa kako su neki igraci ocajni i tako to.. A ti igraci pokidali sezonu. Zamisli ja kazem tipa kada je Sancez pao u formi:"da je copavo djubre ili tako nesto?!" Pa krvi mi bi se napili. #figurativno

    ps: neka neko obrise ovaj od moderatora. posto gubi smisao
    Originally posted by Vladan View Post
    Zato sto je Ospina prosjecan golman dok je Ceh svjetska klasa, jedan od najboljih golmana svijeta.
    Nisam primetio da se krv pila.

    Comment


    • Secem ruke, noge i sta treba ako se vecina slaze sa obe recenice.Naravno da u moru Interneta mozes da naletis na dva dijametralno suprotna misljenja, ali u ovom slucaju nema teorije da vecina misli tako u oba slucaja zato sto nisu dosledni.Glupo je bilo sta vaditi i dokazivati poentu kako su vecina licemeri, zato sto nije tako.

      Comment


      • Imao je Vlajko sigurno spreman govor kako je Wenger budalica, ima fetis na 4. mjesto pa morao da prokocka trece jer je mazohista, vako nako.

        Ne znam sto se vracamo na tu temu prepucavanja kad ce se uvijek vrtiti u krug. I frapantno mi je recimo evo navijate sigurno za nekoga iz svoje domace lige i ako mi kazete da se ne podjebajete sa jaranima medjusobno kad dobijete ili izgubiti, onda ili lazete ili ste stvarno samo dobre osobe. Ljudi bozji mora bit podjebavanja, takav nam je mentalitet svima, volimo da se dicimo pobjedom i uvijek cemo je uvelicavati, makar bili i najveci klub na svijetu.

        Wenger je pricao o transferima i Le Coqu. Kaze nije mu promjenio planove za transfere.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Vladan nam je dupe pomerao ,a i pomeraće ali i mi konja za trku imamo , npr Henryr batica ako nema 30 postova tamo sve u fazonu Di Maria pajser , ovaj vakav nakav tako da ono balans je tu negde
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • a misljenje o ovome?

            http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...lazi-u-Arsenal

            Comment


            • On hoce velike pare i igrat centralno. Mora dobit oboje ili ne pristaje. Neki klubovi mu nude igranje redovno na zeljenoj poziciji, ali ne para koliko trazi, dok mu drugi, a medu njima i City nude velike pare, a nedovoljno minuta i poziciju koju zeli. City bi ga zbog pravila domacih igraca htio zadrzat posto poto....

              Comment


              • Ne znam ne svidja se on meni mada ne mogu da kazem da nije koristan za neku rotaciju al mislim da nam iskreno ne treba...

                Comment


                • Comment


                  • dresovi su odavno poznati
                    http://www.footyheadlines.com/2015/0...5-16-kits.html

                    Comment




                    • Wengerica objaÅ¡njava neke stvari
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Kako cu ja plakat kad taj covjek ode iz Arsenala. Arsenije . Mislim da cemo mi tek za par godina shvatit kako je velik posao covjek napravio zadnjih godina dok je bila teska situacija s financijama. Stabilizirao je klub i sad cemo polako na cvrstim temeljima ic prema gore..

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Nisam ocekivao Tea na klupi,lepo makar videti Jacka u prvih..napasti od starta,ocekujem goleadu neku
                            sigpic

                            Comment


                            • Eto tri zaredom nismo dobili na Emiratima. Tri busa parkirana, stadion nam se polako pretvara u parking.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • I na wembliju nas ocekuje slican scenario,samo neki fensi bus sa opasnim vozacem ovaj napadacemnadam se da su se igraci delom zbog toga stedeli,videcemo,al ova 2 kiksa su mnogo,kao 2 poraza mi dodje inace sta je sa Oxlejom,nedostaje nam i on bas,al srecom Teo se probudio konacno
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X