Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobice oni neke Turke kao mi Besiktas prosle sezone.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Jebeš koefecijent,bolje da ne dobiju od sponzora još tih 20-25 miliona ako se kvalifikuju za LŠ
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Prvo poluvreme je bilo haos nikada lošiju partiju nismo odigrali ove sezone.Sredinu terena kao da nismo imali , ceo vezni red kao da nije ni postojao.Drugo poluvreme smo se malo oporavili pogodio je Wengerica izmene samo što je trebao to mnogo ranije da uradi ali dobro šta je tu je . U suštini odgovara mi rezultat ovo nam je ujedno bila najteža tekma , ove dve kući bi trebalo da privedemo lepo kraju i naravno finale kupa .

        I što se Volkota tiče , čoveku odma dati novi ugovor i ubaciti ga u prvi tim što je pre moguće stvarno mislim da može da pruži fenomenalne partije samo da ga povrede zaobiđu

        Last edited by Lord Gangarić; 17-05-15, 20:24.
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Nase najbolje krilo i covjek koji daje dimenziju vise. Najbolje koristi brzinu u klubu i dusu je dao za igrace poput Ozila koji guraju lopte u prostor. Osim njega nitko ne radi utrcavanja iza zadnje linije.

          Comment


          • Walcott ove sezone bas se vidi da jos nije na 100% onoga sto moze. Tek danas sam ga vidio prvi put da grize, da trci da vrsi presing nakon povrede. Jednostavno treba mu vremena da dodje sebi. Vjerujem da ce biti on dobar iduce sezone, kad se prodju pripreme sasvim regularno i kad onda opet da igra ko sumanut. Covjek jednostavno moze razvuc timove ko jufku na sve strane. Show kako brz igrac.

            Dva boda od preostalih 6 potrebno za 3. mjesto, ili svih 6 plus poraz Citya.

            Sada je najvazinije dobit Sundrland na Emiratima i spremati se za Wembley.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • sigpic

              #WengerOut

              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

              Come on you Gunners!

              Comment


              • Originally posted by Dejan78 View Post
                Ides, mala, to je ta dubina rostera koja nam je preko potrebna

                Comment


                • Mourinho on possibility of Cech joining #AFC: "Big candidates to win the Premier League. I would never let him go. But it’s not in my hands"
                  rekoh već,sretno gde god ode
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Lyon forward Alexandre Lacazette has decided not to sign a new deal at the club. (L'Equipe)

                    Idemo zavrsiti ovo i Ceha prije pocetka predsezone i da se igramo
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Idemo zavrsiti ovo i Ceha prije pocetka predsezone i da se igramo
                      Moze,moze!,nego o cemu pisati celo leto dobro tu je DM
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Jack View Post
                        Moze,moze!,nego o cemu pisati celo leto dobro tu je DM
                        Gundogan.

                        Santija ce pustiti vjerovatno da se vrati u Spaniju. Mora Wenger da svrsava zadnje dvije sezone sa veznim redom Jack-Rambo.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Ja Lakazeta spominjem jos od zime, dok je Aki pricao o koje kakvim Kavanijima . Lakazet prva opcija, Ziru druga, to je to, tripleta u najavi. Samo ne znam sta sa Velbekom raditi .

                          Ucutale se nesto novine oko naseg dm-a, zatisije pred buru. Poznajuci rasipnicki mentalitet Vengera, dolazi nam gratis Kedira

                          Comment


                          • Ne bi me cudilo da dodje Kedira gratis

                            O Gundoganu se puno prica, voli Wenger "Arteta tip" igraca da mu pokriva tu poziciju, da je ziheras na pasovima i da ima sirok spektar pasova, cak i nekad da moze da povuce. Cak i da kombinuje napokon, da prilagodjava vezni red protivnicima i da trazi tu komapktnost da ubije sviju na razlicte nacine.

                            Lakazet, Ceh prije jula i onda malo se zajebajemo do augusta, dovedemo veznjaka i zadnji dan da nam ne bude dosadno dovedemo stopera, onako iz zajebancije.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ako ce Gundogan da mu uleti u prvih 11 umesto Kokelana da mu igra dm, onda od borbe za titulu nema nista. I Gvardiola koji je u u Barsi imao najbolesnije tehnicare koje sam ja gledao, pa je imao tog jednog Buskeca.

                              Comment


                              • Znači tripletu osvajaju

                                Čeh

                                Debuši Koš Gabrijel Monreal

                                Kokelan

                                Rambo Džek

                                Volkot Fekir

                                Lakazet
                                Last edited by goku; 19-05-15, 02:19.

                                Comment

                                Working...
                                X