Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hoce li biti onda sta od Kavanija?

    Comment


    • Ma kakav crni Kavani, nemamo mi te pare za njega, plus ne koji ce nam kurac
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Sjeca li se neko neke gluposti koju je Kokelan napravio igrajuci za Arsenal ili neke ispodprosjecne partije?
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Ne. Sto?

          Comment


          • Originally posted by Ves View Post
            Sjeca li se neko neke gluposti koju je Kokelan napravio igrajuci za Arsenal ili neke ispodprosjecne partije?
            Kliknuh lajk umesto odgovor ...Svakako je imao dosta partija ne zapazenih.tj,nije se istakao nista posebno.Sto je i razlog zasto je i poslat na pozajmicu,i sto ce i opet biti poslan verov. Juce je odigrao kao zmaj ,trcao je ,uklizavao..,to mi se svidelo,al kao kod svakog igraca konstatnost je bitna,videcemo dal ce da se izbori za ostanak al nesto ne verujem
            sigpic

            Comment


            • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=941775 Druga prica bi mozda sad bila
              sigpic

              Comment


              • Igrao je on sasvim solidno i na bekovskim pozicijama kad je bilo potrebno. Ne mislim da je klasa za prvi tim, svakako moramo ici po ozbiljnog dmfa. Medjutim, upravo zbog svoje svestranosti i sposobnosti da odigra na bekovskim pozicijama zahvalan je igrac za klupu i ne pravi gluposti, ne ostecuje tim. Ako tim igra dobro on igra dobro, u suprotnom se ni sam ne istice. To se npr. za Flaminija ne bi moglo reci. Na osnovu svega vidjenog, msm da Kokelan treba ostati u timu kao rezerva za pomenute pozicije.
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • I meni se svidelo kako je Kokelan odigrao, mozda bi trebalo njemu dati jednom sansu pre Flaminija u paru npr. sa Ramseyem u sredini pa da vidimo kako ce to ici. Ja Flaminija ne mogu da gledam u zadnje vreme, jako mi je nesiguran, recimo da je juce bio donekle ok.

                  Ispljuvao sam Welbecka protiv Liverpoola, no juce je bio dosta dobar, ali i dalje tvrdim da Wenger treba ponekad da ga stavi na klupu. Ja na Chamberlaina pizdim u poslednje vreme. Utakmicu protiv QPR-a nisam gledao, ali protiv Liverpoola i juce protiv West Hama bira losa resenja, nepotrebno zakoplikuje stvari u nekim situacijama. Juce frajer ima Alexisa u sredini samog da mu je dodao gol 100%, on sutira bez potrebe. Onda par minuta kasnije opet ima ne secam se koga i sa desne i sa leve strane, on sutira i salje loptu visoko na tribine.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Srecna Nova godina, Topdzije..

                    Comment


                    • Chambers i Coquelan zadnji vezni
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Szczesny, Debuchy, Mertesacker, Koscielny, Gibbs, Coquelin, Chambers, Oxlade-Chamberlain, Cazorla, Rosicky, Alexis....

                        Dosta nas je i cekalo da vidimo Cembersa na DCM,mislim da ce se dobro snaci...Steta sto Ziru napravi onu glupost,znacio bi nam sad
                        Da i srecna NG svima
                        sigpic

                        Comment


                        • A sto nema Velbeka ni na klupi? Nema ni Podolskog..

                          Comment


                          • Povrijedjeni obojica
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Valjda ce Chuba danas da uleti i nacestita im se svima mile Nove godine..

                              Comment


                              • Originally posted by Dimitrije View Post
                                A sto nema Velbeka ni na klupi? Nema ni Podolskog..
                                Ima blagu povredu Welbek,a za Poldija pisalo u eng,stampi da se kao posvadjao sa Wengerom pa sad kao strajkuje nesto,ne znam koliko ima istine u tome, a moguce da je razlog sto ga nema ni na klupi....
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X