Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hoce li Volkot veceras od prvog minuta?

    Comment


    • Mislim da će Vilšir umesto Remzike, a ostatak kao na prethodnoj utakmici.
      sigpic

      #WengerOut

      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

      Come on you Gunners!

      Comment


      • Originally posted by Dimitrije View Post
        Hoce li Volkot veceras od prvog minuta?
        Bilo bi vrijeme da odigra kompletnu utakmicu. Wenger je prosli tjedan na konferenciji rekao da neki igraci nisu bili 100% match fit i da ih je zato manje uvodio (navodio je Gibbsa, Walcotta itd.). Kaze da je sad sve ok i to vjerojatno znaci da cemo ih vidjet sigurno.

        Comment


        • Ako je Ramzika spreman da pocne ne verujem da bi profa menjao nesto,tamo u zaostaloj protiv sanderlenda ocekujem 2,3 promene..Valjalo bi da se revansiramo labudovima...kako samo tad glupo primismo 2 gola na brzinu
          sigpic

          Comment


          • Remzi je ipak spreman:

            sigpic

            #WengerOut

            “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

            Come on you Gunners!

            Comment


            • Odradit jako prvo poluvrijeme, uc jako od pocetka i pokusat rjesit utakmicu pa u nastavku malo rotirat ako je moguce.

              Comment


              • Last edited by Dejan78; 11-05-15, 19:11.
                sigpic

                #WengerOut

                “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                Come on you Gunners!

                Comment


                • Comment


                  • Alexis

                    Comment


                    • a shelvey

                      mada sam ja fan ovog Kia,još dok je igrao u sanderlendu znao je da "teroriše" Čelzi
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Moze se izjednacit do kraja sezone, ako ne i prestic ucinak Henryja. Nakon dugo godina igrac Arsenala zbog cijih poteza skakucem. Carcina

                        Comment


                        • Bice zanimljivo gledati duel Montera i Bellerina, secam se da je prosli mec izludeo Chambersa, na kraju je i pao gol sa te strane, videcemo sta ce Hector uraditi.
                          sigpic

                          Comment


                          • Pitanje posto sam novi, utakmicu komentiramo na temi Arsenala ili u temi Premiershipa?

                            Comment


                            • Originally posted by Henryj View Post
                              Pitanje posto sam novi, utakmicu komentiramo na temi Arsenala ili u temi Premiershipa?
                              U temi PL
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Kakva pickasta tekma od Arsenala.

                                Al haj jebo to, na vakat ovaj samar dosao, da se uozbilje pred finale kupa.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X