Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma moze takav je igrac,ali mnogo mu je lakse sa lijeve strane da se izvlaci na desnu i da vise sutira...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Fekira pitali za PSG, on rece da bi volio ostati jos jednu sezonu u Lyonu. Nista oko Arsenala.

      Ja sam misljenja, ako ga Wenger bude htio, Wenger ce ga i dovesti bez problema.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Eto konkurencije Kokelanu , svidja mi se što može baja i CB i LB da igra samo mi malo puno 25milki :/
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • pa kolko ti misliš da on vredi,veliki je hajp oko njega i za današnje "modne trendove" to je ta cena

            i još nešto,ja njega uopšte ne vidim kao konkurenciju kokelinu,mada to može biti već kao upgrade za Arsenovu sredinu,gde bi ja krenuo sa sredinom

            kokelin-Kondogbia
            ------ozil-----

            kokelin bi imao više ili čisto defanzivne zadatke dok bi njegov partenr bio box to box sa zadatkom da prenosi loptu te da se ubaci iz drugog plana a iako mi je izgledao trapavo kad sam ga pratio na evropskom prvenstvu za mlade napredovao je u poslednje vreme i ako popravi igru prema napred može biti jako dobar igrač

            time bi isključio mogućnost da arsenal gubi lopte na sredini(što se dešavalo kolko puta kazorli) i umnogome ubrzala tranzicija iz odbrane u napad što je od velikog značaja jer je Arsenal u jednom delu sezone previše pimplao i komplikovao i delovao sporo

            Čelziju isto fali takav igrač,neće taj čekati dok lopta dodje do njega(kao što radi Mikel koji je previše pasivan) napraviće strašan presing i Arsenal bi verovatno explodirao sa njim u sredini,verovatno i bolja opcija od Šnajderlina da duže staze(koji je manje/više gotov igrač) ali sa odredjenom dozom rizika jer sa njim treba raditi još neko vreme a gde ćeš naći bolju sredini od toga nego u Arsenalu ali ako se razvije bar donekle u pravom smeru isplatiće se debelo
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • 20 miliona najviše.Što se pozicije tiče Santi da ispadne zbog njega neće , kao što i mi nećemo igrati sa dva defanzivna igrača na sredini terena.Ako se bude doveo dovešće se kao DM čisto kao upgrade Kokelanu.Fora je samo da Santi mora igrati sledeće sezone možda ga gurne još napred na krila mada po meni ne pruža dobre partije na toj poziciji tojest mnogo je bolji kao play i tako ga upari sa nekim drugim na sredini tipa Remzijem.
              Može i ovo tvoje da prođe Kokelan i on ali to je mnogo defanzivna sredina terena i neće piti vodu nismo mi Real a ovo nije Primera .
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Konačno su počeli da nas povezuju sa igračima koje gotivim , ovog lika kupujem u svakom FM sejvu i mislim da mi je postao omiljeni štoper van ostrva

                Arsenal have been boosted in their race to sign Schalke star Benedikt Howedes following confirmation that he is allowed to leave this summer, according to reports from the Metro.

                Howedes has been heavily linked with a move away from the Veltins-Arena, with Manchester United also keen on his services.

                However, it is believed that the 27-year-old prefers a move to the Emirates, as the Gunners have a fairly high amount of German players in the squad.

                “It’s no secret that Benedikt Höwedes has the ability to get through an exit clause in his contract,” he said.

                “He has not yet decided, but he will do it safely in a timely manner.”

                The Schalke captain has a £12.6milion clause in his contract, meaning that Arsenal will be facing some stiff competition in the race to sign the highly-rated World Cup winner.

                Howedes has played 33 games in all competitions this season, scoring three goals.
                Stvarno jeftin transfer mogu dobre rotacije sa njim da se prave sve u svemu po meni pametna kupovina.
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • http://www.sportske.net/vest/transfe...to-224285.html

                  ne znam od koga su prevodili vest, ali ako je ovo izjavljivao, mirise mi da nece se niko ni dovoditi, sem mozda napadaca, mada, ako cemo logikom ovih izjava, ne treba nam ni napadac.

                  Ne vidim mogucnost da se dovodi Kondogbia kao box to box, a Ramzi i Vilser koji su dugorocni projekti kluba da sede na klupi.

                  Comment




                  • samo za Gojka Odjavu

                    Comment


                    • Svasta se moze dogodit u prijelaznom roku. Trebalo bi se rjesit nekih igraca. Flamini mi je prvi kao vrlo siguran odlazak, nakon njega Podolski slijedeci koji bi mogao napustit klub, makar poznavajuc Wengera ostat ce kao i Arshavin onomad i otpizdit negdje na zimu tek. Treba vidjet kaj ce napravit s Joelom Campbellom jer po meni momak nije kalibar za Arsenal ni sad ni u buducnosti. Po mogucnosti da ga iskoristimo kao dio paketa za neki drugi transfer. Ponudimo njega i lovu i mrknemo nekog boljeg igraca ako ce pokaze mogucnost.

                      Volio bi da Walcott ostane, drag mi je igrac i iskoristiv na vise pozicija, a po meni covjek koji u cijelom klubu najpametnije koristi svoj pace za utrcavanja u prostor sto je dusu dalo za Ozilove pasove. Treba vidjet kaj ce bit sa Sanogom. Takoder po meni treba bit poslan dalje, nije impresionirao u Palaceu, nece ga gol, poor man's Adebayor.

                      Naprijed smo fino pokriveni. Ox, Theo, Sanchez, Welbeck, Gnabry za krilne pozicije, s tim da Welbeck, Walcott i Sanchez po potrebi mogu uskocit na napadaca makar to nije bas bilo super ove sezone kad su igrali. Ja bi rado vidio nekog tipa Benteke ili Jackson Martinez kao alternative Giroudu.

                      Treba nam max. tri igraca ako sve prode najbolje. Jedan stoper, jedan igrac sredine terena, velika zelja mi je Schneiderlin, a napad i nije toliko bitan. Arsenal se nikad nije mucio sa zabijanjem golova, defanziva je stekala zadnjih godina. Vidi se kolko je Coquelin preokrenuo sliku na terenu u drugoj polovici sezone pa cak mozda i nije potrebno kupovat big na toj poziciji iako uvijek postoji mogucnost ozljede po kojima smo poznati.

                      Comment


                      • Ne znam sto postavljas tu sliku ovdje on je otkazao ovu temu,ne cita je vise
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Ne znam sto postavljas tu sliku ovdje on je otkazao ovu temu,ne cita je vise
                          Nisi ispartio temu Akane, pisao nas Gojko ovde i nakon svoje zvanicne odjave sa teme .

                          Comment


                          • Ima alarme kad neko spomene Mesuta u losem kontekstu jedino tada se pojavi

                            Dobar je Kacar Gojkara taman je falio jos jedan zacin takve vrste u ovoj temi.Samo nam nema Veselog zafalio mi malo iskreno
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Ima alarme kad neko spomene Mesuta u losem kontekstu jedino tada se pojavi

                              Dobar je Kacar Gojkara taman je falio jos jedan zacin takve vrste u ovoj temi.Samo nam nema Veselog zafalio mi malo iskreno
                              Ma tu je i Vesara, samo krade Vilsericine voajerske fore, gleda sta drugi pisu, a ne komentarise.

                              Comment


                              • Kako dobro izgleda teren za večeras






                                Inače protiv Utd sudi Majk Din..
                                Last edited by Dejan78; 11-05-15, 17:00.
                                sigpic

                                #WengerOut

                                “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                                Come on you Gunners!

                                Comment

                                Working...
                                X