Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Danas sam nesto novo naucio. Svaki dan donosi nove polede na zivot i bivanje u univerzumu. Dakle da bi golman bio klasa mora bit visok preko 190. Good to know.

    Comment


    • Originally posted by Henryj View Post
      Danas sam nesto novo naucio. Svaki dan donosi nove polede na zivot i bivanje u univerzumu. Dakle da bi golman bio klasa mora bit visok preko 190. Good to know.
      Brate upotrebi malo mozak sledeći put kad kreneš da komentarišišeš biće lakše i nama i tebi. Čovek nije rekao da Ospini fali visina da bi bio klasa nego da mu fali visina da bi bio KOMPLETAN golman.Ospina je pokazao da je klasa što na Svetskom što kod nas ovih godinu dana i završio je polemiku na Kupu Amerike . Čovek po meni savršeno brani i ne bih imao ništa protiv da nam bude prvi golman samo malo zaostaje na visini u odnosu na golmane tipa Kurtoa,Čeh itd. U današnje vreme kada su sportisti u tom rangu da se čovek sa 1.90 kreće nesmal isto kao čovek sa 1.70 tih 10 ,20 cm dosta znači i samo poboljšavaju i daju plus. Evo ti sam primer Kurtoe čovek ima skoro 2 metra a refleks dečkića prosto je fizički toliko napredan da tu visinu prenosi u prednost .
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Mislim da je vrijeme za moje sedmicne zakljucke na osnovu ponasanja trzista.

        Prva stvar koja mi je cudna jeste sta se desava sa Bayernom, tu mi skoro nista nije jasno. Prodali su Svajnija, hoce da prodaju Gotzea, al on odbio Juve. Danas citam isto da postoji mogucnost i Alonso da ide i to ni manje ni vise u LFC nazad, iako cisto sumnjam da u tome ima promila istine. Onda gledam isto navode da Alabin agent nudi ga klubovima okolo, pa otud valjda povezivanje i prica oko odlaska Monreala, ali i prica o Golumu. Samo trik sa Alabom je da je on u top3 ljeva beka na svijetu trenutno i hladno kosta silne pare i hladno bi ga Barca ili Real pokupili. Plus nije Bayern levatski klub da pusti takvu igracinu.

        Puno nekih nejasnoca oko ovog Bayerna nastade

        Sad sinoc izletila prica za Benza, iako se ta prica povlaci jos od maja, mislim da nece on iz Reala, ali mislim da uveliko zavisi od toga sta ce Rafa s njim da radi i onda se pojavi ona prica da United hoce Llorentea, kao da zaustave Arsenal da kupi Benzemu. U zadnjih 10 dana novinari se nalupase svega i svacega.

        Flamini ode, to bi trebalo da znaci da ce doci novi veznjak. Malog Sampera bi htio jer onda nece Coq da pati, a mali Samper je nevjerovatan potencijal ako je vjerovati pricama da je slican Buskecu, ne znam nisam ga gledao, ali bi njega volio jer je jeftina solucija plus ima godine ispred sebe da postane jos bolji.

        Spic i veznjak se ocekuju iako postoji sansa da ne dodje niko, cisto iz razloga da na trzistu nije bilo zadovoljavajuceg kvaliteta koji je slobodan za transfer.

        Jos uvijek me uveliko interesuje sta ce Celzi i City da urade, mislim da i od toga mnogo zavisi sta ce se desavati na trzistu, pa i od Uniteda i njihovog tajnog napadaca.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Podcjenjujete bas Begovica,vidjecete kad uslijedi demant

          Svi golmani Arsenala za mene su klauni,sve i jedan sto su bili do Cecha
          Gde će da ih demantuje na klupi Čelzija ili na par utakmica kupa?

          A ovo drugo mogu da potpišem, od kada gledam Arsenal, već skoro 20 godina, svaki golman je imao strašne kikseve....Pogotovo ne mogu da prebolim Lemanov crveni, iako je imao zasluge u sezoni bez poraza....
          sigpic

          #WengerOut

          “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

          Come on you Gunners!

          Comment




          • Bas spektakularne golove davali momci prosle sezone, bas onako milina za gledat
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Mnogo dobar edit na videu , Wilšericin i Remzikin gol
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Monaco have told Portugal international Joao Moutinho that he is free to discuss a move to Arsenal. The Gunners have been credited with serious interest in the midfielder and he is free to negotiate a move to north London.
                What what what
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Izvor?
                  Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • Tacno mogu da zamislim kako Gang i Aki dele zatvorsku ćeliju

                    Pored tolikih veznih igraca, jos nam samo i Mutinjo fali. Troluju ljudi.

                    Comment


                    • Definitivno nepotreban igrac Arsenalu...

                      Sta tebi smetaju ovi sedmicni izvjestaji Juniora to je prosto njegovo misljenje
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by soe View Post
                        Izvor?
                        goal.com , ono uglavnom laprdaju mada pogodili su za Mitrovića sećam se da su prvi objavili još pre kraja sezone
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Meni samo nije jasno zasto navijaci Arsenala misle da im je samo Kokelan dovoljan...decko odigrao jednu polusezonu odlicno i sad misle da ce da nastavi da dominira.

                          Valjda iz iskustva sa raznim igracima kao sto su Vilsir, Remzi, Volkot bi trebali da razmisljaju o nekom drugom kvalitetnom DMu ako misle da budu ozbiljni konkurenti za titulu.

                          Comment


                          • Ne kupuju navijači Arsenala igrače Mada Aki će da kupi nekoliko akcija kluba za koju godinu i da napravi haos sa finansijama tako da se njemu obrati
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Ogromna zelja mi je u uci upravu kluba. Show kakve stvari bi se mogle uraditi, iako mozda na ovom planetu postoji maksimalno 5 ljudi koji bi radili bolji posao od ove uprave trenutno.

                              Recimo sta bi ja uradio sada da ima instant impact jeste unaprijedio social media marketing i udario jutubu i tjero igrace da rade svakakve priloge, plus mozda radio i striminge treninga i raznoraznih budalastina. Posebno sta bi napravio jeste da treneri u klubu rade priloge o tome kako unaprijedjuju same igrace i kakve su njihove metode.

                              Po pitanju finansija, jos uvijek ima prostora za napredak na samoj prodaji tv prava, posto NFL ima najjaci model za kapitalizaciju tv prava, malo bi isao na isti sistem.

                              Ali, ubija cinjenica da je cijena jedne dionice 30k funti, a oko 9 miliona je 1% kluba, a u narednih par godine vjerovatno ce i ukupna vrijednost da skoci za barem 10%

                              Sto se tice Mutinja, nedavno ja objavio, nesto Francuzi lupali, ja mislim da ce on zavrsiti u Portu.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Guardian sport ‏@guardian_sport 20s20 seconds ago

                                Wenger on retiring: ‘Sir Alex has his horses. I have no horses’
                                Na ogromnu zalost Princare i ostalih hejtera ostaje nas Profa jos dugo godina

                                Spoiler
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X