Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bezveze su sve ove glasine, u to nikad nisam vjerovao (poučen ranijim iskustvima). Kada igrača vidim da drži dres sa kesom od uha do uha, samo onda mogu reći da je sigurno, ostalo ništa.

    Ali nevezano za to, definitivno bi dolazak Benzeme postavio Arsenal za prvog kandidata za titulu. Kostur tima je ostao, već dvije godine je tu. I još bi imali dvojicu igrača koji bi popunili dvije tako osjetljive pozicije (golman i napadač). Ukoliko Coquelin izdrži cijelu sezonu, a vjerujem da hoće, šanse za premierligu su jako jako jako velike.
    sigpic

    Comment


    • Predugo se pominje Benzema da bih, poucen predjasnjim iskustvom, poverovao da ce doci.

      Sa druge strane te glasine mi nekako lice na bacanje prasine u oci dok se obavlja drugi transfer, mozda onaj sto ga pominje lik sa BTSporta...
      sigpic

      #WengerOut

      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

      Come on you Gunners!

      Comment


      • Kad se dovodio Ceh, svi govore, nece ga dovesti Wenger, ima 2 dobra golmana bla bla. Nece mu dat Murinjo, bla bla. Neki dan sam bas gledao, od kraja aprila sam pisao ovdje o Cehu.

        Pisao sam onda o Vidalu od maja, svi govore ostaje on tamo u Juvetu bla bla, na kraju debil se skrha i sjebe mene, al svejedno ode iz Juventusa u Bayern.

        Evo brujim o Benzemi ima 2 mjeseca vec i dosli smo od 1000% ostaje, do sve je moguce. Mislim ne znam sta nekome smetaju glasine?

        Ja to volim jebiga i pisem o tome, a mozda je bolje da ne pisem, u svakom slucaju skoro samo ja pisao proslo ljeto ovdje, a i ovo ljeto, ako nema transfera, ne bi se pisalo ni o cemu.

        Dodje Benzema, ne dodje, meni ni u dzep, ni iz dzepa. Cista zabava ovdje, samo me pegla mrtvi pesimizam, svaki put kad se pojavi neko ime, kao nece to Wenger, ili nece on to platiti ili nemamo para za njega.
        Last edited by maliajnstajn; 08-08-15, 11:10.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Ja nisam pesimističan, ja sam jako optimističan. Volio bih da dođe Benzema i mislim da se to može desiti. Ali pišljivi novinar koji ima "kontakte" sigurno ne zna ništa više nego što ja znam, samo može nagađati. Istina jest, da je on novinar i da mu je posao da to procrva sve, ali on može znati nešto više maksimalno 24 sata prije ostalih, često i manje, pogotovo kada je riječ o ovakvom transferu.

          Samo hoću reći da ne vjerujem nikome, pogotovo pojedincima koji izlaze u javnost sa senazacijama. Kad se počne kuhati nešto veliko i konkretno, tada sigurno neće biti jedan novinar, biti će ih na desetine koji će reći istu vijest, a ne ovako svako ima svoju verziju "rekla-kazala priče".
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Kad se dovodio Ceh, svi govore, nece ga dovesti Wenger, ima 2 dobra golmana bla bla. Nece mu dat Murinjo, bla bla. Neki dan sam bas gledao, od kraja aprila sam pisao ovdje o Cehu.

            Pisao sam onda o Vidalu od maja, svi govore ostaje on tamo u Juvetu bla bla, na kraju debil se skrha i sjebe mene, al svejedno ode iz Juventusa u Bayern.

            Evo brujim o Benzemi ima 2 mjeseca vec i dosli smo od 1000% ostaje, do sve je moguce. Mislim ne znam sta nekome smetaju glasine?

            Ja to volim jebiga i pisem o tome, a mozda je bolje da ne pisem, u svakom slucaju skoro samo ja pisao proslo ljeto ovdje, a i ovo ljeto, ako nema transfera, ne bi se pisalo ni o cemu.

            Dodje Benzema, ne dodje, meni ni u dzep, ni iz dzepa. Cista zabava ovdje, samo me pegla mrtvi pesimizam, svaki put kad se pojavi neko ime, kao nece to Wenger, ili nece on to platiti ili nemamo para za njega.
            Mislim da glasina za nekog igraca (vezano za Arsenal) koja se razvlaci vise od mesec dana nema skoro nikakve sanse da ostvari. Drugo je sto se po forumima pisu zelje pa se neka i ubode.

            Meni je najocitiji primer Snajderlin on je minimum tri roka bivao vidjen u Arsenalu i na kraju nista od toga.

            Ozil, Aleksis, Velbek se nisu razvalcili po glasinama pre nego sto su dosli kod nas.
            sigpic

            #WengerOut

            “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

            Come on you Gunners!

            Comment


            • Alexis je prican prosle godine od prije svjetskog, znaci mjesec i po. Ceh od aprila. Ozil se stidljivo spominjao i ima tacno 5 dana prije transfera, pricamo Wade i ja na fb i pisem ja njemu doci ce Ozil, Di Maria ostaje, kako je i bilo.

              Sanjderlin je nedoveden zato sto se pojavio Coq, ali recimo i bolesni zahtjevi agenata Morgana i odistalo se. Jedino sto je izletilo iz cista mira jeste Chambers. On je potpisan bukvalno, niko nije znao.

              Po pitanju ostrvskih transfera, oni se mogu drzati u tajnosti, ali internacionalni transferi jako tesko. I samo da vam kaze, ljudi koji su dionicari Arsenala znaju sigurno ko ce doci, jer imaju pravo da to znaju. E sad taj dionicar moze da kaze kome hoce, iako mu je zabranjeno. Al eto kaze najboljem drugu, koji kaze najboljem drugu, koji kaze svom najboljem drugu koji je novinar i eto ti glasine koja ima pozadinu.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Prican, stidljivo pominjan.. nije ni blizu razvlacenja
                sigpic

                #WengerOut

                “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                Come on you Gunners!

                Comment


                • A dobro jebiga, tu je bas postalo jasno 10 dana prije. Samo eto da pljunem Balaga ponovo, 28. Augusta kaze nece Ozil migdje, a Ozil dan prije bio kod Wengera kuci, a sutradan odradio prvi dio medicinskog. Poslije toga u petak Gazidis bio u Madridu da rijesi transfer.

                  Sjecam se tacno ja sjedim u kaficu, subota bila, mislim da je bila tekma Liverpool United cak, nesto telefon drkam i u po frke se derem jebote Arsenal doveo Ozilaaaa, gledaju ljudi u mene smiju mi se haha

                  Ovo sad sto se valja po medijim je zato sto se zna da ce Wenger pljunuti silne pare, ako mu ispadne da hoce Benz da ide i da je skoro nemoguce da ga odbije, ako bude htio ici.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Na Sky Bet-u, Benzema u Arsenal 1/1..

                        Comment




                        • sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • E ovo je ITK

                            sigpic

                            #WengerOut

                            “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                            Come on you Gunners!

                            Comment


                            • https://twitter.com/Jeinnylizarazo
                              Ne mogu da okacim samo jedan tvit, bilo bi gre'ota.. Otvorite i parite oci

                              Comment


                              • https://soundcloud.com/ciossa/premie...review-arsenal

                                Šta Vlado ima protiv Coquelina? Fakat su zaboravili Gabriela, a ovaj što priča da je Chambersu treća pozicija stoperska, kao da nije gledao Arsenal u zadnje vrijeme, Wenger ga forsira na stoperu, nigdje više ne igra u ozbiljnim utakmicama, pa čak ni na beku.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X