Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zagorac je problematican jer bi verovatno zahtevao sigurnu minutazu, i moguce da bi vise obracao paznju na nabijanje na statistike nego na timsku igru. Dakle ne uklapa se u zlejeni sistem, a pri tome na njegovoj poziciji imamo Dangubica i DObrica i generalno to nam nije problematicno.

    Dakle nama treba igrac pod kosem, ostala pojacanja tipa Rajt i slicni su dobrodosli, ali bez igraca pod kosem sve je to dzaba.

    Comment


    • Originally posted by djuras View Post
      treba i 1/2 i 4/3 i 5...ali ne verujem da smo spremni bas toliko da zaradimo

      Pa Rajt u sustini resava to 4/3. Npr Enis bi resio 1/2, a za 4/5 mislim da mozemo najlakse da skrpimo, osim ako ne odlucimo da zaradimo Bjelici.

      Comment


      • nama rajt samo donosi poene i nista vise!!! slicna situacija i slican igrac kao kad je dolazio miler. ali miler je doneo i skok i stitio obruc dorel ne radi nista od toga. dorel je bolji od pola naseg rostera u to nema sumnje, ali nam takav igrac sada NE TREBA! ponavljam osim u slucaju totalne rekonstrukcije ondosno jedno tri a mozda i cetri otkaza i jos dva nova igraca

        Comment


        • Prelazni rok treba ukinuti...ili ga bar ograniciti kao u fudbalu...pocne sezona i raus...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Originally posted by NateHuffman View Post
            nama rajt samo donosi poene i nista vise!!! slicna situacija i slican igrac kao kad je dolazio miler. ali miler je doneo i skok i stitio obruc dorel ne radi nista od toga. dorel je bolji od pola naseg rostera u to nema sumnje, ali nam takav igrac sada NE TREBA! ponavljam osim u slucaju totalne rekonstrukcije ondosno jedno tri a mozda i cetri otkaza i jos dva nova igraca
            Treba nam takav igrač jer imamo probleme na obe strane terena, čak i veće u napadu ... takav igrač se ne propušta ako postoji realna šansa da se dovede.
            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

            Comment


            • Čim je krenula ova priča tako rano, nema od toga ništa.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Protiv mzt rajt je za 29 minuta dao 29 poena i imao JEDAN skok uz +/- -15

                Comment


                • Cestitke Bogiju.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by NateHuffman View Post
                    nama rajt samo donosi poene i nista vise!!! s
                    Tako je.
                    Njegova ekipa gubi ili dobija utakmice uprkos njegovom ucinku.
                    Igrac koga nema na obe strane terena nam nije potreban.
                    On ce nam isproducirati 20-25 poena, ali to nam nece biti kljucna stvar
                    kada pobedimo, a hoce kada izgubimo

                    Comment


                    • Dame i gospodo, ako menja Kešelja, dovoljno je nije propuštao fizičko u osnovnoj.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Posto ni od ovog nema nista...da se opet tema zakljucava pa da se vratimo redovnim aktivnostima...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Sutra je prva utakmica EL ove sezone u Beogradu. Posle prošlogodišnje izuzetno loše sezone Barsa u ovu ulazi sa velikim ambicijama. To su i dokazali na prvoj utakmici protiv Zečeva.
                          Izraziti su favoriti i jedino što nam ostaje je borba za svaku loptu, za svaki šut, za svaki skok. Pionir je rasprodat i puna hala treba da pomogne momcima. Kakav god rerzultat bude hala mora da gori.
                          Sretno momci i samo hrabro i jako.
                          Izvinjavam se na off topicu, shvatam ja da su ove utakmice u toku prelaznog roka izraziti smor i odvlače pažnju od bitnijih stvari, ali ne dajte se smesti, utakmice su sitnice, prelazni rok je život.

                          Comment


                          • Ti baš rešio da oftopičariš...na temi prelazni rok ti pišeš o nekoj EL tekmi sa nekom Barsom, svašta...ima nas svakakvih i neću da diram taj upis, neka bude dokaz tolerancije na ovom forumu

                            @ZiS: pa da nema ove teme, bilo bi tek dva-tri upisa od utakmice do utakmice, ovako dovode, odvode, menjaju...
                            #samo nek je živo na forumu#
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Ti baš rešio da oftopičariš...na temi prelazni rok ti pišeš o nekoj EL tekmi sa nekom Barsom, svašta...ima nas svakakvih i neću da diram taj upis, neka bude dokaz tolerancije na ovom forumu

                              @ZiS: pa da nema ove teme, bilo bi tek dva-tri upisa od utakmice do utakmice, ovako dovode, odvode, menjaju...
                              #samo nek je živo na forumu#
                              Izvinjavam se neću više oftopičariti.
                              Pošto ovde imamo detaljnu analizu svakog ko ima tri klipa na jutjubetu gde probacuje loptu kroz obruč, mislio sam da glede sutrašnje utakmice može da se omakne neka analiza.
                              Tipa koliko je jača njihova centarska linija, kako probati to braniti i napadati. Naprimer ovi insajderaši da kažu da li Danga definitvno ne igra , pošto je npr. znao sahraniti Ertela (utakmica u Vršcu).
                              Hanga ovo ono, Claver ne igra, Moerman posle loše sezone u Turskoj odličan na početku ove i tako to.

                              Comment


                              • @Ganac...i to sto kazes...ovo ovde ko fantasy Zvezda, posle svake tekme nova petorka...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X