Announcement

Collapse
No announcement yet.

Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo javljam se i ja

    19.9. 00:55

    Comment


    • @ asprilja

      Uuuuu, svaka cast, ali stvarno Citam ovo i ne mogu da vjerujem. Mislio sam da neces napisati ni dvije recenice o meni... Imam neki osjecaj sam nepoznat, tj da me slabo ko zna sa ovog foruma
      Ali takodje imam osjecaj da ti je neko malo pomagao ovdje, davao ti neke informacije ;)
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • i ja 27.4 u 16:00
        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

        Comment


        • Posteno da vi recem, mene krajnje ne zanima sto ce Asprilja vidjet u svojim kartama, kada ste vi u pitanju. Onaj Iranac me kopka... Da znam vrijedi li zivjet po pravilima, sticat, muciti se, ..., ili da iskoristimo preostalo vrijeme za uzivanje, jurenje zena sumnjivog morala, pecanje, gledanje prelijepog zalaska sunca, izvise morskog plavetnila...

          Hvala lepo <3

          Comment


          • Originally posted by M_G_S View Post
            Posteno da vi recem, mene krajnje ne zanima sto ce Asprilja vidjet u svojim kartama, kada ste vi u pitanju. Onaj Iranac me kopka... Da znam vrijedi li zivjet po pravilima, sticat, muciti se, ..., ili da iskoristimo preostalo vrijeme za uzivanje, jurenje zena sumnjivog morala, pecanje, gledanje prelijepog zalaska sunca, izvise morskog plavetnila...

            Hvala lepo <3
            I mene to zanima ili ce atomske letiti oko nas!

            Comment


            • Originally posted by Ivan Piper View Post
              @ asprilja

              Uuuuu, svaka cast, ali stvarno Citam ovo i ne mogu da vjerujem. Mislio sam da neces napisati ni dvije recenice o meni... Imam neki osjecaj sam nepoznat, tj da me slabo ko zna sa ovog foruma
              Ali takodje imam osjecaj da ti je neko malo pomagao ovdje, davao ti neke informacije ;)
              I meni se ucinilo da mu je neko davao informacije, ali 'vakve profile ni cia od svojih informacija ne bi napravila.

              Comment


              • Niko mi nije davao informacije. Npr tebi sam Ivane jos i procitao solidan broj postova ranije na Tadbasu, dok Nebojsi sam mozda video 5 postova u zivotu, sve te super moderatore nekako mesam. Drago mi je da sam vam dosta toga ubo Sad cu i Prskaj, Rosonera i Fanstea, samo da dodjem do daha malo.

                edit : I Iranac naravno, nista bez njega, aj opet od Iranca podatke, i sliku po mogucnosti.
                Cuj prvi maj

                Comment


                • Originally posted by majabl View Post
                  I meni se ucinilo da mu je neko davao informacije, ali 'vakve profile ni cia od svojih informacija ne bi napravila.
                  Sada cemo da vidimo od cega je asprilja napravljen

                  @ASPRILJA
                  Jedno pitanje, ako na njega tacno odgovoris, onda si stvoren za taj posao!
                  Koja je moja omiljena prirodna pojava, tj kao pejzaz, u sta to volim najvise da gledam? Odgovor mozes vjerovatno pronaci, s obzirom da to mnogo volim i cesto pokazujem. Pomenuo si djevojke- ova prirodna pojava moze biti i veoma romanticna
                  Ih, sada je ovo lako da se odgovori
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Originally posted by majabl View Post
                    I meni se ucinilo da mu je neko davao informacije, ali 'vakve profile ni cia od svojih informacija ne bi napravila.
                    I meni, ali nemoguce za 5 minuta neko toliko informacija da mu da A ovo za CIA-u si u pravu skroz!
                    Mistakes make us who we are.

                    Comment


                    • Asprilja 007
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan Piper View Post
                        Sada cemo da vidimo od cega je asprilja napravljen

                        @ASPRILJA
                        Jedno pitanje, ako na njega tacno odgovoris, onda si stvoren za taj posao!
                        Koja je moja omiljena prirodna pojava, tj kao pejzaz, u sta to volim najvise da gledam? Odgovor mozes vjerovatno pronaci, s obzirom da to mnogo volim i cesto pokazujem. Pomenuo si djevojke- ova prirodna pojava moze biti i veoma romanticna
                        Ih, sada je ovo lako da se odgovori
                        Mozda duga, a mozda i kratka
                        Cuj prvi maj

                        Comment


                        • Evo njegov potpis. Primijeti kako opasno hvata krivine.



                          Hvala lepo <3

                          Comment


                          • Originally posted by asprilja View Post
                            Mozda duga, a mozda i kratka
                            Haha, nije
                            Ajde pokusaj jos jednom, eto dajem ti jos jednu sansu, jer si prije sve pogodio
                            nije tesko, samo pogledaj malo na nekim mjestima i bice ti jasno
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Zalazak sunca. Ili izlazak.

                              Hvala lepo <3

                              ps. Nisam morao nidje da gledam za to. A duga se i ne javlja cesto, da bi uzivao u njoj. Op. Op. Op.

                              Comment


                              • Originally posted by M_G_S View Post
                                Zalazak sunca. Ili izlazak.

                                Hvala lepo <3

                                ps. Nisam morao nidje da gledam za to. A duga se i ne javlja cesto, da bi uzivao u njoj. Op. Op. Op.

                                bravo
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X