Announcement

Collapse
No announcement yet.

Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ja! 06.11 16:42

    Comment


    • Originally posted by asprilja View Post
      Miss Poison- Nisam je puno primecivao ali na osnovu avatara i nika bih rekao sledece. Ona je devojka dobre duse, veliki prijatelj. Svesna je svojih kvaliteta i svoje lepote, malo je narcisoidna ali ne u negativnom smislu nego tacno onoliko koliko svaka osoba treba da bude. Voli brzu voznju. Veruje u ljubav ali se plasi da bude povredjena, ceka svog princa na belom konju( crnom motoru). Zna da ce on doci ali se isparanoise u nekim trenucima i dodje joj da stavi oklop i da glumi losu devojku, zmiju otrovnicu, cini joj se da one bolje prolaze, ali ona je romanticna u dubini duse i ne stoji joj to. Svog idealnog muskarca zamislja na motoru, u crnom, kako surovo deluje ali kad skine kacigu ima nezno i lepo lice puno ljubavi. Zeli da joj decko bude pravi muskarac, malo zestok ali da je dobar i da ima neznu stranu i da je voli i pazi. Izuzetno je pazljiva i brizna u kontaktu sa prijateljima, pa cak i ljudima sa kojima je poznanik, ne moze njoj da se desi da ne odgovori na poruku ili da vidi propusten poziv, pa da iskulira i ne javi se kasnije. Kad se dopisuje uvek gleda da stavi finu kolicinu smajlija, da sagovornik zna da je ona dobra i vesela, da ga ne kulira, a ona i stvarno jeste takva. Voli sunce, plazu, more, putovanja. Stalno o necemu razmislja, o nekim sitnicama, pravi konstrukcije u glavi. Promenila bi neke stvari na sebi ali dusu i mozak i lice ne bi nikada, previse je ponosna. Sve u svemu, retko dobra devojka u danasnje vreme.
      Sto bi Vlatko rekao stvarno me istripova Sad ozbiljno, sve si pogodio, ali od rijeci do rijeci. Hvala, ali mi cudna jedna stvar, ispade da nemam mana (osim ovog oklopa)? Stvarno bi me zanimalo ako ima nesto o cemu da se porazmisli. Hvala jos jednom!

      Ps. Ima neki tvoj sajt ili nesto, voljela bih jos nesto da procitam o tvom radu, zainteresovao si me?
      Last edited by Miss Poison; 13-01-12, 20:58.
      Mistakes make us who we are.

      Comment


      • Mozda previse trazim, ali mozete li mi pogledati za Mahmoud Ahmadinejad-a, rodjenog 28. oktobra (listopada) 1956?

        Hvala lepo <3

        Comment


        • BICE- Nisam te puno primecivao ali na osnovu duplog posta nika i avatara, rekao bih sledece. Decko koji ne voli da se svadja, nije sklon ekscesima. Pogodi ga kad se neko svadja pred njim, voli dobru atmosferu, pozitivnu, razmenu misljenja i diskusiju bez nekih provokacija i slicnih stvari. Veruje u ljubav, ako se zaljubi, moze sve da zapostavi i sto posto da se posveti toj devojci koju voli. Nije tipican muskarac, koji sara, previse je dobar da bi prevario devojku koju voli. Pedantan je decko, daje samo proverene informacije, ne bavi se tracevima. Plasi se dana kada ce Del Piero okaciti kopacke o klin. Nece nijednog igraca nikada zavoleti kao njega. Izuzetno je korektan u komunikaciji sa drugim ljudima, na dobro, dobrim vraca, a na lose se ne obazire, nije osvetoljubljiv.

          MAJABL- Maja je jedna pametna devojka, koja voli o svim stvarima da je informisana. Dobro joj ide fakultet, vredna je osoba, veruje u dobrotu, cini joj se da ne bi bilo problema na ovom svetu da su svi ljudi nalik njoj. Ima plan kojeg se drzi, ne odustaje, nije onaj tip ljudi, od ponedeljka cu, barem sto se tice bitnih stvari. Mnogo voli zivotinje, kad gleda film, ne moze da gleda kako zivotinja pati. Raznezi se kad vidi neku malu slatku zivotinju. Romanticna je dusa, voli cvece, more, da bude voljena i da voli. Voli sport, voli muziku, voli filmove, voli da cita. Kad joj se mnogo svidja neka pesma zapita se kako se ova pesma nekome ne svidja, i ako je osoba koja postuje razlicitosti. Nije sklona svadjama, voli da se sve resi mirno, kroz komunikaciju ali vidi da sa nekim ljudima to nije moguce i tada se naljuti i bude izbacena iz takta, mada i tada pazi sta govori, ne moze da eksplodira. Postuje sebe, voli da je muskarac-musko u pravom smislu te reci. Zeli da joj muz bude stalozen, miran, lep, sa stavom ali i da je mangup koji ne da na sebe, ni na nju. Ne voli isfeminizirane muskarce, mada nema nista protiv njih. Nije sklona avanturama, kada voli-voli, non stop misli o toj osobi, nekada joj se cini i vise nego sto treba, i koliko god to cudno zvuci, osobu koju voli, ne bi ostavila ni zbog Bred Pita. Slusa neki stari lagani rok. Voli laganu, romanticnu muziku. Izuzetno korektna u komunikaciji, ne zaboravlja prijatelje, nekada se rastuzi kada se dugo ne cuje sa nekom drugaricom zbog obaveza, pa se malo uplasi da li se ona naljutila, ali naravno nije jer tesko se naljutiti na Maju. Izrazito dobra dusa.

          Sad cu i ostale, samo malo da dodjem do daha. Tu je za vas Dr. Asprilja, javite se.

          Edit: Mogu te posle i opsirnije Mis Otrovnice, samo da ispostujem ostale, naci cemo i neku manu, mada su kod tebe nebitne. Uglavnom dobre stvari analiziram, poneku manu samo. Ti dobrotom potiskujes svoje mane. Nemam sajt, ne bavim se time, ovo je sve na osecaj i smek. Drago mi je da sam te fino analizirao

          edit2: Odoh po pljuge kad se vratim, dobice porciju svi koji se jave. Sledeci su Ivan Piper, Hamza i onaj Muhatmhednanemaseju.
          Last edited by asprilja; 13-01-12, 21:20.
          Cuj prvi maj

          Comment


          • Aj uradi i meni kad si vec u radnji, 4.8. u 16:00.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • E vala ub'o si svaka ti cast
              Ne volim svadju,kad se zaljubim odlepim
              Svaka ti cast
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment



              • Mislim da me ni najbolja drugarica ne bi ovako opisala.
                Mada, mogao si i koju manu da bacis, ne bih se ljutila, a ima ih...

                Comment


                • Originally posted by asprilja View Post

                  Edit: Mogu te posle i opsirnije Mis Otrovnice, samo da ispostujem ostale, naci cemo i neku manu, mada su kod tebe nebitne. Uglavnom dobre stvari analiziram, poneku manu samo. Ti dobrotom potiskujes svoje mane. Nemam sajt, ne bavim se time, ovo je sve na osecaj i smek. Drago mi je da sam te fino analizirao
                  Ma naravno, nigdje se ne zuri Hvala jos jednom. Svaka cast, stvarno. Mada bi mogao da pocnes da se time bavis

                  Ps. Da nisi mozda studirao psihologiju, ili tako nesto? Ili samo osjecaj?
                  Mistakes make us who we are.

                  Comment


                  • Asprilja je mr psihologije, ali se pored toga bavi i proucavanjem apstraktnog. Prava je steta sto je nekoliko mjeseci bio sprijecen da postuje, jer je ocigledno da daje mnogo ovoj virtuelnoj zajednici. Necu precerati ako cu reci da cak zraci nekom pozitivnom energijom. Nekako je toplije ovih dana na forumu.

                    Hvala lepo <3

                    Comment


                    • Teze mi je mane da nabrajam jer covek vrline istice, a mane skriva, a ovo je jos internet, ne poznajem vas, pa bi mi vise vremena trebalo da vam izvalim mane, mogu tek po koju. Uglavnom, vrlina povlaci drugu vrlinu i jos neke stvari idu uz to, dok je mana-mana, ne vezuje se lako jedno na drugo kao vrline. Drago mi je da vam se svidjaju analize
                      Ma ja sam ti zavrsio samo osnovnu skolu, u prvom srednje sam prekinuo skolovanje, inace bih studirao psihologiju. Ovo je sve na osecaj, iskustvo i smek.
                      Sad krecem Ivana, Hamzu, Nebojsu i onog Mgs-ovg na suvi osecaj.
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Damn, ocigledno da nisam dobar kao Vi. Kazete osnovnu? Same here. Odmah sam se nakon osnovne zaposlio, ne bih li izdrzavao porodicu. Ali pretpostavljam da ste to vec naslutili...

                        Hvala lepo <3

                        ps. Ako bismo posmatrali pismenost nas dvojice, u korelaciji sa stecenom diplomom, onda je gotovo sigurno da jedan od administratora nikada nije ni isao u skolu, sto je valjda i protivzakonito. Svako ima pravo na obrazovanje, pa makar i u institucijama za posebnu đecu.
                        Last edited by M_G_S; 13-01-12, 21:48.

                        Comment


                        • IVAN PIPER- Sportista, voli sport, odrzavanje linije, dobru ishranu, voli decko dobro da izgleda. Pozitivan je, vedrog duha, uvek se trudi i u negativnoj stvari da nadje nesto pozitivno. Cvrsto stoji sa obe noge na zemlji, ne leti u oblake, nema neke iluzije, realan je. Ima predrasude sto se tice nekih ljudi, nece on da ulazi u neku zestoku polemiku ali voli da se distancira od nekih ljudi. Ponekad misli da on ima parametar za kvalitet, da on zna koja vrsta muzike je bolja od koje, koji igrac je bolji od kojeg, nece da popusti ni pedalj ali nece da ulazi u duboku i zustru raspravu oko toga jer je koliko-toliko stalozen. Voli zivotinje, misljenja je da covek ne moze da voli coveka, koliko pas moze da ga voli. Prati sport, obozava muziku, neki strani rok. Kad cuje neku mnogo dobru pesmu posle nekog vremena, njemu je to jedan od najlepsih osecaja na svetu. Izadje tako napolje, jedva ceka da se vrati kuci i da pusti tu pesmu, adrenalin neki ga hvata. Pravican je, ima neke principe, nikada ne bi bio kriminalac, ma kolike pare da zaradjuje od toga, jednostavno ne da mu savest, ne divi se zestokim momcima. Kada se zaljubi, non stop misli o toj devojci, odlepi za njom ali se drzi cvrsto, ne pokazuje to toliko, plasi se da ce ona to da iskoristi.

                          HAMZA- Voli da pomogne, voli adrenalin, mnogo mu je dobar osecaj kad odigra tiket na kladionici i onda ga gleda onako i pogleda mec po mec, pa da, ovo ce doci, da, da, doci ce i ovo, i ovo, i ovo treba da dodje, pa jbt, verovatno cu dobiti pare. Malo je i lakoveran, a ponekad i naivan, ali to sve proizilazi iz dobrote. Ne da svoj fudbalski klub ni po zivu glavu, staje u odbranu do kraja, raspravljace 5 dana ako treba. Nije iz fazona da je agresivan kad se napije. Postaje dosta komunikativan ali nece da se bije, nego bi stalno pricao, razmenjivao bi emocije. Svesno ili nesvesno, ponekad voli da je u centru paznje. Voli da jede. Ima dobru dusu, dosta je komunikativan, ne interesuje ga preterano glamur, sjaj i sve sto ide uz to. Za njega je idealan dan da odigra tiket, bude kuci sa ortacima gleda utakmice, jede cevape, pije pivo, sve utakmice se poredjaju, pogodi i uvece da ode sa devojkom koju voli. Hamza-dobar lik.

                          NEBOJSANS- Nebojsa je dobar lik, ali svidelo mu se ili ne, nije dobar koliko ostali koje sam analizirao. Ali nisam ni ja, sta da se radi. On je sklon raspravama, impulsivan je, zna da uvredi coveka, ima problem kao i Ivan samo jos dublji, on je ubedjen da ima parametar za kvalitet u stvarima za koje se kaze, o ukusima se ne raspravlja. Mada, u dubini duse on je neiskvaren ali eto, ima visak bubica, ima svoje stavove koje brani do smrti i spreman je danima na sve nacine da raspravlja o tome. Nece taj promeniti stav o nekome za 360 stepeni, ni za zivu glavu. Inace za drugare je super ortak, zanimljiv, zna i da voli, ume taj da se zaljubi do usiju i da odlepi ali nece to da prizna drugarima, sramota ga je. Voli da je upoznat sa svim stvarima, mnogo dobro poznaje sport, uziva u muzici. Voli brzu voznju, dobra kola, voli da gleda tako nove automobile koji su izasli na trzistu. Ima isto izrazen osecaj kad drugi pati ali ga potiskuje u sebi, nekako je veliki hedonista, fokusiran je na sebe. Sve u svemu, dobar decko, zanimljiv, samo ima visak hormona, i nosi neku masku. Ipak njega vidim kao decka sa kojim bih se dobro druzio, mozda i najpre od ovih sto sam ih analizirao, bas zato jer je malo lucidan, koji bi me ponekad iznervirao jer je tvrdoglav ali koji bi dosta toga ucinio za mene.

                          edit: Posle cu onog Arapina, samo da se jos neko javi. Javite se, Dr. Asprilja je tu za vas.
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Faustino Ali od tvog lika i djela sve ocekivano da pogodis!

                            Comment


                            • Pogodi svako slovo
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • bogami asprilja imas mnogo dobre kritike, aj popalio sam se i ja zelim da cujem tvoje strucno misljenje,ako uopste imas dovoljno "materijala" o meni, ako ne nema veze
                                21.7.1990 ;)
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X