Announcement

Collapse
No announcement yet.

Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam pristalica toga, jer uglavnom se ocijenama bave oni koji ne razlikuju ni lijevu od desne carape, ali u Vas sud kolega vjerujem i bilo bi mi drago ukoliko biste odvojili vremena.
    Ako pomaze, rodjen sam 24.06, u smiraj noci.

    Hvala lepo.

    Comment


    • MGS- Po datumu rodjenja i ostalim karakteristikama, vidi se da je dobar u dusi, ponekad to potiskuje, ne tolerise nepravdu, rodjeni buntovnik. Inteligentan decko koji voli da eksperimentise. Ne zna ni on sam koju vrstu muzike slusa, slusa sve sto je lepo, ne voli te podele. Talentovan za razne stvari ali talenat nikada nije iskoristio. On kad vidi da nesto zna, nije mu vise zanimljivo. Voli filmove, kad gleda sport mora da navija za nekoga, ne moze da navija za lepe poteze, nije mu interesantno, lenj je, voli da bleji, voli adrenalin, nekada mnogo voli da jede, nekada ne jede komotno po ceo dan, mrzi ga, ima pametnije stvari da radi od jela. Sve u svemu unikatna osoba. To je to u kratkim crtama.
      Javite se i ostali, Dr. Asprilja je tu za vas.
      Cuj prvi maj

      Comment


      • Treba li da se zakaze ili ide analiza odma?I koliko to kosta?
        27.04. 6:10 ujutro
        sigpic

        Comment


        • Za svako postovanje. I to sve za par minuta. Vi ocigledno imate dar i niste priuceni da gledate u karte... Jenom nisam jeo i pio cijela dva dana, jer sam bio lijen da spremim nesto sebi. Mada ako bih pogledao malo dublje u se, per se, moguce da je to bio jedan vid bunta zbog ljudi koji ne postuju mnoge blagodeti sto im je zivot dao.

          Hvala lepo <3

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Treba li da se zakaze ili ide analiza odma?I koliko to kosta?
            Ista pitanja.
            31.03. 4:15 popodne

            @MGS Sve pohvale za avatar!
            Mistakes make us who we are.

            Comment


            • Ide analiza odmah. Prvi put je besplatno, ne brinite nista, samo se smestite u koznu fotelju, sipajte civas i lagano ga ispijajte dok slusate.
              VLADAN- Momak koji voli pravdu, tvrdoglav, gurace svoje do kraja u raspravi, takoreci do koske ( PEVAJ KOVAC, PEVAJ ! ) Svestran lik, obozava sport, muziku, filmove, da saznaje nesto novo, istrazivacki duh. Nestrpljiv decko, cesto cupka nogom, hiperaktivan je ali lenj za konkretne stvari. Izuzetno inteligentan i sa velikim kapacitetom ali neiskoriscenim jer lakse i lepse je piti pivo, jesti meso i slusati mnogo lepu muziku u drustvu ortaka ili devojke nego se zlopatiti i citav zivot zavrsavati fakultete da bi se zlopatio na birou, a kasnije radio dva posla da bi ziveo za nijansu bolje od prosecnih ljudi, tacnije ne ziveo, nego radio i spavao. Ako si prema njemu dobar i posten, vratice ti duplo, a ako te uzme na zub, nece te iscackati do kraja zivota. Oseca se posebnim, ima osecaj da je bogomdan, veliki je hedonista. Dobar drugar, dobar covek.
              Idemo sledeci, Dr. Asprilja je tu za vas.

              EDIT: Pojzone, sad cu i tebe, samo da jedem.
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Ajde i aj da vidim
                Mene ces slabije opisati posto si me slabije vidjao po tenisu u poslednje vreme

                16.11 20:45
                Last edited by bice; 13-01-12, 20:48.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • @Miss Poison
                  Hvala Vam. Iako je prakticno nemoguce svojim mislim ucinjeti da nekom prsne glava, ili dozivi bar aneurizmu, to nije razlog da ne treniramo i nadamo se.

                  Originally posted by asprilja View Post
                  EDIT: Pojzone, sad cu i tebe, samo da jedem.
                  Nije lako ovo. Plemenit je Vas poziv, ali i otima. Da li ste nekada uspijeli da izlijecite nekog? Da li je to ostavilo traga na vase zdravlje?

                  Hvala lepo <3
                  Last edited by M_G_S; 13-01-12, 20:36.

                  Comment


                  • Doktore mogu ti rec' da si me opasno istripova sad,bez zajebancije
                    sigpic

                    Comment


                    • Dugo je on u ovom poslu,Vlatko
                      Mozda mu pomaze baba Roska i Grisa
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Hotjem i ja.
                        12. avgust u 5:50h.

                        Comment


                        • Ja kad sam rodjen, nisam siguran ni da su dani kvalitetno azurirani, a vi svi u minut znate... Sto su ove mlade generacije...

                          Hvala lepo <3

                          Comment


                          • Ja sam tu da dam analizu i ukazem coveku na njegove vrline i mane, on ce automatski to urezati u podsvest i skapirace sebe u potpunosti, tako da ce da iskoreni svoje mane, a jos vise da istice vrline. Molim lepo i drugi put.

                            Miss Poison- Nisam je puno primecivao ali na osnovu avatara i nika bih rekao sledece. Ona je devojka dobre duse, veliki prijatelj. Svesna je svojih kvaliteta i svoje lepote, malo je narcisoidna ali ne u negativnom smislu nego tacno onoliko koliko svaka osoba treba da bude. Voli brzu voznju. Veruje u ljubav ali se plasi da bude povredjena, ceka svog princa na belom konju( crnom motoru). Zna da ce on doci ali se isparanoise u nekim trenucima i dodje joj da stavi oklop i da glumi losu devojku, zmiju otrovnicu, cini joj se da one bolje prolaze, ali ona je romanticna u dubini duse i ne stoji joj to. Svog idealnog muskarca zamislja na motoru, u crnom, kako surovo deluje ali kad skine kacigu ima nezno i lepo lice puno ljubavi. Zeli da joj decko bude pravi muskarac, malo zestok ali da je dobar i da ima neznu stranu i da je voli i pazi. Izuzetno je pazljiva i brizna u kontaktu sa prijateljima, pa cak i ljudima sa kojima je poznanik, ne moze njoj da se desi da ne odgovori na poruku ili da vidi propusten poziv, pa da iskulira i ne javi se kasnije. Kad se dopisuje uvek gleda da stavi finu kolicinu smajlija, da sagovornik zna da je ona dobra i vesela, da ga ne kulira, a ona i stvarno jeste takva. Voli sunce, plazu, more, putovanja. Stalno o necemu razmislja, o nekim sitnicama, pravi konstrukcije u glavi. Promenila bi neke stvari na sebi ali dusu i mozak i lice ne bi nikada, previse je ponosna. Sve u svemu, retko dobra devojka u danasnje vreme.
                            Bice, bice i tebi sad, samo da iscedim narandzu, limun i mandarinu. Javite se, Dr. Asprilja je tu za vas.
                            edit: Stize i za Majubl, krecem za par minuta.
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Ja sam 16.11 pogresio sam malopre
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Ja!
                                11.04. u 17:00
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X