Announcement

Collapse
No announcement yet.

Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ernesto View Post
    Zmijo jbt, al` te ocrnio ovaj. Zmijo reaguj, ori se sa tribine.
    Nisam bio na netu skoro dva dana,pa...
    Ali sta cu,takav sam kakav sam,evo jos jednom da svi vidite:

    Originally posted by Duka View Post
    BLACK MAMBA--nikakko ne gotivim osobu sa ovim nickom....jednostavno,previse povrsna osobai cini mi se kao potpuno negativna...toliko.
    Last edited by Black Mamba 24; 16-01-12, 20:39.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
      Ali sta cu,takav sam kakav sam,evo jos jednom da svi vidite:
      Stvarno Mamba, kako uspijevas na ljude tako negativan utisak da ostavljas?

      Ps. Fin mi avatar, aa?
      Mistakes make us who we are.

      Comment


      • Originally posted by Miss Poison View Post
        Stvarno Mamba, kako uspijevas na ljude tako negativan utisak da ostavljas?

        Ps. Fin mi avatar, aa?
        Sta da kazem,bolji utisak ne umem ostaviti.

        Nije fin,mozes ti to bolje.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
          Sta da kazem,bolji utisak ne umem ostaviti.

          Nije fin,mozes ti to bolje.
          Tako ti je to kad se ne razumijes ni u sta
          Eej, pokazi malo postovanja prema najboljem basisti, a ujedno i mrtvom covjeku ;) Al' ajde, makar nije prosao kao Ville (''uh, prepade me'')
          Mistakes make us who we are.

          Comment


          • Originally posted by Miss Poison View Post
            Tako ti je to kad se ne razumijes ni u sta
            Eej, pokazi malo postovanja prema najboljem basisti, a ujedno i mrtvom covjeku ;) Al' ajde, makar nije prosao kao Ville (''uh, prepade me'')
            Ako cemo tako,ti nisi ni trebala pitati "je l' mi fin avatar"...iz postovanja prema njemu,verovatno si ga postavila da bi mu na neki nacin odala pocast i nije vazno da li se avatar nekome svidja ili ne.Najbolje je da tu temu zavrsimo.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
              Ako cemo tako,ti nisi ni trebala pitati "je l' mi fin avatar"...iz postovanja prema njemu,verovatno si ga postavila da bi mu na neki nacin odala pocast i nije vazno da li se avatar nekome svidja ili ne.Najbolje je da tu temu zavrsimo.
              Cisto da vidim sta mislis o njemu A pocast, da je na vrijeme, se trebala odavati prije mog rodjenja, tako da...
              Mistakes make us who we are.

              Comment


              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                Ako cemo tako,ti nisi ni trebala pitati "je l' mi fin avatar"...iz postovanja prema njemu,verovatno si ga postavila da bi mu na neki nacin odala pocast i nije vazno da li se avatar nekome svidja ili ne.Najbolje je da tu temu zavrsimo.
                A jbt, kako je fax uticao na tebe... Kako si je samo sastavio.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by Miss Poison View Post
                  Cisto da vidim sta mislis o njemu A pocast, da je na vrijeme, se trebala odavati prije mog rodjenja, tako da...
                  Iskreno i nemam neko misljenje jer ne znam mnogo o njemu.
                  A za to drugo,nikada nije kasno,mnogi su drzali Milana Mladenovica na avataru 5. novembra npr.
                  sigpic

                  Comment


                  • Posto vidim da je u trendu da se iznese neko misljenje o forumasima,da i ja to uradim,ako nekoga zanima neka procita..
                    Krenucu po abecednom redu.

                    AK47--Veliki poznavalac fudbala,sve sto on napise rado procitam,je l' ima sto sta pametno da se vidi,zna mnogo o fudbalu definitivno,i zasluzeno je moderator.Navija za Real,voli Hazarda,mislim da navija i za Celzi u Premier Ligi,sad pre je bio na tenisu,i dok sam nesto postovao tamo ponekad,ali retko kad,znao je da me fino pecne,ali sam shvatio da do mene nije problem,nego da to svakome radi,ali to je bilo davno,svakako mi je draze sto je aktivniji na fudbalu,i sto od njega mogu da procitam mnogo sta korisno..

                    AcaGrobar-
                    Dobar lik,stvarno,nikad ne ulazi u neke velike rasprave,jedan veliki mirotvorac,ne voli kad se ljudi svadjaju,i ako udje u raspravu brzo iz nje izlazi..Nekad pomislim dali je ovaj decko stvarno Grobar,jer pamtim onu njegovu cuvenu kada je pred poslednji derbi pozeleo zvezdasima srecu.Onda sm shvatio da lik vise voli da bude dobar sa svima i da ne izaziva druge,ali to mi je malo zasmetalo.Mrzi huligane,mrzi baklje,probleme,tucu,kada sam mu pricao pricu o Pampiju cuvenom grobarskom vodji iz 80ih i Parangalu,zgrozio se covek..Sve u svemu jedan dobar lik,neiskvaren,uvek ce ti pomoci,nikad nece da te zajebe!

                    Adin
                    --Sa njim sam dosta postovao u kvizu,zna covek dosta,i zanimljive je kvizove nam je zadavao.Dobar lik,skroz gotivan,voli Federera,ne svadja se nikad kako sam ja shvatio,opusten decko i gotivan skroz,kul lik!

                    Bogi-
                    Veliki navijac CSKA iz Moskve kao i ja,drzi topic Ruska Premier Liga uvek otvorenim i zanimljivim,navija za Partizan,cini mi se da se bas slazemo oko nekih stavova,veliki poznavalac fudbala,i njegovi opisi utakmica u topicu Primera su stvarno fascinantni,kao neki iskusan reporter koji radi analize,rado citam njegove postove i dosta cenim ovog lika!

                    Branislav--Mn
                    ogo gotivan lik,ali mnogo,veliki navijac Majamija,zagrizeni navijac i previse..Ne prati puno fudbal ali to ga ne sprecava da bude prvi u H2H ligi sa lbjMVP koju mislim obojica preozbiljno shvataju i ulaze u nepotrebne rasprave zbog glupe,nebitne igre na srecu.Cuvena je njegova kad krenu da otpadaju tockovi,i naravno poznat je po hot cicama na avataru koje je pre drzao.Sa njegovim drugarom Bledim pisao je raznorazne zanimljive stvari u OFFtopicu,kad se setim tih vremena..Stari lisac sa zenama Bane,iskusan je moze nas mlade mnogo da nauci,sve u svemu veoma kul lik..

                    Dacha-
                    Gde sve ovaj decko ne postuje,stvarno svuda ga vidjam,tenis,fudbal,basket..Dobar lik,nekad malo zna da pecne malo podmuklo,ali je sve u svemu kul lik.Navija za Chitown,to je super,voli Rose-a to je jos bolje.Tenis satro vodi neku ligicu,gledam tamo treba mu 100 godina da izracuna bodove salim se naravno ne mislim da ga uvredim..Zvezdas,nervira ga svemocni Miko to garantujem..Igra kladzu,nekad dobije ali uglavnom pukne..Ali gde sa 15-16 godina da se kocka,pa ne valja mu to..Sve u svemu kul lik..

                    Dragoon-
                    Don Kihot se bori protiv vetrenjaca,Dragoon se bori protiv neprestano protiv komentatora,i podrzavam njegove stavove i misljenja..Ali kao sto se Dauthodza nije mogao izboriti sa destrukcijom i kvarom kamenitog kvara u Andricevom delu 'Na Drini cuprija',tako ta njegova borba ce trajati vecno,jer tesko da on sam nesto moze da promeni..Ali nek istraje u tome

                    Dusan--ima
                    a li sporta koji ovaj decko ne prati?Ima li lige koju ne igra i u kojoj nije pri vrhu?Ima ga svude,ali nije kao Miko,nije kao on..Gotivan lik,zna mnogo o svemu i svacemu,obavestava nas sve iz prve ruke..Stvarno ne znam koji je njemu omiljen sport,ali mislim da je to tenis.Obozava Djoksu,gotivan lik,grobar,kul sve u svemu.Zelim mu srecu sa njegovim devojcicama iz Nisa,zna on o cemu ja pricam..

                    Ernesto
                    --Sto su neki clanovi veliki eksperti za fudbal,to je Ernesto za basket.Ovaj covek je stvarno veliki znalac,i svasta sam od njega procitao korisno o basketu.Sa njim je uvek diskusija o basketu veoma interesantna,i zna covek o basketu mnogo,i zna o cemu prica.Rado citam njegove postove,i secam se da smo igrali par puta poker,i imao je neko finale protiv Mika tako je nesto bilo..Davao nam je neke hakovane nemacke HD streamove za basket,ali mora da je on hakovao..Gotivan lik sve u svemu.

                    Gangrena--
                    Veliki Arsenalov fan,i mislim da navija za Zvezdu..Gotivan lik,kul,cesto ga vidjam po offtopicima,i naravno activan je u temi Premier League,proziva pevce,ali na kraju njegov Arsenal izgubi od Svonsija..Takodje velike fen naiirasnieg prekaljenog golgetera danasnjice bogoca PANTELE!Sve u svemu dobar decko,igra kladzu redovno,ali nisam siguran dali toliko cesto i dobija..

                    Indigo--Carina velika!Sa njim sam cesto u kontaktu i mogu da kazem da je mnogo dobar lik,gotivan,sve najbolje mislim o njemu..Isto,gde njega nema,bio je moderator na tenisu,obozava Djoksu,zvezdas,ima ga u svim offtopicima redovno,zanimljive stvari svako moze da poprica sa njim.Lik nije povrsan uospte,mnogo toga zna,sto me je bas iznenadilo,pametan i ima veliko znanje iz opste kulture..Odlican lik,jedan od najboljih koje sam upoznao sa ovog foruma..

                    Ivan Piper-
                    Deo Celzijeve ekipice,obozava Celzi i sve oko Celzija..Meni gotivan lik,jer i ja gotivim Celzi daje lepe analize o njegovom klubu koje ja rado citam..Takodje veliki poznavalac istorije i II svetskog rata,i svakako svasta sam od njega korisno procitao i naucio u toj temi..Svaka mu cast za znanje koje ima,a ono je nesumnjivo veliko..Sve u svemu kul lik,stvarno..

                    Krle-
                    Navijac Intera,Niksa i Zvezde..Odlican poznavalac fudbala i vise voli Seriju A,nego Engleze i ostale lige..Uvek je aktivan kad njegov tim igra,i svasta lepo moze od njega da se procita u opstim fudbalskim diskusijama.Nisam citao puno njegove postove jer je aktivan tamo gde ja nisam,ali je super lik sve u svemu..

                    LBJmvpFORlife-Decko koji drzi do svojih principa i stavova definitivno..Ajde pokusajte da ga ubedite da LBJ kojem se malo je reci i divi,da nije najbolji igrac lige,LBJ bi vas u tom trenutku pobio u diskusijama za 2 minuta,sa pregrst osnovanih argumenata u svoju korist.Veliki navijac Majamija,i naravno veliki GROBAR!Ima neke svoje stavove sto se tice Partizana i ponekad je ubedjen da je samo on upravu i da niko drugi nije..Veliki fan Intera,i uopste Serie A.Ima stvari koje on voli,i ne mozete da odvratite ni iz cega,definitivno..Zna mnogo o sportu..Mrzi tenis,jos jedan njegov stav.Mislim da on ima stav o svemu oko nas,do koga se drzi ma bilo ko pokusao da ga promeni..Nekad se malo postavlja arogantno prema nekim clanovima,i nekada odgovara arogantno i zajedljivo ako se ne slaze sa nekim ko je napisao nesto suprotno njegom misljenju i stavu.To je jedina mana koju mu zameram,jer moze se sve objasniti na lepsi nacin bez te arogantnosti,sve u svemu gotivan lik,od koga moze mnogo sto sta da se pametno i korisno procita definitvno!
                    LiverpoolFC--Covek sa najduzim stazom na forumu,covek je ovde od 2007!Muke mucimo on i ja u hokeju da dodju novi clanovi,super je lik,poznavalac hokeja ne voli isti tim koji ja volim a to su Bruinski u NHL-u,dok njega vise privlaci NHL,mene vise privlaci KHL..Sam mu nick govori navija za Lpool,veliki navijac sve u svemu..Navija ja mislim za Zvezdu takodje..Nista ne bih dodao,osim da je lik skroz opusten i gotivan..

                    Ljuba90--
                    E Ljubasine stari svaleru..Veliki Grobar,voli basket,Veselog,Wala,Washington Wizardse..Dobar lik,mirotvorac,miri uglavnom dve zaracene strane,stajuci izmedju njih..Gotivim Ljubu,jer kao prvo navija za Partizan,daje uvek dobre informacije sto se tice pojacanja,i ima odlicne analize sto se tice basketa,vrlo korisne i pametne,slicno kao Ernesto..Ja ne vidim kako se ovaj lik promenio,meni je on ostao isti,veliki Grobar,super i miran lik,bez ikakvih ispada..

                    Maric91-
                    Jedini covek koji mi je dao negativnu reputaciju,zasto Maricu,zasto?Jbg-a ne voli Bajern,sta da mu radim,voli Werder,al' dzabe jer se zna ko je boss u Nemackoj..Oziveo je skroz temu BundesLiga,i na tome mu svaka cast.Jedan od najboljih poznavalaca fudbala na forumu,i naravno potpuno zasluzena titula moderatora..Ima ga u svim offtopicima redovno,gotivan lik,mislim da trenira ili je trenirao vaterpolo..Super lik!

                    Nebojsa NS-
                    Zvezdas,ali miran,bez ikakvih ispada..Uh ovaj covek zna sve zivo o svakom sportu..Svakako zasluzena supermoderatorska titula!Formula1-nezamenjiv,fudbal-odlican,basket-zna,ski skokovi-neverovatan i ko zna jos gde..Ja stvarno nisam video coveka koji ovoliko zna o sportu definitivno.Sa njim su uvek zanimljive raspravice,ima covek argumente za ono sto prica.Jeste da navijamo za suprotan tim,ali je gotivan i kul lik,sve u svemu..Volimo RHCP,to nam je zajednicko!

                    S-Nash-Takodje jedan vazan deo nase Grobarske ekipice..Koliko lik zna o fudbalu,ne mogu da verujem da je 95.godiste..Super lik,obozava Partizan vise od svega,mnogo dobrih stvari od njega mozete da procitate o nasem voljenom klubu..Super je analizu napisao za Stanojevica i njegove mane i vrline,i taj post veoma cenim..Veliki navijac Liverpula,ali njegovom timu bas slabo ide.Koliko voli FKP,samo malo manje voli LFC..Kao sto lepo pise o Partizanu,mislim na odlicne analize i procene tako radi u temi Liverpool YNWA..Nick mu ima veze sa basketom ali nisam ga tamo cesto video,vise voli fudbal,pogotovo je najaktivniji u Premier Ligi..Veoma gotivan i super lik!

                    Seoski Terminator
                    a.k.a. Nikola89,definitvno lik sa najludjim nickom na forumu,eej Seoski Terminator,trebalo je maste i inspiracije da se smisli ovako lud i gotivan nadimak..Volimo istu muziku,to je super,Pink Floyd pogotovo i zato ga mnogo gotivim.Vidim postade moderator na tenisu,super je to..Njega takodje redovno vidjam po offtopicima..Gotivi Fedexa,a za koga navija ovako nemam pojma,znam takodje da voli Bullse..Sve u svemu,super lik!

                    T-Mac
                    -posto je on administrator,i ja necu da budem banovan za njega cu naravno sve najbolje..Salim se jedina zamerka mu je sto je veliki navijac pogresnog tima i nista vise..Basket drzi u malom prstu,kako je sredio nba deo svaka mu cast,milina je sve citati tamo..Ima fantasticne analize u kolumni i ovako nam daje informacije iz prve ruke.Svakako zasluzio je sto je administrator zbog onoga sto je uradio i onoga sto radi.Gotivan i kul lik sve u svemu,ali eto navija samo za pogresan tim.

                    TonyG
                    Njegove postove uvek sa milinom citam.Nema kod njega napisane gluposti sve sto napise je opravdano raznim argumentima i tacno je i korisno za procitati.Nezamenjiv deo ekipe Plavaca sa foruma,ima odlicne analize svake odigrane Celzijeve utakmice.Prati poker i vrlo iskusno ga igra..
                    Jedan gotivan lik skroz!

                    Vule89-Sa njim igram H2H ligu,gde smo pri vrhu naravno..Ali Vule bre,da nemas mene,ne znam gde bi mi bili..Uvek pregledam sta ti igras,igras ludacke rezultate,ali dok smo na vrhu ne ljutim se
                    Veruje u raznorazne teorije zavere,UEFA,FIFA mafija,namestanje itd itd..Grobar,veliki zaludjenik za kladzu,kockar bre!Gotivan lik i dobar sve u svemu..

                    asprilja-Verovatno glavna atrakcija na forumu,odusevio me je nacisto..Ali dali je to isti asprilja pre bana?Ja ne znam njega kao teniska ekipa,ali sam procitao par njegovih cisto provokatorskih postova,i mislio koji je to coban,covece.Ali kad se vratio potpuno sam promenio misljenje o njemu.Ne znam zasto mu je ono trebalo pre bana,one ciste provokacije samo je stvarao losu sliku o sebi,koju je sada definitvno ispravio.Vrlo inteligentan,mesavina Junga i Serloka,cita ljude kao knjigu..Odlican poznavalac fudbala i mislim da je cesto aktivan na tenisu.Sve u svemu jedno veliko osvezenje forumu!

                    bice-Dobar lik stvarno,ali bas dobar..Ima ga svuda,i cuvene su njegove trke sa autobusima.Iz Kragujevca,pa eto Radnicki mu je u srcu,ali pre neki dan nije mu trebala ona provokacija nas Partizanovaca posle poraza,jer znamo da ce Partizan na kraju biti sampion,a Radnicki ko zna gde..Voli Juve,i Seriu A,vise prati nego Engleze i ostale lige.Igra teniselbow i tu je veoma aktivan.Gotivan,kul i dobar lik!

                    bojana BG Drugi administrator i ja opet moram da budem dobar,da ne bi popio ban..Salim se,nju nisam imao pune prilike da upoznam jer je glavna na tenisu i ne odstupa odatle definitvno a ja nisam cesto tamo..Sto mogu da kazem o njoj da je voli Fedexa,da je ponekad malo stroga i ali voli da se zeza,super je i ne slusa ovu nasu domacu glupost od muzike,tj. ne podnosi je kao i ja..Zavodi red na tenisu,i radi to uspesno,svakako dobra devojka,nemam nikakvu zamerku na njen rad.

                    manda-- treci administrator,veliki navijac Manchestera United-a.Kao sto ja volim Partizan,tako i on voli MUFC..Iskusan igrac pokera,stari lisac..aktivan je u off topicima,cesto postavlja neke zanimljivosti i neke slicice i klipove..Najaktivniji na fudbalu,pogotovo kod Engleza,i voli chicarita..Iz BanjaLuke,igra tenniselbow i takodje veliki fan Djokse..Sve u svemu super lik,ali nisam imao prilike toliko da se upoznam sa njim..

                    tata Mumi-isto deo Celzijeve ekipice,ja se njega secam imao je negde 500 postova,kad sam se vratio posle letovanja letos,a proslo je tek mesec dana,vec je imao negde oko 1500 postova na moje zapreprascenje..Aktivan je u fudbalu,vidi sa da covek stvarno zna znanje pogotovo oko Celzija,daje informacije iz prve ruke i naravno Frenki Lampard mu je omiljeni igrac..Sve u svemu gotivan i kul lik!

                    elbidzej--
                    super lik,naravno navija za Partizan i uglavnom imamo slicna misljenja pa ga zato mnogo i gotivim.Sam nick nam govori za koga navija i ko mu je omiljen igrac.Zna o kosarci,i svakako je zasluzio da bude moderator..Super lik!

                    Vladan
                    glavni lik na forumu rekao bih,covek sa najvise postova..Ovaj covek je ekspert za tenis,tenis drzi u malom prstu,odlican poznavalac fudbala,ali na kosarci nije toliko aktivan..Pre je bio bog i batina,sada nije vise toliko strog.Da li je jos uvek administrator nisam siguran..Voli da se zeza,super je lik samo mi je zao sto ga nisam malo bolje upoznao..


                    mgs zanimljiv lik,osvezenje forumu,neki ga ne vole jer misle da se pravi prepametan,ali meni je gotivan skroz..prati uglavnom tenis,ali citam ponekad njegove postove,volim taj njegov sarkazam ponekad..ne znam zasto misli da je sljam,stvarno ne znam..ponekad cudan lik ali svakako veoma zanimljiv!

                    Zaboravih Black Mambu,super lik,glavna atrakcija iz Doboja,ponos i dika toga grada,off topici kao nenormalan,umesto nesto pametno da pise..Salim se,aktivan je cesto u evropskom basketu,i bio je jedan od glavnih koji su vodili temu Evropskog prvenstva ove godine..Slusa pravu muziku,samo mu zameram sto ne voli Rammstein..

                    Ispisao sam se stvarno!Hteo sam da napisem ponesto o svakom forumasu o kojem imam mislenje i kome sam nekad citao postove..Nadam se da nikog nisam preskocio,a verovatno jesam..Sve u svemu to bi bilo to od mene ljudi..
                    Last edited by Kalu; 17-01-12, 00:23.
                    CZ-JK-Elton John-Diva

                    Comment


                    • Nov nick je dobijen uz pomoc pesme Bledog, a i onog zezanja da jurim zenske po selu, pa eto, niotkuda. Pink Floyd all the way!

                      Comment


                      • Kalu, brate, mnogo nas ishvali. I sve je istina
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Nisam ja los u takmicenju,zasto lazes ljude?
                          Last edited by Vule_89; 17-01-12, 11:05.

                          Comment


                          • Vidi ovog Kalua sto kaze da je svako zasluzio titulu moderatora.
                            Ako se dobro secam dao sam ti negativnu reputaciju zbog toga sto si provocirao navijace Dortmunda.
                            Nisi jedini koji si dobijao negativnu reputaciju dao sam mambi par puta, biceu i sigurno jos nekom samo ne mogu da se setim.
                            Kako si zakljucio da sam trenirao vaterpolo?

                            Comment


                            • Postovani g. Maricu,

                              Koliko se sjecam, Vi ste me par puta eksplicitno vrijedjali, ako za to nisam dao nikakvog povoda. Ja sam tada kulturno i mirno izasao iz te price...
                              Isto ste mi jednom dali negativnu reputaciju, zbog muzike koju slusam. Ja svoj ukus ne naturam nikom, tako da nema potrebe da budem "edukovan" od strane Vas, sto valja, sto ne valja...
                              I da, smatram da neko ko sam ne umije da demonstrira neko minimalno poznavanje bontona, onda taj i ne treba da bude neko ko ocijenjuje tudja misljenja.

                              Hvala lepo <3

                              Comment


                              • Bilo pa proslo, nemam sa tobom nikakvih sukoba i zelim da na tome ostane.A sada cisto sumnjam da sam te vredjao, jer bih u tom slucaju sigurno dobio opomenu od Maca i ostalih nadleznih u kosarkaskom pdf-u.A i nisi tada sa mnom samo ratovao, ratovao si sa pola kosarkaskog pdf-a.
                                Sto se tice muzike ne bih ti ni dao negativnu reputaciju uopste, ali nateralo me par ljudi da ti dam dislajk, pa si zbog toga dobio negativnu.Racunaj to da sam bio prisiljen da ti dam negativnu, inace bih te iskulirao ko svaki put nakon sto sam se prvi put upecao na tvoju provokaciju.

                                Nema na cemu!

                                Comment

                                Working...
                                X