Announcement

Collapse
No announcement yet.

Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kalu hvala na lepim recima. Inace cale mi je bio ekonomista, radio u Moskvi 10 godina, proputovao celu Rusiju, pa mi je preneo znanje njihovog jezika i ljubav prema toj zemlji. Volim fudbal, pa mi nije tesko i da napisem par stvari jer u onom sto covek voli uvek ima veliku inspiraciju za rad.

    Hvala jos jedanput i izvinite za skretanje sa teme.

    Comment


    • Originally posted by Maric91 View Post
      Vidi ovog Kalua sto kaze da je svako zasluzio titulu moderatora.
      Ako se dobro secam dao sam ti negativnu reputaciju zbog toga sto si provocirao navijace Dortmunda.
      Nisi jedini koji si dobijao negativnu reputaciju dao sam mambi par puta, biceu i sigurno jos nekom samo ne mogu da se setim.
      Kako si zakljucio da sam trenirao vaterpolo?
      Bicetu bre ne biceu hahah
      Dao mi negativnu reputaciju zato sto sam ga podjebavao za Werder koji je primio 5-icu od Salke-a haha
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by Maric91 View Post
        Bilo pa proslo, nemam sa tobom nikakvih sukoba i zelim da na tome ostane.A sada cisto sumnjam da sam te vredjao, jer bih u tom slucaju sigurno dobio opomenu od Maca i ostalih nadleznih u kosarkaskom pdf-u.A i nisi tada sa mnom samo ratovao, ratovao si sa pola kosarkaskog pdf-a.
        Sto se tice muzike ne bih ti ni dao negativnu reputaciju uopste, ali nateralo me par ljudi da ti dam dislajk, pa si zbog toga dobio negativnu.Racunaj to da sam bio prisiljen da ti dam negativnu, inace bih te iskulirao ko svaki put nakon sto sam se prvi put upecao na tvoju provokaciju.

        Nema na cemu!
        Ma svakako. Bilo, proslo... Mada sam primijetio da ste naveliko lajkovali neke odluke koje nisu bas bile ispravne, a uperene protiv mene. A to je nedavno bilo... I slazem se da me niste samo Vi vrijedjali. Tad Vas je bilo vise, jer ste drugari. I ukoliko masa vrijedja, ispravno je pridruziti se toj masi. Ja se samo nikako ne mogu sjetiti ima li i jedne osobe da je jednu uvrijedu dozivjela od mene...

        Hvala lepo <3

        Comment


        • Originally posted by Kalu View Post
          S-Nash-Takodje jedan vazan deo nase Grobarske ekipice..Koliko lik zna o fudbalu,ne mogu da verujem da je 95.godiste..Super lik,obozava Partizan vise od svega,mnogo dobrih stvari od njega mozete da procitate o nasem voljenom klubu..Super je analizu napisao za Stanojevica i njegove mane i vrline,i taj post veoma cenim..Veliki navijac Liverpula,ali njegovom timu bas slabo ide.Koliko voli FKP,samo malo manje voli LFC..Kao sto lepo pise o Partizanu,mislim na odlicne analize i procene tako radi u temi Liverpool YNWA..Nick mu ima veze sa basketom ali nisam ga tamo cesto video,vise voli fudbal,pogotovo je najaktivniji u Premier Ligi..Veoma gotivan i super lik!
          Ne volim vise fudbal samo nema potrebe pored fenomenalne ekipe da se petljam na kosarci a ovamo me je manda hteo pa sam pristao. Ne stizem sad toliko da pratim nazalost, pa me nema a i to sto pratim necu da baljezgam kojesta i kvarim im ono tamo, napisacu sigurno kad budem imao nesto iole normalno. Kosarka je meni bila i ostala broj 1, trenirao sam, igrao na poziciji Boga Oca iz svog nicka i ne mogu da prezalim sto mi povrede nisu dozvolile da nastavim.

          A hvala ti mada si preterao, ovako me ne hvale ni mama ni baba.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Maric91 View Post
            Bilo pa proslo, nemam sa tobom nikakvih sukoba i zelim da na tome ostane.A sada cisto sumnjam da sam te vredjao, jer bih u tom slucaju sigurno dobio opomenu od Maca i ostalih nadleznih u kosarkaskom pdf-u.A i nisi tada sa mnom samo ratovao, ratovao si sa pola kosarkaskog pdf-a.
            Sto se tice muzike ne bih ti ni dao negativnu reputaciju uopste, ali nateralo me par ljudi da ti dam dislajk, pa si zbog toga dobio negativnu.Racunaj to da sam bio prisiljen da ti dam negativnu, inace bih te iskulirao ko svaki put nakon sto sam se prvi put upecao na tvoju provokaciju.

            Nema na cemu!
            Kako te neko moze natjerati na nesto? To onda znaci da nemas svoj stav i svoje JA, pa nisi dijete da te neko nagovara. Ako te tako lako nagovaraju, kad bi ti neko rekao: "Pojedi govno Maricu" ti bi pojeo?
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Samo o forumasima koje bolje znam…


              Njega stvarno moram da izdvojim…

              Vlatko – razuman, stalozen, uvijek spreman da pomogne, uvijek tu za bilo koju pricu.. Uvijek smo imali neku zdravu komunikaciju, uvijek je imao razumijevanja (znace on na sta mislim), i hvala mu na tome! Ja mislim najveci covjek ovdje (bez uvrede, bilo ko), covjek najsireg srca.


              Aj sad…

              denia_el
              – jedna od rijetkih koja me bas odusevila, uvijek je ko je, bez maske. Ljude voli, voli druzenje, voli da bude potpuno predana u bilo cemu sto radi. Uvijek se odusevim njenim ‘’sastavima’’. Toliko iskrenosti, pravih emocija i ljubavi u jednom bicu. Svaka cast!

              RRV – osoba koja ide do kraja, kad voli – voli do kraja, nikad ne mijenja vozace i sportiste za koje navija. U ljudima trazi ono najbolje i gleda da je prema svima dobra, jer jeste takva. Pravi prijatelj i osoba koja ce te uvijek saslusati. Steta sto je nema u poslednje vrijeme.

              Pablo – strasno dobra djevojka, prema kojoj sam u jednoj situaciji pogresno postupila, ali osoba koja brzo prasta. Uvijek raspolozena, i uvijek ima dogadjaja za ispricati.

              Bice – dobricina velika. Miroljubiv momak, vjeruje da se sve pricom moze rijesiti… Vjeruje u ljubav

              Nash
              – u poslednje vrijeme slabo komuniciramo, ali… Osoba sa kojom mozes o svemu da pricas, od gluposti preko ozbiljnih ''problema'' i uvijek mozes da ocekujes najiskreniji savjet.

              Seoski Terminator – filozof nas.. Strasno pametan i inteligentan momak, oko mnogih stvari imamo iste stavove, i uvijek me odusevi nekim stvarima. Osoba bez predrasuda, uvijek pruza sansu drugima, i trudi se da bude korektan, mada neke njegove ‘‘slobodne stavove’’ malo ko shvata u potpunosti. A steta…

              Mamba
              – kralj. Covjek kojeg volim da provociram Ima stvari koje ne mogu da mu oprostim

              Dale
              – mnogo dobar covjek, miroljubiv, uvijek tu za bilo koga. Nismo bliski, ali covjek definitivno zasluzuje svako postovanje.

              Ljuba – mnogo dobar lik… Zasto? Pojma nemam, ostavio je na mene mnogo dobar utisak

              Nebojsa
              – hodajuca knjiga znanja. Voli da je upoznat sa svim. Uvijek spreman za saradnju. Uvijek ima argument. Zadovoljstvo je imati nekog takvog ovdje. Moje postovanje.

              Lawliet – isto sve vazi kao i za Nebojsu…

              JC – pun ljubavi, za osobu koju voli bi sve uradio. Kad bih imala mogucnost da nekome nesto ucinim, njemu bih, definitivno. Ali, ostvarice se to, bez obzira na sve.

              D-Wade – isto dobar momak, voli dobro raspolozenje, i sam je uvijek raspolozen. A i zna kako druge da oraspolozi.

              Ivan Piper – teniser nas, predvidjam mu svijetlu buducnost… Mnogo dobar momak, miroljubiv… Njemu fino sa svima, svima fino sa njim… Ih, ljubav svijetom vlada


              Izvinjavam se ako sam nekog zaboravila… Ali uglavnom ovo su osobe sa kojima imam (ili sam imala) najbolju komunikaciju…


              E da… Maric, Manda, Asprilja, Branislav, Aca i Dacha, isto pozitivni likovi
              Shardonnay – Djevojka mi se cini skroz super


              Sad ispade da svakog volim, ali osobe (njih par) o kojima imam negativno misljenje nijesu vrijedne price, mada su neki od njih zasluzni za moj odlazak sa teniskog pdf-a…
              Last edited by Miss Poison; 17-01-12, 17:05. Reason: necemo da otkrivamo - moze ovako? :D
              Mistakes make us who we are.

              Comment


              • haha ja ispadoh najveci ljubavnik po vama
                Umem da budem romantican,pitajte vi slobodno koga god hocete

                Trebala si da otrkijes te ljude,kao ja sto sam to uradio..
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  haha ja ispadoh najveci ljubavnik po vama
                  Umem da budem romantican,pitajte vi slobodno koga god hocete

                  Trebala si da otrkijes te ljude,kao ja sto sam to uradio..
                  Znamo da umijes da budes romantican I zaboravila sam cuvene autobuse
                  A nisu bitni, ni ne sjecam ih se, samo znam da su me pojedini Novakovi pristrasni navijaci tako iznervirali, da nisam mogla vise tamo da se vratim.
                  I jedna osoba, za koju svi znate, ali mislim da zaista nije vrijedna price. Rekla sam mu na vrijeme sve sto sam imala, u poduzem postu, a i preko pp-a, tako da nema potrebe da se vracamo u neka vremena ;)
                  Last edited by Miss Poison; 17-01-12, 17:21.
                  Mistakes make us who we are.

                  Comment


                  • Miss Poison, nismo na istom pdf, ali upoznacemo se bolje, nadam se!
                    in another life
                    I will love you again, RF.

                    Comment


                    • Ma i ja sam tenis i mnoge pdf-ove napustio zbog budala,i sada jedino postam u 6-7 tema... ;)
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Hvala na lepim recima.

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post
                          Kako te neko moze natjerati na nesto? To onda znaci da nemas svoj stav i svoje JA, pa nisi dijete da te neko nagovara. Ako te tako lako nagovaraju, kad bi ti neko rekao: "Pojedi govno Maricu" ti bi pojeo?
                          Pa zar to nije pocelo od tebe?
                          Tacnije zna osoba koja je rekla molim te daj dislajk za to sto je postovao , pa sam ja pristao bez obzira sto ne bih imao koristi od toga.
                          Originally posted by bice View Post
                          Dao mi negativnu reputaciju zato sto sam ga podjebavao za Werder koji je primio 5-icu od Salke-a haha
                          Naravno da cu da ti dam kada sam ti nedelju dana pre tgoa rekao zasto da izaberes Salke pre Bajerna.
                          Sad se setih da sam dao negativnu i prskanom, mogli biste napraviti neku hejt grupu za moju malenkost.

                          Comment


                          • Koji si ti lik...

                            Pa sto si pristao onda? A ovamo pricas da si bio natjeran tj. primoran... Lopov si ti, lopov!
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • E hajde da napišem nešto i ja o ljudima koji su mi dragi na forumu .

                              Bice :
                              Momak koji je stvarno dosta inteligentan ,dosta dobar i najvažnije od svega spreman da ti uvijek pomogne da ti savjet i da prica s tobom kao neko najblizi ,s njim pričam mnogo često i vemoma mi je drago da imam takvog čovjeka u svom okruženju ,pretežno je nagodan za šalu ,dobričina je veliki i jednostavno je mnogo kvalitetan dečko ,ovaj ce imati dosta cura vidim sarmira ovdje po forumu samo tako .Bice samo ostani takav kakav jesi i uspjet ćeš u životu, iskreniju i toliko raspoloženu osobu za upoznavanje drugih nisam vidjeo u svom životu,sve najbolje.;)

                              Mare:
                              Ovo je osoba koju sam upoznao prvu na forumu ,dosta je dobar dečko ,mnogo puta samo pričlali i vemoa je pametan ,upoznali smo se preko foruma a bolje preko igrice elbow ,dosta mi se sviđa njegov način razmišljanja i voljeo bih da imam česće vremena da pričam s njim ,ali on radi i to je teško ostvarivo .želim mu sve najbolje i neka tako ostane.

                              Indigo:
                              Ovo je čovjek kojeg sam upoznao na forumu ,ali nisam mogao vjerovati da neko može postojati da je toliki šaljivđija ,jako ugodan momak uvijek je fino pričati s njim zezati se i stvarno meni jedan od jačih likova ovdje ,jednostavno momak je na svom mjestu igra kako on želi a ne kako to drugi hoće .Ovdje pokrade sve cure sa foruma ali stvarno je odličan čovjek ,sve najbolje da ostane kao što je bio dosada i da uživamo u njegovom smislu za humor.;)

                              Ivan :
                              Pa ovaj čovjek je dosta dobar ,stvarno je pametan momak ,kulturan je zna dosta stvari koje su potrebne ovdje i fino je diskutovati s njim .Nadam se da će ostati takav kakav jeste i da se neće promjeniti jer je ovakav odličan ,i Ivane neka se taj Delpo vise vrati u formu .;)

                              Vladan :
                              Nisam baš puno pričao sa vim čovjekom ,ali onoliko koliko sam uspio da vidim na forumu da je veliki poznavaoc štiva ,da je čovjek dosta pametan i da se voli da zeza ,stvarno je ostavio jedan jako fin utisak na mene tokom ovih mojih mjeseci provedenih ovdje.;)Kulturan je dosta zna kada treba stati i kada se treba zezati i to dosita cjenim ,mnogo kvalitetan moamk.;)

                              Bojana :
                              Osim što volimo istog igrača ,dosta mi se sviđa način na koji ova djevojka razmišlja ,nismo pričali mnogo i nisam baš nešto vele upoznat ali onoliko koliko jesam vidim da je djevojka jako dobra i da ima dosta znanja koje je potrebno ovdje ,na mene je ostavila fin utisak tokom ovog perioda.;)

                              Shardonnay:
                              Isto tako nisam ima stvarno nekog prostora da je bolje upoznam ,ali je stvarno dosta dobar djevojka onoliko koliko znam ,dosta kvalitetno pise ima jedan fin način za zezanje (umjereno ) i dosta je interesantna djevojka ,ovo sve moji Fedovci

                              Marin:
                              Njega sam isto upozna u odjelu za turnire elbow igrice dosta kvalitetan momak ,samo brzo plane mala mana ali je inace jako kvalitetan i intersantan ,vjerujem da se neće nešto puno promjeniti osim ove mane koju bi trebao ,ali inace je ok dečko.;)

                              To je to ,nisam stvarno nikoga drugog upozna toliko da bi ga mogao komentarisati ,ali ima ljudi koji su ovdje dobri možda sam nekoga zaboravio ,ali su mi svi ok i nadam se da ćemo ostati u takvim odnosima.;)
                              Last edited by Adin; 17-01-12, 20:53.
                              http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                              Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                              Comment


                              • Duka hvala.Iskreno zabrinuo bi se da je drugacije,ovako sam nekako miran.
                                Bice pricacemo,to bar nije problem a sad za mladog Crnogorca si nesto pogrijesio,mozes samo starog da upoznas
                                Kalu hvala na lijepim rijecima,inace nisam vise administrator
                                Miss ne znam sto da kazem,postidjela si me
                                Adine hvala i tebi na lijepim rijecima

                                Mozda cu jednog od ovih dana i ja napisati nesto o dragim ljudima sa foruma.O ovim drugim ne.Neke smatram i pravim prijateljima.Kazem mozda jer bi to potrajalo pa da ne obecavam
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X