Announcement

Collapse
No announcement yet.

Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Doslo vrijeme da i Ivo nesto kaze o forumasima
    Nije mi bas koncentracija na nivou, tako da imam osjecaj da vas necu hvaliti(koliko zasluzujete) i da cu neke forumase zaboraviti...

    Prvo "domacin" ovog foruma
    Vladan- Njega sam prvog upoznao na forumu. Zaista mnogo dobra osoba, opusten je, veseo, zna da se sali. Kada se samo sjetim, registrovao se ja, prvo njega vidim, i ajde posaljem mu ja neko glupo pitanje na pm. Mnogi to ne bi odgovorili, ali on ne da je odgovorio, nego je to ozbiljno shvatio i opsirno mi sve napisao. Odusevio me, nema sta, odma se tu vidi klasa! Nego da skratim pricu, sve najbolje o njemu, dobar je, objektivan, vrhunski poznaje tenis... Ljudina!
    Sada kako se koga sjetim ( neke od njih smatram pravim prijateljima)
    Olja- Vec sam rekao, moja omiljena forumasica! Mnogo, mnogo ali mnogo dobra osoba. Pametna, opustena, ima svoj stav, uvijek je tu kada je nekome porebna pomoc. Novak moze da bude srecan sto tako dobra osoba navija za njega
    Svaki njen post sa uzivanjem citam. Desavalo se da je neko iznervira, i vjerujte mi tada bi se i ja toliko iznervirao da je to nemoguce.Bez nje forum definitivno ne bi bio isti. I da, jeste ovo forum, ali ja sam siguran da je ona i uzivo jedna sjajna osoba. Ma o njoj mislim sve najbolje, ali zaista

    tata Mumi-Hehe, Plavac nas. Njega dozivljavam kao pravog prijatelja, stvarno legenda! Dobar, pametan, duhovit, uvijek me nasmije kada nesto "izvali". Uvijek je opusten, uvijek pozitivan, stvari gleda sa vedrije strane. Veliki poznavalac fudbala, ali ipak mnogo vaznije"veliki" je covjek!
    Nadam se da cemo se upoznati jednog dana i da cemo docekati da ovi nasi bakraci osvoje LS. Kad smo kod bakraca, Mumi znacajno doprinosi toj temi i ona bez njega ne bi bila ista. Sef nas!

    Miss Poison-Mnogo dobra djevojka, mirna, pametna, vesela Eto, zao mi je sto sam se razbolio prosle godine kada su bili oni turniri tamo, pa nisam dosao. Ali nadam se da ce ih jos biti, tako da- bice prilike da se upoznamo

    Adin-Mnogo dobar momak, imam osjecaj da ne bi mrava zgazio. Navija za Fedexa, ali toliko je dobar da nikada nije nekog pecnuo ili tako nesto, i nikada nije ulazio u neke zestoke rasprave. Totalno opusten momak. I veoma je pametan, poznaje istoriju, plus prati filmove, on i Vladan su tu neprikosnoveni Sve u svemu, mnogo dobar momak, miran, veseo... sve najbolje

    AK47- Mislim da sam mu malo isao na zivce kada sam se pojavio na forumu, pa sam veoma brzo ukapirao cemu takav nick
    Mnogo dobar momak, maksimalno objektivan, i vrhunski poznavalac fudbala i tenisa. Znacajno doprinosi nasoj temi, i dosta korisnog se moze procitati u njegovim postovima. Jeste malo temperamentan, zna da napadne nekog ko "lupi" glupost, ali sve je to ok. Ma nema sta, dobar momak, i o njemu mislim sve najbolje...

    Tony_G- Vazan clan nase "bande". Veliki poznavalac fudbala, mogu slobodno reci strucnjak. Njegove postove bas volim da citam i uglavnom se slazem sa njima. Sasvim ok momak.

    Gangrena- Auu, mnogo dobar momak. Glavni topdzija! Veoma je duhovit, cesto se presmijem njegovim prepucavanjima sa navijacima Tottenham-a Stvarno sve najbolje, on i Mumi su mi veoma slicni. Mnogo dobri momci.

    Topdzija-Uz Gangrenu, glavni topdzija Dobar momak, nikad nisam vidio da se on sa nekim svadja ili da pise neke "ruzne" postove. Kulturan je, miran, mnogo dobar momak.

    Kalu- Takodje mnogo dobar momak, prije svega pametan. Bas sam uzivao u nasim diskusijama u temi "Opste znanje". Vidi se da je mnogo dobar lik, bez nekih ispada, bez glupiranja, za razliku od nekih "pametnjakovica".

    asprilja- Cudan mi je bio taj lik u pocetku, mislio sam da je neki provokator, ali nakon one psihoanalize shvatio sam da je dobar, opusten momak. Zajebant!

    Duka- Veseo momak, kao i asprilja veliki zajebant Opusten lik, nikada nervozan, voli da se sali i to je dobro...

    Maric91-Cini mi se da je dobar lik, kao i ova gore ekipa voli da se sali, pozitivan je i dobar momak.

    Seoski terminator - evo je jos jedna legenda! Haha, stvarno dobar lik, kad se sjetim onih njegovih rasprava sa Novakovim fanovima, presmijem se Ali sada je posta moderator, pa se malo uozbiljio Ma dobar je, ne trpi kada neko pise gluposti ili kada neko nekog provocira, on se tu odmah umijesa i,sto je veoma bitno, pravedan je...

    Dale - Ja nikad nisam vidio da je on napisao nesto lose, da je napao nekog, ili da je tvdoglavio nesto... Sa svakim, ali bukvalno sa svakim njegovim postom se slazem, objektivan je, miran, kulturan... ma stvarno sve najbolje...svaka cast!

    Shardonnay - Nisam bas mnogo pricao sa njom, ne poznajem je dobro kao ostale forumase koje sam naveo, ali mislim da je mnogo dobra djevojka. Opustena, mirna, nije sad da prica non-stop, da pokusava da se nametne, nije istripovana (ajde tako da se izrazim). Mislim da je veoma pametna, opustena, ma sasvim ok djevojka.

    Ima tu jos dosta dobrih osoba, Dusan( veoma dobar lik, veseo, nikada nervozan), Maja ( veliki Delpov fan, dobra djevojka, sve naj), Bogi, Bojana, Indigo, amnesiac, bice, Aca Grobar, Black Mamba...

    E da, jos da napomenem "muzicare" (Mumi, Gangrena, Black Mamba) Nadam se da cemo jednog dana organizovati neku svirku (bice dosta gluvih posle toga, ali jbg, sta da se radi)

    Eto, to bi bilo to narode...
    Mislim da sam nekog zaboravio, ali ako se sjetim, ja cu ga dodat', svakako
    Last edited by Drunken Whaler; 19-01-12, 17:58.
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Ma ja se to uozbiljio jer radim na sebi (u rl, ne samo ovde), pa mi ovo dodje kao trening. ;) A za rasprave, bio si moj saborac, naravno da ces da me gotivis.

      Comment


      • Originally posted by Ivan Piper View Post
        Olja- Vec sam rekao, moja omiljena forumasica! Mnogo, mnogo ali mnogo dobra osoba. Pametna, opustena, ima svoj stav, uvijek je tu kada je nekome porebna pomoc. Novak moze da bude srecan sto tako dobra osoba navija za njega
        Svaki njen post sa uzivanjem citam. Desavalo se da je neko iznervira, i vjerujte mi tada bi se i ja toliko iznervirao da je to nemoguce.Bez nje forum definitivno ne bi bio isti. I da, jeste ovo forum, ali ja sam siguran da je ona i uzivo jedna sjajna osoba. Ma o njoj mislim sve najbolje, ali zaista


        P.s. Volim i ja tebe.
        Last edited by miloolja; 18-01-12, 07:45.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ivane brate, nahvali me momacki, jos da si mi uvalio 20KM u dzep, to bi bio ugodjaj kao kod babe da sam.

          Volem i ja tebe.

          Sto se tice svirke, moze. Ali Mamba neka ide na bubanj da Gangrena moze plesati i zabavljati publiku, imam osjecaj da je energican k'o DJ Krmak.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Ivane, izbojkotovao si navijace Liverpula

            Spoiler
            Dobro, tu je Mamba, ali on se ne racuna
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment




            • Spoiler
              Mamba je Lejker boj, kakav Liverpulovac.

              Comment


              • Originally posted by Maric91 View Post
                Pa zar to nije pocelo od tebe?

                Sad se setih da sam dao negativnu i prskanom, mogli biste napraviti neku hejt grupu za moju malenkost.
                axxaaxax pa nisam ja prskan budalo ... a sto se tice te negativne reputacije za to cu ti vratiti rekao sam ti, jes da si mi dao par lajkova od tada ali ne mozes se tako iskupiti

                p.s. sad posto si postao mudorator mislis da zasluzujes hejt grupu? e moj maricu imas ti jos da guras do tog statusa
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Ivane, izbojkotovao si navijace Liverpula

                  Spoiler
                  Dobro, tu je Mamba, ali on se ne racuna
                  Dislike

                  Originally posted by Maric91 View Post


                  Spoiler
                  Mamba je Lejker boj, kakav Liverpulovac.
                  Mamba je Vojvoda!
                  sigpic

                  Comment


                  • Zdravo I dovidjenja!


                    Dosao je I taj dan kada je meni doslo preko glave. Ovde na forumu sam vec 2 godine,I stekao sam dosta prijatelja I neprijatelja u svom dugogdisnjem boravku ovde. Prvih godinu dana je bilo odlicno,sve dok se nismo prebacili na VBulletin forum. Tada je poceo propast foruma. Super admine I moderatore su poceli da dobijaju svakojkai ljudi.
                    Onda su poceli da dolaze svakojaki ljudi,koji su svojim glupostima poceli da upropascavaju ovaj forum koji je nekada bio fantastican. Pocelo je spamovanje I masovno vredjanje nekih starijih clanova,svakojaka provociranja itd. Primetio sam da je leglo takvih ljudi zapoceto na NBA pdf-u,a sve to su organizovali pojedni navijaci “svemoguceg” Leborna… Pre svega Branislav,LBJ a njima su se pridruzili moderatori I super moderatori Nash,jednim delom I nebojsa,Ljuba…
                    Svojim provokacijama unistili su forum,oterali mnogo ljudi,ali dobro ne pita mse ja nista. Imaju punu podrsku admina I super moderaotra ovde Pokusao sam da ukazem adminima na to,ali nije nista ucinjeno povodom toga. U zadnje vreme sam sve manje I manje postovao upravo zbog svih tih “prepametnih” ljudi koji su se prosipali svojim “znanjem” I vulgarnostima.Preuzeli su ovde vlast na forumu. Za mene je sve pocelo u decembru kada su nekoliko retardiranih ljudi poceli sa provokacijama za moje vodjenje h2h lige posle koga sa mja to ostavio I rekao sebi da zelim otici. Sprecili su me Dusan I Adin,ali pre svega zbog toga sto sam zeleo d aim dokazem da smo bolji od njih I d aim natrljam to na nos. Sve sto neko kaze LBJ I Branislav imaju odgovor na to uz provokaciju. Sta god ja njima odgovorim stize upozorenje od SM-a..Da li je to politika ovog foruma? Provokacije bilo kog clana sa NBA pdf-a nista.Uzvracanje provokacije tom clanu upozorenje. Eto koliko su oni zasticeni…Sve je to jedna velika banda! Dok sam jedno vreme bio moderator,u jednoj moderator sobi bilo je toliko ogovaranja ostalih clanova,pljuvanja svega ostalog sto u stvari ne bi trebalo da se pise na jednom ovakvom forumu. Nije ni cudo sto je Vladan otisao sa mesta admina, I on je prvi uvideo kuda ide ovaj forum. Vecina ljudi zna u kom pravcu ide ovaj forum,ali cute I ne zele da to iskazu javno. Zasto? Ne smeju mozda? Nije zbog toga,vec zbog bana. Pa sto bi se ja plasio bana ? Samo izvolite,udrite slobodno dozivotni,nije problem,ali seticete se vi nekada mene I mog truda ovde. Svaka cast pojedinim ljudima,ali zeleo bih da neke ljude nikada ne upoznam u zivotu. Takvi ljudi ne pripadaju ovakvom forumu. Mislite vi sada o meni sta god hocete,ali ja znam da vecina misli ono sto sma ja ovde rekao.
                    Ali nema veze,ovo je samo jedna oprostajna poruka. Mozda nisam ni trebao da je napisem,ali sam to uradio iz postovanja prema ljudima koje dosta postujem ovde.
                    Odlucio sam da vas napustim zbog toga sto su mi sinoc izbrisana 2 posta u NBA pfd-u zbog nebuloznog razloga verovatno, posto ni ja ne znam razlog brisanja. Napisao sam da sam jedini verovao u SA od pocetka sezone a da su svi navijali za LA,Majami(citajte Lebrona,posto bi dupe dali za njega) I Chicaga a da ih ej SA sve do jednog otrsio I da taj pdf sve vise I vise pada u mojim ocima zbog gluposti koji se pisu I raznih vulgarnosti. Obrisan je post,svaka cast tom koji je to izbrisao,a na moje pitanje u off topic temi zasto je izbrisan I cestitke tom adminu sto I je izbrisao post,IZBRISAN je I taj post u OFF topic temi.. Zaista svaka cast admini I SM-ovi.
                    Cilj ovog pisanja je da ukazem na trenutno stanje ovog foruma,I ak omoze nesto da se preduzme povodom toga.
                    Zeleo bih da se zahvalim mandusicu,Duletu,Adinu,Rossoneru,Vladanu,Aci Djikosu,Maricu I svim juventusovim navijacima na ovom forumu.
                    Mandusicu-nadam se da cemo se sresti nekada u zivotu,posto bi mi bila velika cast da upoznam takvog decka.Postenog I iskrenog coveka.
                    Dule-Brate jedva cekam da dodjes u KG,inace imas moj broj,javi se kad bude dolazio,super si decko,kralj veliki,svaka bi ti dala da je pitas.
                    Adin- je jedan od najinteligentnijih ljudi koje znam. Svaka mu cast na svemu sto je ucnio za mene.Sve najbolje za decka imam da kazem,takodje se nadam da cemo se sresti jednog dana posto bi imali sta da pricamo. Ostaj mi dobro I cujemo se na msn-u.
                    Rosso-iako je navijac Milana jedan je od najboljih likova ovde. Steta samo sto nisi I ti nesto rekao o ovome,ali uvek je bio tu da me posavetuje kad sam nesto brzopleto uradio. Hvala ti za sve.
                    Vlajko-I sam znas o cemu se radi na ovom forumu,ne moram nista da ti pricam,dobar si decko I sve najbolje ti zelim.
                    Djikosu- voleo bih da te upoznam nekad,sjajn si decko,zajebant klasicni.. Ostaces zauvek moj djikos,imas me na fb pa se cujemo.
                    I na kraju Maricu- juventino hvala ti za sve,nismo se mnogo druzili ali si dobar decko,pravi atmosferu ovde,malo osvezavaj Juventusovu temu I tka oto. Preuzimas kapitensku traku od sada za Juve. Sve najbolje.

                    Necu da gnjavim vise,vidimo se neki drugi put,ostajte mi dobro,I sve najbolje prijateljima,ove druge necu ni da spominjem.Ostacu jos ovu nedelju online zbog TE igrice dok ne ispadnem sa turnira,za to vreme necu nista pistati tako da znate. Mozda se vratim nekad a mozda I ne,dotle ostani te mi dobro.
                    Pozdravlja vas bice.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • sta je s ljudima..opustite se i pisite o sportu,ako vec ne mozete lijepo na chatu opustite se,duze cete zivjeti..sve neka pricha teshka,neki oprostaji,neko pozivanje na 'fer' ili ' dobar si decko' ili....' ja sam tebe dozivljavao ovako onako' ..neki izlivi apsurdnih osjecanja,kukanje,psovanje e zalosti,sve neka pricha,neki tripovi,uuuuu,valjda frustracije,otkud znam



                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Gledaj ga MVP kako je podmuklo lajkovao
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by Gangrena View Post
                          Gledaj ga MVP kako je podmuklo lajkovao
                          Najgore od svega je, kada je dosao sa izjavom za San Antonio, Ukica mu rek'o tipa da je lud ili tako nesto ja ga branio Al' sta ces izgleda da sta god uradim ispada da mrzim coveka

                          Comment


                          • Sedi brate, popij pivo.

                            Comment


                            • Originally posted by bice View Post
                              ... Nije ni cudo sto je Vladan otisao sa mesta admina...

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG
                                A sta publika ima od toga sto se "uvlaci u dupe" nekom teniseru?

                                shvatite vec jednom, Roger je legenda ovog sporta, svuda ga obozavaju i samo ce ga jos vise voleti kako se bude priblizavala njegova penzija
                                Dođe mi da zaplačem

                                Comment

                                Working...
                                X