Announcement

Collapse
No announcement yet.

Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koji derbi Bundes Lige?
    Nece mene niko banovati, nego cu ja da odem.Sve cemo resiti mirnim putem.

    Comment


    • Originally posted by Maric91 View Post
      Koji derbi Bundes Lige?
      Nece mene niko banovati, nego cu ja da odem.Sve cemo resiti mirnim putem.
      Ne,ne,prvo ces ti biti banovan,pa kad ti istekne ban ti idi.

      Stuttgart - Borusia.
      sigpic

      Comment


      • Hvala na komplimentima.

        Jedina istina je da sam zigolo,a ovo ostalo:

        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • JC, ako sam za nekog pogodio onda si to ti.

          @Mamba
          Vec ima 19 godina i tvrdi da nema ljubavnih problema.Koja laz!
          Mozda bi bilo najpametnije da sada odem i da se ne vratim uskoro, posto ce ovaj moj post kod mnogih da izazove bes.

          Comment


          • Auuu, placljivko....zar to Maricu brate? Previse emotivan jesam, to stoji, planem u sekundi.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Vejd, morao sam da te spustim malo.
              NPH nikad ne place, a ti bas furas taj fazon i morao sam da kazem totalnu suprotnost tome.

              Comment


              • Pohvala bratu Maricu za kompletnu istinu o svima!

                Da dodam za ovo vezano za mene, nije to nista sta cu tek da radim.
                sigpic

                Comment


                • Mozda sam trebao da upisem psihologiju, posto vidim dobro stojim u procenjivanju licnosti.

                  @Nash
                  Zaboravio sam da dodam da i glave posle toga lete, mozda jos i vise nego sto neki misle.

                  Comment


                  • Nebojsa NS-Mogu rec jes da smo sugradjani, al imam veoma los tretman kod njega.Svadjam se stalno sa njim, lupa mi facepalmove i dobijam warnove zato sto mi on prijavljuje postove i kaze da se ponasam ko klinac.Ako nista drugo, volim da mu otezavam njegov moderatorski posao.


                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Evo i ja da posle duzeg vremena prokomentarisem o forumasima..
                      Ujedno slavim i jubilej 10 000-ti post Nije malo

                      Pa aj da pocnemo:


                      1. Prvo mesto zauzima draga Miss, dobra devojka,pametna,lepa Steta sto nije vise po forumu,slabo je vidjam u poslednje vreme,ali dobro...Popravicemo to

                      2. Dule- izuzetan decko,pre svega sam ga upoznao licno i personalno i mgu da kazem da je fantastican decko...SA njim sam se i najbolje skapirao na forumu..Voli iste stvari kao i ja (sem sporta,nece se dozvati pameti) ,ali ovako je sjajan..Moj partner iz h2h lige,i parner u basketu (nisam video gremline skorije,kriju se u nekoj misijoj rupi),pa zato jedva cekam da dodje u KG da ima pokazemo koju fintu Samo tako majstore

                      3.Vlajko- Sta da se kaze za legendu foruma? Svi ga nesto kritikuju,te ovo-ono,ali morate da imate razumevanja,ne mogu crnogorci da idu na sve strane,uvek se ide gde ima da se jede a ne gde treba da se radi.. Izuzetan covek,malo se promenio od mog poslednjeg komentarisanja u ovoj temi,ali zna covek sta je najbolje da se radi (sedi kuci i uzivaj,dok drugi rmbace) Salim se malo,no verujem da ko god dodje u PG lepo ce se provesti

                      4. S-Nash- malo se uobrazio kad je dosao na vlast,naravno svi zanjte “vlast je slast”
                      No nema veze,I ovako je veliki zavodnik riba, ujedno I Don Vito Corleone,zajeban lik u svom kraju,I GANGULA za sve

                      5.Mandusic- Sta da se kaze o ovom “vecitom” studentu Koliko ja vidim on ce se odomaciti na fax-u kako je poceo… Nadzornik jednog dela koji jedino I prati,moj BOSS sto bi se reklo,pa cemo valjda I docekati da nas casti jednom kada(ako) bude polozio

                      6.Aca Grobar- Djikos,po slikama bih rekao da bi podigao dvojicu mene koliki je Dobar decko,samo da vise uci I bilo bi nesto od njega,no on je izabrao put slave I sada je jedino balet za njega Odlicna mu grupa za Djikose…

                      7.Joe Cole-Sta da kazem za ovog prevaranta… I on se uobrazio mnogo,samo sto to vec postaje preterivanje,terror… umesto da uci on ceo dan na forumu,kuku I lele… Umislio da je krimos,u stvari srcolomac(jadna RRV)… Po stare dane ide u svalercaiju,dokle ide zemlja Bosna???

                      8.Krle-E o tebi sam imao potpuno drugo misljenje u pocetku,kad sam bio na forumu,ali sam se uverio da si extra lik..Iako navija za Inter odlican je momak,mislio sam u pocetku da se neki namcor,ali nisi(srecom) Odlican poznavalac fudbala I svaka mu cast 

                      9.Bamba-tezak neradnik,kao da je kralj,sve na gotovo ceka…Ne zna da igra h2h ligu pa pokusava da me podmiti,ali ne dam se ja za male pare :P Inace bolje da se potrudi da zavrsi skolu,ili upise zanat ovako nista od njega..

                      10.Wade- Ni on nije nista bolji od Mambe,samo sto je malo razumniji..Ali mlad je ima vremena

                      11.Indigo-Svi ga zaborave u ovom piasnju lai ja nisam…Dobar decko,zavodnik,pravi djikos sto bi se reklo hahaha…Steta sto je napustio mesto MOD-a ali ok..Dobijam ga sledeci put u tenisu ;)

                      12.Milanche-slabo dolazi na forum,to mi je krivo,trebaju nam njegovi postovi,ali sto ume d ate zezne neki put.. Dobar momak.. ;)

                      13.Rossonero-Dobar je lik,veliki moj pre svega rival,zato sto navijamo za 2 rivala,ali ipak se odlicno slazemo..

                      14.Dacha-Coda zajebant,opasan mnogo na forumu,ne znam kakav je u skoli,cuo sam dam u lupaju cvrge na malom odmoru :P Inace mogao bi da cesce uredjuje draw challenge.

                      15.Nebojsa-Izuzetan decko,isao bi on pri vrhu liste nego sam zaboravio ja na njega..F1 u prste zna,svaka ti cast majstore,a pre svega I o vodjenju F1 pdf-a..

                      To bi bilo to,mozda sam zaboravio nekog,ali ovo su 15 mojih dobrih drugova forumasa

                      P.S.Izvinjavam se ako sam zaboravio nekog,naknadno cu napistai o njemu,siguran sam da ima vise ljudi…
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Samo se ti javi kad budes navracao,bice prsute i pecenja,a i domace pite sa krtolom
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Samo se ti javi kad budes navracao,bice prsute i pecenja,a i domace pite sa krtolom
                          Veruj mi nema boljeg doceka

                          P.S. Ko te tako unakazi?Opet opklada?
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Bice,Bice...
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Dacha
                              No vracem mu koliko je danas
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja se ne secam koga si zadnji put pobedio?
                                Mene pre jedno pola godine...

                                @Mandusicu sta se ti smejes? Idi uci malo
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X