Announcement

Collapse
No announcement yet.

Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uf dobro je, prosao i fanste, nastavlja se dominacija ! Haha, Indigo, kako si izvalio bre da sam se tako igrao recima i podsvesno naterao vas da mi date takav nadimak. Samo vas gledamo ! Ajde, idu Kalu i Indigo sad.
    Cuj prvi maj

    Comment


    • KALU- Veliki fan fudbala, od ostalih sportova najvise voli basket i tenis. Opusten decko, ima takmicarski duh, voli da se nadmece, radoznao je i voli da istrazuje. Dosta je zreo za svoje godine. Takodje nije sklon ekscesima, ume da se iznervira ali zna i da spusti loptu, doduse nekad sa zakasnjenjem kao polazak u dribling u NBA-u ali zna da je spusti, ne ide glavom kroz zid i do kraja. Mnogo voli muziku, slusa uglavnom neki rok, ovo domace staro tipa Azra, Smak, Idoli, Vampiri, Corba, voli i stranu muziku, neki, Rolingstons, Bitlsi, Kvin, Pepersi... Romanticna je dusa, sanja devojku slicnu njemu, finog izgleda da budu zajedno do kraja zivota. Veruje u vecnu ljubav. Voli da je dosta informisan, voli i istoriju i geografiju. Nije po prirodi dominantan tip ali nije ni inferioran, prosecan decko, dobar covek, radi na sebi, uci, dobar tip, neiskvarena dusa.

      Sad cu i brata Indiga, samo da popijem jos jednu, dve, alkoholicar je to stari, razume on potrebu da se doliva
      Cuj prvi maj

      Comment


      • Lepo lepo asprilja,nastavljas svoj winning streak..

        sve u svemu
        Last edited by Kalu; 14-01-12, 00:44.
        CZ-JK-Elton John-Diva

        Comment


        • Indigo- Sta reci o Indigu, koliko je to hiperaktivan decko i koliko nema mira. Koliko uloga zivotnih je igrao, skakao iz ove koze u onu kozu. Izuzetno radoznao decko, covek-macka, sve bi probao, sve bi da zna. Voleo bi da ima jos jedan paralelni zivot u kome moze da gleda sve filmove i da cita sve knjige koje ga interesuju. Uvek je na strani pravde, kad vidi nepravdu, taj gura do kraja, ne moze to da podnese. Romantican do srzi, obozava devojke koje su svestrane, koje vole slicne filmove njemu, koje imaju slicna interesovanja, da vole sport, bitno mu je i da su dobre, da nisu lake devojke, fizicki izgled mu je tu u drugom planu, mada naravno ne sme biti ruzna. Ima i puno drugarica. Po malo je seprtlja i smotan za neke stvari, cesto prospe nesto, razbije, to mu je zbog manjka koncentracije jer on uvek razmislja o sto stvari, kuje teorije zavere, razmislja sta bi bilo kad bi bilo, razmislja o vise stvari istovremeno. Ponekad mu se cini da ima podstanara u glavi. Voli da je u centru paznje, nekad svesno, nekad nesvesno.. Inace ima mnogo dobru dusu, nezan je, rastuzi se lako, voleo bi da svima na svetu bude dobro. Ponekad se iznervira zbog nekih stvari, pa tu nervozu prenese na sve i onda je svadjalica ali ce posle da se izvine, nema problem sa tim i generalno je vedrog duha i donosi pozitivnu atmosferu u drustvo. Puno voli da prica ali ga u drustvu ne dozivljavaju ko smaraca, mada se on ponekada zapita da li puno prica. Veliki je hedonista. Voli da izlazi i da pije, da startuje devojke, mada bez potrebe ponekad glumi Don Zuana kada on zeli devojku koju ce da voli 100 posto i koja ce njega da voli 100 posto i da bude samo sa njom i druge da ne gleda. Sa njim je uvek zanimljivo, samo nesto brblja. Ponekad stavi neku masku, istripuje se ali je on jedan mnogo dobar decko, pozitivna budala vedrog duha.
          Cuj prvi maj

          Comment


          • Originally posted by asprilja View Post
            Indigo- Sta reci o Indigu, koliko je to hiperaktivan decko i koliko nema mira. Koliko uloga zivotnih je igrao, skakao iz ove koze u onu kozu. Izuzetno radoznao decko, covek-macka, sve bi probao, sve bi da zna. Voleo bi da ima jos jedan paralelni zivot u kome moze da gleda sve filmove i da cita sve knjige koje ga interesuju. Uvek je na strani pravde, kad vidi nepravdu, taj gura do kraja, ne moze to da podnese. Romantican do srzi, obozava devojke koje su svestrane, koje vole slicne filmove njemu, koje imaju slicna interesovanja, da vole sport, bitno mu je i da su dobre, da nisu lake devojke, fizicki izgled mu je tu u drugom planu, mada naravno ne sme biti ruzna. Ima i puno drugarica. Po malo je seprtlja i smotan za neke stvari, cesto prospe nesto, razbije, to mu je zbog manjka koncentracije jer on uvek razmislja o sto stvari, kuje teorije zavere, razmislja sta bi bilo kad bi bilo, razmislja o vise stvari istovremeno. Ponekad mu se cini da ima podstanara u glavi. Voli da je u centru paznje, nekad svesno, nekad nesvesno.. Inace ima mnogo dobru dusu, nezan je, rastuzi se lako, voleo bi da svima na svetu bude dobro. Ponekad se iznervira zbog nekih stvari, pa tu nervozu prenese na sve i onda je svadjalica ali ce posle da se izvine, nema problem sa tim i generalno je vedrog duha i donosi pozitivnu atmosferu u drustvo. Puno voli da prica ali ga u drustvu ne dozivljavaju ko smaraca, mada se on ponekada zapita da li puno prica. Veliki je hedonista. Voli da izlazi i da pije, da startuje devojke, mada bez potrebe ponekad glumi Don Zuana kada on zeli devojku koju ce da voli 100 posto i koja ce njega da voli 100 posto i da bude samo sa njom i druge da ne gleda. Sa njim je uvek zanimljivo, samo nesto brblja. Ponekad stavi neku masku, istripuje se ali je on jedan mnogo dobar decko, pozitivna budala vedrog duha.
            Sta da ti kazem brate sem
            Sve znas
            Pocepao si veceras

            EDIT: I da kad tebe i MGS-a nanese put u NS-u samo javite pa da idemo u do sada nevidjenu dominaciju Msm to je vec ranije dogovoreno
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Banucu ja u februaru, pa mozemo da izdominiramo. Taman je sezona parenja, pa da pokupimo neke mackice
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Znaci ovako izgleda muska verzija gledanja u solju
                in another life
                I will love you again, RF.

                Comment


                • Samo je masu uspesnija. Prijavi se ako smes, pa cu te izanalizirati uvece kad se vratim iz grada
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • 01. 09. 1995. 18:30 ajde golgeteru rasni da vidim
                    sigpic

                    Comment


                    • Znaci izlazis, podrzavam ;) smem nego mislim da nemas dovoljno materijala.
                      in another life
                      I will love you again, RF.

                      Comment


                      • Dadni i meni jednu analizu 15:07.1991. 00:15
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Kad ti meni napises tu recenicu mislim da nemas dovoljno materijala, ja vec imam 5 recenica ;) Idem do grada na pice i to, mada ne bih smeo, bolestan sam nesto ali jace je od mene, kad se vratim Shardi, Neshara i Gangrena dobijaju porciju
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Dominacija iz senke, bas prikladan tip izlaska za ovakav dan. A u totalnu dominaciju idemo znas vec gde ;) cek da ti dam datum, 16.10. u 15.10
                            in another life
                            I will love you again, RF.

                            Comment


                            • Asprilja brate,ae pucaj


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja bih probao, ako dozvoljavate, kolega Duka...

                                Vi ste ljubitelj igrica, poput CS-a i DOTA-e. Porodican ste tip, iako se jos uvijek niste skratili. Da ste proslo kolo odigrali loto, dobili biste sesticu. Ali niste. Nikad ga i ne igrate... Ako odigrate naredno kolo, necete nista pogoditi... To je to od mene, jer ne bih da Vas "golićim" pred ovim ljudima.

                                Hvala lepo <3

                                Comment

                                Working...
                                X