Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by canarian View Post
    Laki nije to rekao. Laki je rekao da se vise isplati mladji i jeftiniji (i u ovom trenutku losiji) NWG od Rochestog sada. Ne izmisljaj. Ti si napisao da je NWG1 + NWG2 + NWG3 > Rochestie u jedinoj, pa te pitam, sta je logika u takvom razmisljanju.
    Evo te recenice:



    Pretpostavljam da i Kuzmic za 3 godine kosta vise nego Tyus za jednu. Dakle, uzmimo Tyusa vise se isplati. Svejedno ce Zvezda morati da dovede u sledecoj i onoj tamo godini pleja i to ce sve skupa da kosta mnogo vise nego Goss za 3 godine. Osim ako ne mislis da ceo ugovor mora odmah da se placa unapred, pa eto ima za manju cifru, a nema za vecu.
    Koliko je meni poznato (neka me isprave upućeniji ukoliko grešim), mi smo sa njim bili u pregovorima o trogodišnjem ugovoru, gde je glavni kamen spoticanja bila plata u drugoj i trećoj godini. Ovo ti je Lakijev post, dakle nemoj bar nešto izmisljati, imaš na prethodnoj strani. Dakle ono što sam rekao i ja problem je bilo koliko je trazio za drugu i treću godinu, to nismo mogli da ispratimo, zato mi je zanimljiva ta druga godina ugovora koju ima sa Partizanom.

    Comment


    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
      Znači ne znaš, dakle ništa. Priča je bila da li Gos za tri godine košta više nego Ročesti za jednu, hm i to je razlog zasto nije doveden, nismo pristali na tu cifru. Pokušavaj i dalje da predtaviš da Zvezda pliva u parama, bolje idi u pionir malo.
      Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
      Koliko je meni poznato (neka me isprave upućeniji ukoliko grešim), mi smo sa njim bili u pregovorima o trogodišnjem ugovoru, gde je glavni kamen spoticanja bila plata u drugoj i trećoj godini. Ovo ti je Lakijev post, dakle nemoj bar nešto izmisljati, imaš na prethodnoj strani. Dakle ono što sam rekao i ja problem je bilo koliko je trazio za drugu i treću godinu, to nismo mogli da ispratimo, zato mi je zanimljiva ta druga godina ugovora koju ima sa Partizanom.
      Ne, Laki je rekao da nismo hteli da damo za NWG toliko koliko je trazio, ti pricas da nismo mogli jer satro treba odmah da isplatimo igraca ceo ugovor. Laki prica da smo odustali od arazmana sa NWG jer nam se ne bi isplatilo, ti pricas da je Rochestie jeftiniji od 3 godine Gossa. Umes li ti da objasnis ovde koja je logika iza tvrdnje da je Rochestie jeftiniji od 3 godine Gossa? Sta ti zamisljas, ode posle godine Rochestie, a plemejkera ne igra niko?

      1. godina: Rochestie ili 1.godina NWG
      2. godina: novi plej ili druga godina NWG
      3. godina: novi plej ili treca godina NWG

      Sta ovde nije jasno i zasto ne priznas da si lupio to samo ti znas.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Covece, jel taj Goss igrac partizana ili je bez kluba?
        Dosta vise zatrpavanje teme sa nebitnim igracem...
        Dres je prelep, pogotovu sa novim sponzorom
        Kao i novo osvetljenje u hali...
        Bjelica sticajem okolnosti ovoliko igra, Jankovic je bas bas los za sada, Pero nije fizicki spreman, Keselj jako slab, mada slabo i igrao, videcemo povratkom Lazica ko ispada iz 12, ako to bude Lazarevic onda stvarno...
        A crnac do nove god dec-jan ce sigurno doci na pozociji 3 ili 4
        I da, nije Radicevic toliko los koliko je Rocesti klasa od igraca.

        Comment


        • Originally posted by canarian View Post
          Ne, Laki je rekao da nismo hteli da damo za NWG toliko koliko je trazio, ti pricas da nismo mogli jer satro treba odmah da isplatimo igraca ceo ugovor. Laki prica da smo odustali od arazmana sa NWG jer nam se ne bi isplatilo, ti pricas da je Rochestie jeftiniji od 3 godine Gossa. Umes li ti da objasnis ovde koja je logika iza tvrdnje da je Rochestie jeftiniji od 3 godine Gossa? Sta ti zamisljas, ode posle godine Rochestie, a plemejkera ne igra niko?

          1. godina: Rochestie ili 1.godina NWG
          2. godina: novi plej ili druga godina NWG
          3. godina: novi plej ili treca godina NWG

          Sta ovde nije jasno i zasto ne priznas da si lupio to samo ti znas.
          Onoliko koliko je Goss trezio za 3 godine je manje nego što sad ima Ročesti i to drastično manje. Za klub je taj ugovor bio preskup rizik, iako ja lično smatram da je Goss veliki talenat.

          Comment


          • Comment


            • Sreća je naša sto je došao Ročesti! Vidi se da će biti dirigent ove mlade ekipe,jedino sto nikome nije jasno je status Kešelja. . . To je misterija!

              Comment


              • Ljudi ajde mali uzivajte u igrama Rocestija i Feldina, necemo imati prilke svake godine da gledamo igrace kao sto su njih dvojica.
                Batalite prepiranje oko igraca drugih klubova.
                Bodrimo nase momke kakvi god da su, ko je na drugoj strani nebitno je.
                Posle kada budu otisli onda ce da nastane kuknjava.
                Dva kola dve pobede to je ono sto se pise i pamti.
                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                Comment


                • Pero me je podsetio na basketaske terene. Uvek ima taj neki stariji celavac, koji zna igru, ima odlican sut i obavezno ti uvali nekoliko puta lakat na kvarno da ocvrsnes
                  To sto Pero nije imao ni jedan skok uopste nije problem jer je zagradjivnjem pravio livadu ispod kosa. Mnogo smo bili sigurniji ispod kosa kada je Pero bio u igri.
                  Nadam se da ce Matijas nauciti da se zagradjuje i da mu ne kupe skokove sa glave. Nije on ni toliko nizak

                  Mega nam uvek pravi probleme jer nam nikad nisu odgovarali. Ni kad smo bili mnogo jaci.
                  Samo da nas posluzi zdravlje opasna ce ovo ekipa da bude vec i u prvoj sezoni.

                  Comment


                  • Po meni najveci prpblem ove ekipe je centarski par antic-bjelica. Mislim da ne postoji ekipa u evropi koja sebi moze dozvoliti taj luksuz. Onda mozete zamisliti koliko je to bolno za ovakvu zvezdu!

                    Comment


                    • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                      Jovanović je pokazao znake života. Radičević je onako. Dobro je što ume da prenese lopta na pola. Neki nisu umeli ni to. Rebić nas sasipao. Lik je trebao da ostane i da mu se pruži prilika. Janković pravac razvojna liga. Iako je Antić došao u svojstvu kornjačinog vrača, pogodiće neku trojku i svakako ima neki uticaj na ekipu. Mi nemamo pravog centra. Centra koji će da gradi reket, skače, uzima lopte, koji će da igra ledjima.
                      Ove sezone imamo manje problema sa prevodjenjem lopte preko pola i igramo brzu kosarku. Mislim da je to do Rochestia. Jovic u tom segmentu nije bio najbrzi, a Rebic pogotovo. Rebic nam je sasuo poene manje-vise pred kraj. Do tada je bio relativno neupadljiv. Da li bi on bio bolji od Radicevica? Ne znam... Ali, mislim da je Rebic malo napredovao otkako nas je napustio. Ko zna...

                      Comment


                      • Originally posted by Daba View Post
                        Ljudi ajde mali uzivajte u igrama Rocestija i Feldina, necemo imati prilke svake godine da gledamo igrace kao sto su njih dvojica.
                        Batalite prepiranje oko igraca drugih klubova.
                        Bodrimo nase momke kakvi god da su, ko je na drugoj strani nebitno je.
                        Posle kada budu otisli onda ce da nastane kuknjava.
                        Dva kola dve pobede to je ono sto se pise i pamti.
                        Ma ne vredi Dabo...Zasto bi uzivali u pobedama kad jos traje "prelazni rok"...Zanimljivije je dovoditi "bolje igrace" od postojecih tokom citave sezone nego gledati kosarku...Dok ne zamenimo bar 5, "mekelujemo" 3 i oteramo trenera ili ga bar nazovemo po nekoj divljoj zivotinji...nista nismo uradili...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Al ono kad imas pleja kome ne smes ici ispod bloka i ostavljati sut.
                          Hvala ti boze.

                          Comment


                          • Evidentno je da ekipa još nije uigrana, nije sinoć jedanput bilo da plej zove akciju a igrači ne znaju svoje pozicije, pa mora da ih postavlja Ročesti. U odbrani zaista kriminalno gradimo koš, preuzimanje je takođe loše pa ispadamo već posle jednog - dva dodavanja, ali vreme je pred ovom ekipom... meni samo smeta broj primljenih poena, mada kada se setim prethodnih sezona sa Megom uvek su rezultati se kretali otprilike u ovom rasponu+/- 5 poena (onako na pamet).
                            Biće to dobro.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                              Znači ne znaš, dakle ništa. Priča je bila da li Gos za tri godine košta više nego Ročesti za jednu, hm i to je razlog zasto nije doveden, nismo pristali na tu cifru. Pokušavaj i dalje da predtaviš da Zvezda pliva u parama, bolje idi u pionir malo.
                              ajde prekini da lupetaras vise covece
                              ko jos donosi odluku da li ce da potpise ovog ili onog igraca na osnovu toga koliko jedan zaradi za godinu a drugi za tri, pet, deset?

                              moderacijo, molim da se izjasnite da li je plan da se ovom trolu dozvoli da nastavi u istom stilu?
                              em lupetara em spamuje...pa ako je to ideja, da znam kuda plovi ovaj brod i izadjem na sledecoj stanici

                              Comment


                              • Originally posted by Daba View Post
                                Jako bitna pobeda pre svega na sticanju samopouzdanja ove nove ekipe.
                                Vidim pocela kuknjava da nije bilo Rocestija, Feldina bilo bi svasta.
                                Pa ljudi su dovedeni da prave razliku, i njih dvojica jesu klasa.
                                ALi ponavljam po xxy put ekipa je nova i treba joj vremena i da se uigra i da nasi momci nadju svoje mesto.
                                MI sa i kod Radonje u svim sezonama smo tesko izlazili na kraj sa Megom.
                                Polako samo vera u ove momke i trenra i sve ce biti ok.
                                Pogledajte kod Mege cetri igraca su im iznela ceo teret , brojkom i slovima cetri ostali nista.
                                Kada se vrati Laza bice to jos bolje a i i iz utakmice u utakmicu bice sve to bolje ne sekiram se ja
                                samo treba vremena.

                                I za kraj Zvezde veceri su bile sudije koje su bile katastrofalne sta su sve svirale a jos katastrofalnije sta sve nisu svirale
                                ono je stvarno neverovatno koliko mogu da upropaste dobru utakmicu.
                                Slazem se, Rochestie i Feldeine su napravili razliku (sto im je i posao). Tu dobro dosle i Anticeve trojke. Uglavnom, pravili smo kampanjski razliku, pa stali. Oni nas redovno onda stizali, ali nikako da nas prestignu jer smo opet krenuli kampanjski da pravimo razliku... Neki to nazivaju ciklusom...

                                Sudije (nisam detaljno sve odgledao nego onaku usput za vreme rada na kompu): 1. poluvreme po meni ok, 2. poluvreme cudne odluke i neujednacen kriterijum kod faulova. Nesportska Lessortu? Ufff. Kod faulova nejasna linija sta se svira, a sta ne (Hand Checking na prvom koraku na Bjelici npr. se ne svira, na drugoj strani manji kontakt je odmah faul; situacije pod kosem itd.). Sudije takodje traze formu.

                                Comment

                                Working...
                                X