Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbte zivo me zanima sta ce uraditi, koja je ovo stavka ludila... Dokle vise da mi je znati..Pa zar treba da navijamo protiv svog kluba da ova neznalica ode vise....Covicu sta je sa tobom, boze me sacuvaj..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Nema veće bolesti od sujete.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Imamo aktivan rezultat. Razlika koja nije nedostizna u borbi za prvo mesto pred PO.

        Comment


        • Mozda i gresim ali meni sve ovo mirise na Covicev odlazak na kraju sezone. Verujem da je i sam svestan da je previse ljudi protiv njega. Ostao je bez podrske vladajuce strukture, bez podrske Delija, kao da svesno zeli da ostane i bez podrske simpatizera gurajuci po svom i ostavljajuci ovog duduka na klupi posle svega. Kao da tezi da ostavi klub u sto vecem rasulu na kraju sezone. Osnova za sl sezonu je vise nego slaba, promene ce morati iz korena.

          Comment


          • Totalni raspad. Sto smo osvojili do sad to je to. Titula jedino u zenskoj kosarci mozda.

            Послато са 5044D уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Eeeee a ovima Djokovic nije igrao hehe...Pa Borac da uzme KLS...e boze sta smo mi doziveli...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Koje je ovo brukanje, Alimpijevic ako ne ode sam, motkom ga isterati iz kluba. Kakav je on autoritet kad je pola ekipe starije od njega
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by Ica View Post
                  mislim da ce sam da podnese ostavku u suprotnom ga treba otwerati govnjivom motkom
                  Prijatelju pa branio si trenera i gazdu i nas sto smo ih kritikovali nazivao pljuvacima. Eto ti ga gazda i trener pa ih vodi kuci. Doduse, nismo ni mogli nista protiv defanzivne masinerije Pistonsi s'Moravu. Sest i po minuta u drugoj cetvrtini mi dajemo kos iz jedne jedine
                  akcije, sve ostalo bilo ko dovati prvi pripali trojku a ko je da celava mu keva. Ono nismo briljirali u napadu al' smo pokidali u odbrani. Pa da sve vas branitelje da pitam ko je kriv za kur....bolju, nedisciplinu u igri, nepostojanje akcija i ocajno izvodjenje bacanja? Dal' neko od nas forumasa, pokojna Mileva ili trener? Dobili ste odgovor veceras. Na pocetku sezone, kad smo izgubili od Zalgirisa, podrzavao sam DA i tim i napisao da cu ih podrzavati dokle god se bore kao tada. Ali mi smo postali poodavno grupa gradjana koja se nasla na rekreaciji u blokovima. Pa dokle cekati? Voleo bih da mi neko navede bar jedan razlog (sportski) po kom bi ova pojava trebalo da ostane na klupi. Sta rade Feldin, Rocesti, Lesor i posebno Davidovac, cudi me da na onom timeoutu u drugoj cetvrtini nije udario samar Dobricu. nabildovani mutant se dere ko magarac a niko ga i ne slusa. Posle timeouta mi gubimo loptu! Pa prijatelju vrati se i treniraj Spartak iz Subotice, za tebe je i FMP institucija. A o gazdi ne vredi pisati. Sujeta je cudo i kao sto sam vec pisao, pre ce da raszbije klub i vrati ne u 2011 vec u 1944 kad nismo ni postojali al' da prizna greske nikako
                  Dok ne probam lava, prase je za mene car životinja!

                  Comment


                  • Originally posted by Vinsanity87 View Post
                    Mozda i gresim ali meni sve ovo mirise na Covicev odlazak na kraju sezone. Verujem da je i sam svestan da je previse ljudi protiv njega. Ostao je bez podrske vladajuce strukture, bez podrske Delija, kao da svesno zeli da ostane i bez podrske simpatizera gurajuci po svom i ostavljajuci ovog duduka na klupi posle svega. Kao da tezi da ostavi klub u sto vecem rasulu na kraju sezone. Osnova za sl sezonu je vise nego slaba, promene ce morati iz korena.
                    Gresis - Delije ce braniti Covica. Seti se samo njegovog nemustog objasnjenja povodom "slucaja Omic" na utakmici sa Olijem: heroji 5.oktobra, bla, bla, bla
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Gresis - Delije ce braniti Covica. Seti se samo njegovog nemustog objasnjenja povodom "slucaja Omic" na utakmici sa Olijem: heroji 5.oktobra, bla, bla, bla
                      Moguce da gresim, mada videcemo vrlo brzo po zavrsetku ovog cirkus Kolorada od lige sta ce biti...

                      Comment


                      • Medrano je u pitanju.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Bruka..Teska sramota..Voleo bih da cujem sad analizu Canariana i druge koji suvse smejali kad sam rekao da je bolje uzeti Gosa nego Roca, Gos indeks 41 protiv iole bolje ekipe u Kls a Roc danas?,Volja i htenje je nekad vaznije od samog znanja to su Cacani pokazali, videcemo u finalu sa Partizanom ali oni su poletniji i zeljniji i vrlo lako mogu do duple krune a smatrali smo ih nedoraslima.

                          Comment


                          • Zelim da udje u zapisnik da sam prvi pomenuo gosa kao nekog koga bi mogli dovesti. Na zalost on ode na drugu stranu brda/kalemegdana
                            Roc je umetnik ali i isluzena pickica. Posle neko pita mwill ili roc? Pa mwill 17 za redom kad je najbitnije, a roca cetri utakmice finala nema nigde poslednjih15 minuat!
                            Last edited by NateHuffman; 24-04-18, 20:08.

                            Comment


                            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                              Bruka..Teska sramota..Voleo bih da cujem sad analizu Canariana i druge koji suvse smejali kad sam rekao da je bolje uzeti Gosa nego Roca, Gos indeks 41 protiv iole bolje ekipe u Kls a Roc danas?,Volja i htenje je nekad vaznije od samog znanja to su Cacani pokazali, videcemo u finalu sa Partizanom ali oni su poletniji i zeljniji i vrlo lako mogu do duple krune a smatrali smo ih nedoraslima.
                              Uvek je bolje uzeti igrača, kada se radi o približno sličnom kvalitetu, koji je željan košarke i dokazivanja nego ispušenu muštiklu.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Originally posted by NateHuffman View Post
                                Zelim da udje u zapisnik da sam prvi pomenuo gosa kao nekog koga bi mogli dovesti. Na zalost on ode na drugu stranu brda/kalemegdana
                                Roc je umetnik ali i isluzena pickica. Posle neko pita mwill ili roc? Pa mwill 17 za redom kad je najbitnije roca cetri utakmice finala nema nigde poslednjih15 minuat!
                                Drugi!
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X