Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by djuras View Post
    potpisao dvogodisnji ugovor za bamberg pre 2 meseca
    Znam za to, nerealna prica ali jade da pitam.Pojavila se sad informacija kao da postoji mogucnost da ce kod nas, nije siguran izvor tako da postoji velika mogucnost da je patka.

    Comment


    • Originally posted by Manda77 View Post
      Znam za to, nerealna prica ali jade da pitam.Pojavila se sad informacija kao da postoji mogucnost da ce kod nas, nije siguran izvor tako da postoji velika mogucnost da je patka.
      Mando,ti rece bese da su nam nudili ndura? slican tip igraca,ne za velike pare...a miler rekoh malopre gore,tesko iz razloga loseg rastanka,povrede i neigranje i ugovara vazeceg

      Comment


      • Za Ndoura je tacno da nam je nudjen, nisu bile velike pare u pitanju, mislim da jos nema klub.Za Millera pitam da li ima neko isti info.Meni isto zvuci glupo, ali bi svakako voleo da se to desi.
        Last edited by Manda77; 06-10-17, 01:43.

        Comment


        • Ako dolazi još jedan igrač ko ispada iz tima? Kešelj, Davidovac, Apić?
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Ako dolazi još jedan igrač ispada iz tima Kešelj?
            ))
            Ja sam covek fin i suptilan.

            Comment


            • Originally posted by djuras View Post
              potpisao dvogodisnji ugovor za bamberg pre 2 meseca

              i on jeste zapravo fotorobot igraca koji nam je potreban
              problem je samo sto takvi ne rastu na drvecu, i obicno kostaju kao pola naseg budzeta...ili 4 godisnje plate rocestia...ili 4 x 3-ogodisnji ugovor za nwg-a
              Hmm, kolko mu to dođe u Simonovim kratkoročnim ugovorima?
              Ljubav, sloboda i osmeh i sreća i suza i mržnja i tuga i strah.

              Comment


              • Originally posted by ivica14 View Post
                neki snimak od sinoc?
                Biće nam ovom linku, verovatno u toku dana, najkasnije sutra.
                http://www.aba-liga.com/newslist.php?p=1&cat=FM

                Comment


                • Originally posted by drakon1 View Post
                  Primeri koje sam naveo su bili bas to, samo primer. I drugih gresaka je jos bilo, to za Rochestiea mi je takodje ostalo u secanju.

                  Jedna Dobriceva situacija u protivnapadu (kada mu je Megin igrac usao ispod njega, a Dobric ga trazeci kontakt dodirnuo podlakticom u ledja) ne mora biti obavezno faul, pogotovo kad igrac sa loptom u napadu "trazi" faul po svaku cenu. Posle je bilo mlacenja na Dobricu, nesto su svirali, nesto ne. Pod kosem su bile neke situacije koje nisu svirane, a mogle su...

                  Sto se koraka Sinoveca tice (ako mislimo na istu situaciju), taj uslovno receno trokorak je uz jos nekoliko kombinacija u vezi sa vodjenjem lopte i koracima od ove sezone dozvoljen. Caka je u tome, da ako primas loptu u kontri i nalazis se u zraku onda je prva noga koja dodirne parket od ove sezone takozvana NULTA (ili NULTI korak) tek kad sledeca noga dodirne parket onda je to PRVI korak itd.

                  Malo objasnjenja ovde: http://www.basketref...w=article&id= 7

                  Po meni, sudije su sinoc najmanji problem imale kako i kada da dosude korake. Taj segment je bio za prolaznu ocenu...
                  Da li mi se čini ili je bilo pominjanja i da će se menjati pravilo da prvo treba tapnuti loptu, pa onda pomeriti pivot nogu?
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • https://www.youtube.com/channel/UCr2...4gsiozQ5dJIT0A

                    Aba Liga Kanal na YT, i kace sve utakmice (pod Playlists/Full Matches) u sjajnom kvalitetu, ali za zakasnjenjem od barem jedan dan, i bez komentatora.
                    Ja sam covek fin i suptilan.

                    Comment


                    • Ne znam na koju foru bi ispao Keselj kad ima dvogodisnji ugovor. Mislim takodje da nije dobro nakon dva kola menjati igrace, Kvinsi je naravno nivo vise ali ima tamo dvogodisnji ugovor. Meni je ovaj tim ok skroz, i mislim da je dosta sirok roster, za koliko je to dovoljno videcemo.

                      Comment


                      • Ako ima para dovesti Ndoura a Keselj moze, ako uspe na treningu da mu ikad da kos, da kupi sebi bar 5 min na parketu. U protivnom zna se....
                        Ako je ruza pored Ndoura ce procvetati

                        Comment


                        • Comment


                          • Originally posted by Manda77 View Post
                            hvala

                            Comment


                            • Originally posted by Laki21 View Post
                              Da li mi se čini ili je bilo pominjanja i da će se menjati pravilo da prvo treba tapnuti loptu, pa onda pomeriti pivot nogu?
                              Tapkanje pri driblingu da, ali samo pre pokretanja stajne/pivot noge. To je ostalo isto. Ako je igrac sa obe noge na zemlji, pravilo je ostalo isto kao i prosle sezone.

                              U principu oko novih pravila (ovo vazi za primanje lopte u pokretu/kontranapadu kada je igrac u zraku): Sve je isto samo korak kasnije nego prosle sezone...

                              Comment


                              • Ja sam preko jednog kluba navijaca, saznao info(mozda patka) da je Miller nezadovoljan u Bambergu i da bi moglo doci do neke pozajmice. Sad realno, igrac je pod ugovorom, profesionalac, nema tu femkanja. Jedino sto bi moglo da se uradi je trade Milko za Millera ako bi Bamberg pristao, a ni sam nisam siguran koliko bi Miller mogao sad da isporuci nakon godinu dana bleje.

                                Comment

                                Working...
                                X