Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bitno je da su usli u klub, ako se prica bude razvijala moguce je da ce sledeci ugovor biti bogatiji

    Comment


    • Comment


      • Originally posted by drakon1 View Post
        Ufff, to stanje permanentnog vojevanja sa stvarnim i imaginarnim vetrenjacama mi ide polako na... I nikad nije covek na cisto ko je tacno iza svih tih zavera, a stalno se govori kako to ceo svet kao zna, a pogotovo znaju to oni koji hoce da nas urnisu (sto je valjda najnormalnije da barem oni znaju sta nam rade). Demagogija na kvadrat... Ili sam ja slepac i ne vidim nista?
        Sta ces, on kao i kolega iz fudbalskog kluba, don terzinjo (namerno malim slovom!) moraju sa vremena na vreme da podilaze hard core navijacima koji vole da slusaju price o izmisljenim neprijateljima i jadnom malom klubu koji se samo brani. Sto je covek duhovno i moralno bedniji lakse mu je da se sazivi sa takvim pricama i da ih proguta. Briga njega (kao i Vujosevica sa druge strane) o mislecim individuama, on se ionako ni ne obraca njima.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Sazivamo konferencije, stavljamo na dres sponzora koji nam godisnje daje 150.000 evra. O boze
          taman nam Kešelj dođe fraj...
          Last edited by Wingwalker; 03-10-17, 19:13.

          Comment


          • Guši Ćoki sa ovim fatamorgana neprijateljima i silama zla. . Kaži ime ili ćuti!

            Comment


            • Pitanje van konteksta-ko je kapiten kad Laza nije u timu?

              Comment


              • Originally posted by Gudura View Post
                Pitanje van konteksta-ko je kapiten kad Laza nije u timu?
                Valjda Bjelica

                Comment


                • Biće ovo lepa priča, očekujem kritičare ovde pre početka prvenstva da se jave, nakon što smo rutinski dobili tim koji će juriti plej of..Dakle popunjeni smo na svim pozicijama nama nije ulazio Laza, Dobrić i Pero, dakle tri vrlo bitna igrača. Ročesti klasa, Lesort sve ono što sam tvrdio, top prospekt, Jovanović odličan za debi, za Janka i Feldina strpljenje. Imamo 15 igrača u kojoj svoje minute nadje i mali Lazarević, napred Zvezdo, sutra nadam se još većoj poseti, srećna nam nova sezona.

                  Comment


                  • Visina sponzorskog ugovora poslovna tajna?? Sta tu ima da bude tajna, od koga i zasto se krije, i zasto je problem da se javno objavi cifra?

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Visina sponzorskog ugovora poslovna tajna?? Sta tu ima da bude tajna, od koga i zasto se krije, i zasto je problem da se javno objavi cifra?
                      Izmedju 150 i 200 hiljada evra, visina je klizna ima jedan deo gde će zavisiti i od naših rezultata.Dakle prevedeno, to je oko 4 pune arene, nije loše.

                      Comment


                      • Comment


                        • Zar nije receno da je izmedju 100i300, a koliko je tacno to je u domenu poslovne tajne? Ako je dobro preneseno, onda se ne zna koliko je tacno, a sve cifre koje se pominju su spekulativne - reko mi onaj ko zna onog.

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Zar nije receno da je izmedju 100i300, a koliko je tacno to je u domenu poslovne tajne? Ako je dobro preneseno, onda se ne zna koliko je tacno, a sveg cifre koje se pominju su spekulativne - reko mi onaj ko zna onog.
                            Na konfernciji je rekao 100-300,000 necega. Bas je bilo onako mangupski u pokusaju, pa samim tim i ruzno. Klip sam na preskok gledao i brzo odustao, mozda je pre ili posle pomenuo evre. Sve u svemu nistaa novo. Imamo fore da registrujemo jos 5 igraca i gde smo bili 2011. Kapiram ja gde smo bili, ali ta borba protiv posetilaca kafica na Vracaru i silikonskoj dolini...

                            Comment


                            • Zanima li vas išta drugo vezano za tim za koji navijate osim koliko koji igrač prima platu, koliki je sponzorski ugovor, koliko je klub kažnjen, koliko će se zaraditi u Areni, a koliko u Pioniru, za koliko je neko prodat, da li ima trening kompenzacija itd. Tripujete se da vi raspoređujete budžet, sabirate i oduzimate da li ima mesta za ovog ili onog igrača. Računate da li da putujemo čarterom ili autobusom, kojim prevoznikom idemo i u kim hotelu odsedamo...
                              Last edited by nebitan; 04-10-17, 07:51.

                              Comment


                              • Ni meni nije jasno to potenciranje o visini plata, cuj o visini sponzorskog ugovora???
                                Na svetu postoji jedno carstvo....
                                U celom svetu su svi sponzorski ugovori transparentni, na ovim prostorima ODUVEK se znaju iznosi sponzorskih ugovora i visine plata pa je ovo sad veoma neobicno.
                                Bilo koji iznos sponzorstva je bolji nego 0€
                                Cast je imati tako veliko ime na svom dresu, da je srece da bude vise tako velikih kompanija. Pa i za manji novac od ovoga ako treba.

                                Comment

                                Working...
                                X