Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Radičevic zabrinjava,pre svega šut

    Comment


    • Originally posted by Krvavo koleno View Post
      Samo malo da se opuste Radicevic i Janković, pa i Feldin. Ovo drugo sve doktorski, sin Dragan, Pero, a posebno mi je drago zbog Milka i strucnjaka sa drustvenih mreza, partija karijere. Dobra konferencija kouca, sve je rekao, idemo u Zg po pobedu.
      Bravo za Milka! Da i to neko kaže!

      Comment


      • Comment


        • i ono polaganje radicevica, moglo nas je kostati umesto na 12 za cas su se spustili na 4

          Comment


          • Sito Alonso je dao objašnjenje oko Serphina, u teoriji to pije vodu, u praksi ko zna šta bi bilo da je Francuz igrao.

            Vrlo indikativna pobeda. I ne samo pobeda, već i način na koji je ostvarena. Ušlo se u meč da se dobije, bez respekta prema protivniku i verujem da je to bio podjednako veliki šok i za Barsine igrače koliko i za Zvezdine navijače Održavanje prednosti uz manje padove i skoro rutinska završnica koja se kosi sa logikom. Svi koji su se pitali koliko može ova Zvezda, dobili su odgovor. Naravno, nemoguće je igrati na ovom nivou i sa ovom motivacijom cele sezone, pre svega za naše po godinama iskusnije igrače, ali treba očekivati priključenje rezervista i to će biti prava stvar. Večeras se "pojavio" Dobrić, a ostali će nam biti neophodni već u Zagrebu i uopšte tokom cele ABA lige.

            U EL su jasno podeljene uloge, Ročesti, Bjelica i Antić će vući tim. I zaista, sva trojica su odigrala skoro bez greške. Raduje igra Lesora. Velika pobeda kada se sve uzme u obzir, skoro senzacionalna. Čestitke igračima na igri i pobedi, te Alimpijeviću na još jednom dobro vođenom meču, ali i na rečima i porukama sa KZM.

            Comment


            • Originally posted by Пера Ложач View Post
              Ako nije bilo!
              OBOREN REKORD NAVIJANJA !
              https://pbs.twimg.com/media/DMmRfGnWkAA_zq8.jpg
              To je ostala emocija koja sinoc nije do kraja zadovoljena tj ukradena nam je.

              Svaka čast momcima odigrali su čvrsto i bili rastrcani celu tekmu. Rocesti pravi igrač za ovu sezonu mada moraće Alimpije da ga štedi neće moći ovako 2 puta nedeljno 8 meseci. Pero doktor košarke, vide se godine ali to iskustvo i osecaj kako se igra utakmica na ovom nivou ne može da se vidi kod mnogo igrača. Lesort je poluproizvod u ranoj fazi obrade ali vidi se dobar materijal pa očekujem vrhunski kvalitet finalnog proizvoda. Bjelica veceras iznenadjujuce odličan odigrao kao pre par godina nadam se da će nastaviti mada ne očekujem od njega mnogo ovakvih partija.
              Alimpiju svaka čast na prvoj EL pobedi vidi se da je talentovan trener, pravovremene izmene, dobra reakcija tima posle TO, pronalazio rešenja tokom utakmice, generalno nadmudrio Alonsa.
              Radičević u tranziciji dobar ali onaj sut pa jbt ono mora da se menja sve, tehnika šuta kao u ženskoj kosarci. Feldin se još uvek traži u ovom timu trebaće i tu vremena.
              Sve u svemu srećan sam ovo veceras je pravi melem na cigansku dušu.

              Comment


              • Antić se izgrlio s Alonsom: Jebi ga, počeo je da plače, ali napalio sam se kada je počeo da se svađa.
                Ozbiljna glava.

                Comment


                • ZA TOP 3 OVOG KOLA !!!
                  https://i.imgur.com/zpp6K4w.gif
                  Last edited by Пера Ложач; 20-10-17, 21:20.

                  Comment


                  • Comment


                    • Odlicna pobeda koja znaci pre svega na polju samopouzdanja.
                      Kao sto Alimpijevic rece pravu tezinu pobeda ce imati ukoliko pobedimo Cedevitu u nedelju.
                      Da ne bude da se samo hvali kada se pobedi a kritikuje kada izgubi mene i dalje brine dosta toga u igri.
                      Pre svega potpuna pogubljenost Lesora u odbrani. Prosto izgleda smesno njegovo zaletanje na igraca sa loptom.Ostavlja potpuno prazan reket i kad god nam probiju prvu liniju odbrane lagano polazu loptu u kos.
                      31 sut za 3 poena???
                      Losa selekcija suteva. De Radicevic sutira sa 6 metara, Jankovic neki sut iz okreta itd,itd.
                      Radicevic ima sjajan ulaz i mora vise da igra na tu kartu a ne da sutira jer on ove suteve ne pogadja ni na treningu.
                      Feldin se nekada krije od lopte. Jos nije pronasao svoje ,,mesto,, u timu.
                      Mozemo mnogo bolje. Sledi paklen ritam. 3 meca za 7 dana???
                      Bjelica,Antic, Rocesti ce to teze podneti. Moraju ostali igraci pre svega Jankovic, Radicevic, Feldin, Jovanovic, Lazarevic da podignu nivo igre uz nadam se povratak Dangubica.
                      I dalje je pojacanje unutra preko potrebno zbog ovog paklenog ritma.

                      Comment


                      • Nadam se da će posle ove utakmice ljudi i definitivno prestati da prave od Alimpijevića Radonjića, jer čovek ima drugačiju košarkašku filozofiju, gleda obe strane terena i nije gadljiv na bržu igru i visok rezultat. Ovo je igra u kojoj može u potpunosti da dođe do izražaja jedan košarkaški mag kao što je Ročesti, gde centar može da preseče loptu istrči sam kontru, zakuca a da ga trener ne pogleda popreko zbog toga.To je NAŠA IGRA, i ne treba da se obaziremo i ko je kako igrao pre 5 ili 10 godina, nećemo nikoga da kopiramo nego da stvaramo sopstveni košarkaški pečat. Uživanje je i privilegija voleti i navijati za ovaj klub, mi smo elita i niko u okruženju nam nije ni prineti!
                        Last edited by dekkard; 20-10-17, 21:55.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • 31 sut za 3p. nije slucajnost, jer smo ubjedljivo prva ekipa, po broju pokusaja u ova dva kola.
                          Zbirno 58 na dva meca El, jedino Real slicno sutira.
                          U ovoj rotaciji svi sutiraju osim Lesorta. Alimpijevic pravi "cudoviste", miks Litvanske -Yu skole kosarke
                          Last edited by many men; 20-10-17, 21:52.

                          Comment


                          • Mnogi će reći - TOP 10 ne bi smeo da mu izmakne. Sad samo ostaje da vidimo na kojoj će se poziciji naći...
                            "Ispred naših navijača to samo od sebe ide. Kod te blokade nisam ja skočio, navijači su skočili za mene. Čovek je krenuo da zakuca preko mene. Ne mogu ja sada... Ovo je moj teren, moja kuća. Morao sam to da uradim", ispričao je pun adrenalina Janković.
                            Ploditelj

                            Comment


                            • Sjajno, ponosan ..Sta god jos da kazem pokvaricu..

                              Comment


                              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                                Sjajno, ponosan ..Sta god jos da kazem pokvaricu..
                                Svaka čast za ovo ...
                                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                                Comment

                                Working...
                                X