Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako igras najvece klupsko takmicenje u Evropi, glupo je pricati da ti je ABA prioritet. Jeste sto se tice trofeja ali ta prica dolazi na kraju, malo je jakih timova, mozda ima 2-3 koaj mogu mozda nesto.

    EL donosi pare u vidu marketinga I to treba tako gledati. Ne kontam onaj deo Antic je ostao vidi se sta je prioritet. To prosto nije tacno, covek nije ogao putovati.Mozes neke utakmice, mozda 2-3 na strain da tankujes ali price da ne ides u utakmice sa sto posto su smesne.Sto se vidi I po minutazama igraca. Niko tako ne razmislja u klubu.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Ako igras najvece klupsko takmicenje u Evropi, glupo je pricati da ti je ABA prioritet. Jeste sto se tice trofeja ali ta prica dolazi na kraju, malo je jakih timova, mozda ima 2-3 koaj mogu mozda nesto.

      EL donosi pare u vidu marketinga I to treba tako gledati. Ne kontam onaj deo Antic je ostao vidi se sta je prioritet. To prosto nije tacno, covek nije ogao putovati.Mozes neke utakmice, mozda 2-3 na strain da tankujes ali price da ne ides u utakmice sa sto posto su smesne.Sto se vidi I po minutazama igraca. Niko tako ne razmislja u klubu.
      Pa sto Antic nije preskocio Partizan da bi bio spreman za Unikahu?

      Nije valjda da on i klub nisu znali da posle Partizana nece biti u stanju da putuje u Spaniju?
      Last edited by Antona; 08-11-17, 22:56.

      Comment


      • Pa sigurno nije do toga da je ABA prioritet a ne EL.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Pa sigurno nije do toga da je ABA prioritet a ne EL.

          Covic i ne krije da je aba prioritet u odnosu na EL.. jedino ako ne verujes predsedniku? Ono sto je razocaravajuce je da zbog Aba odmaramo igrace u EL.. To je vec novi level tankovanja.
          Mogli smo da dobijemo Bamberg sa Perom i Partizan bez njega, ali je Cova zaigrao na sigurno.
          Moze se ocekivati poluprazan Pionir u EL uskoro. Tipa 5-6k ljudi
          Last edited by Antona; 08-11-17, 23:24.

          Comment


          • Ja vjerujem da pod Alimpijevicem nijedan san nije nedostizan pa cak ni ulazak medju 4 u EL.Sumnjao sam u njega ali njegovi rezultati su me razuvjerili mnogo je bolji nego Radonjic kad je pocinjao,uz cinjenicu da je i mladji od Deja dosta i neiskusniji to govori mnogo.Ovakvog trenera nismo imali jos od Vukojicica.
            Last edited by E1_PG; 08-11-17, 23:34.

            Comment


            • Originally posted by Antona View Post
              Covic i ne krije da je aba prioritet u odnosu na EL.. jedino ako ne verujes predsedniku? Ono sto je razocaravajuce je da zbog Aba odmaramo igrace u EL.. To je vec novi level tankovanja.
              Mogli smo da dobijemo Bamberg sa Perom i Partizan bez njega, ali je Cova zaigrao na sigurno.
              Moze se ocekivati poluprazan Pionir u EL uskoro. Tipa 5-6k ljudi
              Koji ti problem imas oko Covica pa da pises ovako nesto?

              Comment


              • Originally posted by Antona View Post
                Covic i ne krije da je aba prioritet u odnosu na EL.. jedino ako ne verujes predsedniku? Ono sto je razocaravajuce je da zbog Aba odmaramo igrace u EL.. To je vec novi level tankovanja.
                Mogli smo da dobijemo Bamberg sa Perom i Partizan bez njega, ali je Cova zaigrao na sigurno.
                Moze se ocekivati poluprazan Pionir u EL uskoro. Tipa 5-6k ljudi
                Pa kada mogu Panatenaikos i Olympijakos da igraju u polupunim halama zasto ne bi i mi? Napunis eventualno protiv najjacih ili ako imas sanse za prolaz u 8 i to je to. Pa ne moze sa ovim cenama od 1100 dinara da igras ligu cele sezone i da ocekujes da bude puna hala .

                Comment


                • Originally posted by Jimi22 View Post
                  Koji ti problem imas oko Covica pa da pises ovako nesto?

                  1. Oterao/ krivac za odlazak Radonjica
                  2. Selektira igrace umesto da to prepusti treneru
                  3. Ne moze da obezbedi sponzore za stabilno funkcionisanje kluba.
                  4. Zaduzuje nas, pitaj boga koliko... znacemo tacnu cifru kad ode.

                  Comment


                  • Originally posted by Svarog View Post
                    Pa kada mogu Panatenaikos i Olympijakos da igraju u polupunim halama zasto ne bi i mi? Napunis eventualno protiv najjacih ili ako imas sanse za prolaz u 8 i to je to. Pa ne moze sa ovim cenama od 1100 dinara da igras ligu cele sezone i da ocekujes da bude puna hala .
                    Oly i Pao ne moraju ni jednu kartu da prodaju zato sto imaju bogate gazde koje ce upumpati u klub koliko je god potrebno da klub bude na tom nivou.. Nama je prodaja karata najveca stavka na prihodnoj strani budzeta, a mi smo se zaduzivali i sa punim tribinama. Pa ti vidi da li cemo mi moci da ostvarimo planirani budzet sa polupraznim tribinama?

                    Comment


                    • Originally posted by Svarog View Post
                      Pa kada mogu Panatenaikos i Olympijakos da igraju u polupunim halama zasto ne bi i mi? Napunis eventualno protiv najjacih ili ako imas sanse za prolaz u 8 i to je to. Pa ne moze sa ovim cenama od 1100 dinara da igras ligu cele sezone i da ocekujes da bude puna hala .
                      Upravo to, dovoljno da uporedimo ostale posete u evroligi, setite se praznih hala Efesa itd, ako se ukaze sansa da se ide dalje i da neki mec odlucuje bice puna, mada ja sam da se uvek igra u Pioniru .

                      Comment


                      • Originally posted by Antona View Post
                        1. Oterao/ krivac za odlazak Radonjica
                        2. Selektira igrace umesto da to prepusti treneru
                        3. Ne moze da obezbedi sponzore za stabilno funkcionisanje kluba.
                        4. Zaduzuje nas, pitaj boga koliko... znacemo tacnu cifru kad ode.
                        A usput mislis da je Covic taj koji je zaigrao na sigurno pa je Pera igrao protiv komsija,a zbog toga sada ne putuje u Malagu.
                        Pritom,ne znas,a mozda i znas da Pera ima i privatnih problema izmedju ostalog,kao i probleme sa listom.
                        Drugo,jako je neumesno tako nesto govoriti.
                        Klub postize rezultate od dolaska istog tog Covica kakve nije imao proteklih 15 i vise godina,a kada je dosao u klub imao je 15 mozda i vise miliona duga.
                        Nisam neko ko ga brani,naprotiv,ali mislim da sjajno radi svoj posao i da je u njemu odlican,isto tako,da nije tog Covica,nista od posla sa FMP-om koji nam znaci MNOGO.
                        Kapiram da si ti protiv njega,vidim da si i skoro dosao ovde i odmah opleo po njemu. Nema razloga da se ne pomisli samo jedno,pa bih te zamolio da prestanes sa takvim upisima.

                        Comment


                        • Originally posted by Antona View Post
                          Oly i Pao ne moraju ni jednu kartu da prodaju zato sto imaju bogate gazde koje ce upumpati u klub koliko je god potrebno da klub bude na tom nivou.. Nama je prodaja karata najveca stavka na prihodnoj strani budzeta, a mi smo se zaduzivali i sa punim tribinama. Pa ti vidi da li cemo mi moci da ostvarimo planirani budzet sa polupraznim tribinama?
                          Nije nas budzet baziran na 15 punih hala tokom sezone, deo jeste ali se vise puni sa sponzorima i prodajom igraca, i naravno onih 37000 za svaku pobedu. Ne mozes da planiras budzet misleci da ces imati svaki put punu halu, zna to Covic vrlo dobro.

                          Comment


                          • Originally posted by Jimi22 View Post
                            A usput mislis da je Covic taj koji je zaigrao na sigurno pa je Pera igrao protiv komsija,a zbog toga sada ne putuje u Malagu.
                            Pritom,ne znas,a mozda i znas da Pera ima i privatnih problema izmedju ostalog,kao i probleme sa listom.
                            Drugo,jako je neumesno tako nesto govoriti.
                            Klub postize rezultate od dolaska istog tog Covica kakve nije imao proteklih 15 i vise godina,a kada je dosao u klub imao je 15 mozda i vise miliona duga.
                            Nisam neko ko ga brani,naprotiv,ali mislim da sjajno radi svoj posao i da je u njemu odlican,isto tako,da nije tog Covica,nista od posla sa FMP-om koji nam znaci MNOGO.
                            Kapiram da si ti protiv njega,vidim da si i skoro dosao ovde i odmah opleo po njemu. Nema razloga da se ne pomisli samo jedno,pa bih te zamolio da prestanes sa takvim upisima.

                            Jimi, idem da spavam pa necu da ulazim u dubiozu. Ukratko par crata kao odgovor na tvoj post.
                            -Klub ne postize rezultate od dolaska Covica, kao sto kazes, nego od dolaska Radonjica.
                            - Ne slazem se da dobro radi svoj pisao, a napisao sam i zasto.
                            - Posao sa FMpom nike los ali malo senku baca Ficina uloga u ekipi. Nemoj mi reci da Fica mnogo znaci mladim igracima.
                            - Skoro sam dosao i odmah sam opleo po Covicu, i naravno da cu nastaviti da ga kritikujem sve dok radi stvari za k9je mislim da ima razloga za kritiku.


                            I imam 2 pitanja za tebe. Zasto mislis da Covic radi odlican posao u Zvezdi?
                            I sta to moze da se pomisli na osnovu toga sto sam se tek registrovao i odmah krenuo da kritikujem Covica?

                            Comment


                            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                              Nemoj vise da tumacis moje postove, posto to radis pogresno, mislio sam da se pobedom daje treneru i ekipi kredit nista vise, potpuno podrzavam cilj Aba prioritet posto sam realan i ne letim i vise mi znaci titula u Aba ligi nego plasman u top 8 evrolige a bez titule, idi na sajt nekih turskih sportskih novina pa vidi kako komentarisu navijaci Darusafake sto ne igraju sad evroligu a prosle su se plasirali u plej of, vazan je kontinuitet igranja u eliti. Nema namernog tankovanja ali nema ni pritiska pobede, i mislio sam da u tom trenutku nismo bili jaci kako smo izgledali na terenu, to sto smo ih dobili ne znaci da smo automatski sad sampioni, izgubili smo od Cedevite i Buducnosti a pre pocetka sezone si pricao da smo dominantni u ovoj ligi, kakav Miler igrao za drugoligaska turskog ovo ono, sad kazes 3, 4 teske utakmice a namucila nas Olimpija , dva poraza sa Megom kuci dugo bio egal , polako malo sa tim samopouzdanjem, cuvaj malo i za plej of.
                              Evo hocu i dalje. Pa kaze na KKP temi:

                              Izuzetan doprinos klupe, Partizan ima najbolje šutere i sjajne bekove, Samujels daje 2 trojke bas klasa. Nadam se da prestaju one tegi svakidasnje jadikovke o borbi za plej of, pitanje je samo koje mesto u 4, po igri i formi Partizan vrlo blizu mesta dva iza Buducnosti ako dobije Zvezdu naredni vikend što je vrlo realan scenario.
                              Toliko o tvom lupetanju i kasnijem izvlacenju da nisi pisao to sto si pisao, da je Partizan 1. favorit.

                              Sto se tice posta o podrsci ekipi, kakva podrska ekipe, ovde lepo pise (jos jedanput):

                              Mislim da se i sa ovom pobedom priča oko pojačanja završava, idemo ovako pa dokle stignemo, tim će gubiti ali i rasti, samo se nadam da ce ih vise biti u Evropi , Aba prioritet.
                              Idemo ovako pa dokle stignemo, nema pojacanja, jer je nas cilj ispunjen, pobedili smo arhineprijatelja, drugo nas ne zanima. Palanacke price, sad ti izmisljaj i dovijaj se koliko ti volja.
                              Last edited by blond; 09-11-17, 00:38.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Originally posted by Antona View Post
                                1. Oterao/ krivac za odlazak Radonjica
                                2. Selektira igrace umesto da to prepusti treneru
                                3. Ne moze da obezbedi sponzore za stabilno funkcionisanje kluba.
                                4. Zaduzuje nas, pitaj boga koliko... znacemo tacnu cifru kad ode.
                                Kako mozes ovako nesto da napises??

                                1. Da li je Radonjic veca svetinja od kluba za koji navijamo? (Ako uopste navijas za Zvezdu).
                                2. Naravno da kao predsednik kluba moze da sugerise treneru koji ima godina koliko je Covic u kosarci.
                                3. Nadam se da znas u kakvim smo problemima sa sponzorima koji ne zele da uplate ono vec dogovoreno, pa otud i mali problemi.
                                4. A ja ti kazem da cemo biti u najmanju ruku na nuli.

                                Comment

                                Working...
                                X