Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ništa u životu nije slučajno dobri moj Dekarde

    Comment


    • Jako bitna pobeda pre svega na sticanju samopouzdanja ove nove ekipe.
      Vidim pocela kuknjava da nije bilo Rocestija, Feldina bilo bi svasta.
      Pa ljudi su dovedeni da prave razliku, i njih dvojica jesu klasa.
      ALi ponavljam po xxy put ekipa je nova i treba joj vremena i da se uigra i da nasi momci nadju svoje mesto.
      MI sa i kod Radonje u svim sezonama smo tesko izlazili na kraj sa Megom.
      Polako samo vera u ove momke i trenra i sve ce biti ok.
      Pogledajte kod Mege cetri igraca su im iznela ceo teret , brojkom i slovima cetri ostali nista.
      Kada se vrati Laza bice to jos bolje a i i iz utakmice u utakmicu bice sve to bolje ne sekiram se ja
      samo treba vremena.

      I za kraj Zvezde veceri su bile sudije koje su bile katastrofalne sta su sve svirale a jos katastrofalnije sta sve nisu svirale
      ono je stvarno neverovatno koliko mogu da upropaste dobru utakmicu.
      Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

      Comment


      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
        Koliko?
        Profesore Medenica, svako ko je malo gledao kosarku zna da je plata Rochestog mnogo veca od plate NWGa. Ti ces sad tvrditi da si upucen u sve, ali ti jos malo pa nisi tvrdio da si bio na Marsu, sta je za tebe neka manja laz.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Bitna pobeda veceras, sa aspekta znacaja aba lige za nas, kao primarnog cilja. Sem pobede i bodova, sve ostalo je bilo dosta neubedljivo, bilo je na trenutke i dobrih poteza, ali sve u globalu tanko za sada. Previse skripi u odbrani, duva promaja na sve strane, nije jasno definisano sta zelimo i sta igramo u odbrani, previse ispadanja. Branjenje picka iskakanjem na ovaj nacin definitivno ne pije vodu, ostaje ogromna rupa u reketu i imamo velikih problema u skoku i zbog toga. U napadu dosta soliranja i idividualnih resenja, premalo planskih i organizovanih kretnji i akcija, isto nije jasno profilisano sta je nasa igra. Cinjenica je da treba jos vremena ovom timu da se uigrava i da se stvori prava hemija, trebace mnogo strpljenja i zivaca kod svih da bi se ovo izguralo do kraja.

          Comment


          • Originally posted by canarian View Post
            Profesore Medenica, svako ko je malo gledao kosarku zna da je plata Rochestog mnogo veca od plate NWGa. Ti ces sad tvrditi da si upucen u sve, ali ti jos malo pa nisi tvrdio da si bio na Marsu, sta je za tebe neka manja laz.
            Znači ne znaš, dakle ništa. Priča je bila da li Gos za tri godine košta više nego Ročesti za jednu, hm i to je razlog zasto nije doveden, nismo pristali na tu cifru. Pokušavaj i dalje da predtaviš da Zvezda pliva u parama, bolje idi u pionir malo.

            Comment


            • Originally posted by Daba View Post
              Jako bitna pobeda pre svega na sticanju samopouzdanja ove nove ekipe.
              Vidim pocela kuknjava da nije bilo Rocestija, Feldina bilo bi svasta.
              Pa ljudi su dovedeni da prave razliku, i njih dvojica jesu klasa.
              ALi ponavljam po xxy put ekipa je nova i treba joj vremena i da se uigra i da nasi momci nadju svoje mesto.
              MI sa i kod Radonje u svim sezonama smo tesko izlazili na kraj sa Megom.
              Polako samo vera u ove momke i trenra i sve ce biti ok.
              Pogledajte kod Mege cetri igraca su im iznela ceo teret , brojkom i slovima cetri ostali nista.
              Kada se vrati Laza bice to jos bolje a i i iz utakmice u utakmicu bice sve to bolje ne sekiram se ja
              samo treba vremena.

              I za kraj Zvezde veceri su bile sudije koje su bile katastrofalne sta su sve svirale a jos katastrofalnije sta sve nisu svirale
              ono je stvarno neverovatno koliko mogu da upropaste dobru utakmicu.
              Sudije su Dabo katastrofa, danas neki kriterujum zbog kog nikako nismo uspevali da prelomimo. Biće ovo ok, meni se mnogo svidja ekipa, treba da uz nju rastemo i mi kao navijači i da budemo tu u što većem broju.

              Comment


              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                Znači ne znaš, dakle ništa. Priča je bila da li Gos za tri godine košta više nego Ročesti za jednu, hm i to je razlog zasto nije doveden, nismo pristali na tu cifru. Pokušavaj i dalje da predtaviš da Zvezda pliva u parama, bolje idi u pionir malo.
                Jeste, ti ces da igras tog plemejkera sledece godine i one tamo pa tako da predstavljas. Rochestie + novi plej + novi plej ili Goss na tri godine. Barem nemoj toliko da lupas. A za ovo prepotentno ne znas ja znam izmisljanje ces ubuduce da budes prijavljen moderaciji.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Originally posted by canarian View Post
                  Jeste, ti ces da igras tog plemejkera sledece godine i one tamo pa tako da predstavljas. Rochestie + novi plej + novi plej ili Goss na tri godine. Barem nemoj toliko da lupas. A za ovo prepotentno ne znas ja znam izmisljanje ces ubuduce da budes prijavljen moderaciji.
                  Ja sam te lepo pitao da nam kazeš cifre, ti nisi i šta drugo da ti kazem, evo ja bi voleo da uporedimo ta drzavna sponzorstva i plate igrača. Sve drugo je rekla-kazala, ja mislim da je to tako i sličan stav.

                  Comment


                  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                    Ja sam te lepo pitao da nam kazeš cifre, ti nisi i šta drugo da ti kazem, evo ja bi voleo da uporedimo ta drzavna sponzorstva i plate igrača. Sve drugo je rekla-kazala, ja mislim da je to tako i sličan stav.
                    Ne, samo mi reci kako ti zamisljas (posto si sad to lupio) da se poredi plata Rochestog na jednu i NWG na 3? Da li mislis da se ceo ugovor placa odmah, uopste ne razumem logiku iza takve recenice. Umesto da zamisljas da si neki autoritet, sef partije, profesor u skoli i da se prema drugima postavljas kao da ti sve znas, a drugi nemaju pojma, mogao bi da odgovoris na ovo jednostavno pitanje. Sta znaci da je Goss na 3 godine skuplji od Rochestog na 1 godinu?
                    Last edited by blond; 05-10-17, 00:40.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • 1. kolo WABA LIGE
                      Crvena zvezda-Plej of ultra SARAJEVO 79-58, Mina Djordjević 22 poena, Stjepanović 11. Bravo za devojke.

                      Comment


                      • Originally posted by canarian View Post
                        Ne, samo mi reci kako ti zamisljas (posto si sad to lupio) da se poredi plata Rochestog na jednu i NWG na 3? Da li mislis da se ceo ugovor placa odmah, uopste ne razumem logiku iza takve recenice. Umesto da zamisljas da si neki autoritet, sef partije, profesor u skoli i da se prema drugima postavljas kao da ti sve znas, a drugi nemaju pojma, mogao bi da odgovoris na ovo jednostavno pitanje. Sta znaci da je Goss na 3 godine skuplji od Rochestog na 1 godinu?
                        Znači upravo ono što je Laki rekao, problem je bilo koliku je platu trazio za drugu i treću sezonu, saberes to sa prvom godinom koja je bila ok cena i manja nego što je dogovor sa Ročestijem to je tačno i dobiješ koliko bi Goss imao za 3 godine. Razumeš sad?.

                        Comment


                        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                          Znači upravo ono što je Laki rekao, problem je bilo koliku je platu trazio za drugu i treću sezonu, saberes to sa prvom godinom koja je bila ok cena i manja nego što je dogovor sa Ročestijem to je tačno i dobiješ koliko bi Goss imao za 3 godine. Razumeš sad?.
                          Laki nije to rekao. Laki je rekao da se vise isplati mladji i jeftiniji (i u ovom trenutku losiji) NWG od Rochestog sada. Ne izmisljaj. Ti si napisao da je NWG1 + NWG2 + NWG3 > Rochestie u jedinoj, pa te pitam, sta je logika u takvom razmisljanju.
                          Evo te recenice:

                          Priča je bila da li Gos za tri godine košta više nego Ročesti za jednu, hm i to je razlog zasto nije doveden, nismo pristali na tu cifru.
                          Pretpostavljam da i Kuzmic za 3 godine kosta vise nego Tyus za jednu. Dakle, uzmimo Tyusa vise se isplati. Svejedno ce Zvezda morati da dovede u sledecoj i onoj tamo godini pleja i to ce sve skupa da kosta mnogo vise nego Goss za 3 godine. Osim ako ne mislis da ceo ugovor mora odmah da se placa unapred, pa eto ima za manju cifru, a nema za vecu.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Ehej, Laki je rekao da bi radije Ročestija no Gosa na godinu, ali isto tako, radije Gosa no Ročestija na tri. Treba li da stavim u potpis?
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment




                            • Kaze Pero samo sut je ostao

                              Comment


                              • Originally posted by Laki21 View Post
                                Ehej, Laki je rekao da bi radije Ročestija no Gosa na godinu, ali isto tako, radije Gosa no Ročestija na tri. Treba li da stavim u potpis?
                                Kako kad je skuplji?
                                Znam sta zelis da kazes. Kad bi imali jos nekog ko je dobar sa loptom u rukama i kreativac, to bi i moglo da prodje. Mi imamo samo 3 igraca koji nisu operisani od vodjenja lopte i kreacije i dobro je sto imamo takvog majstora kao sto je Roch.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X