Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo Barsa u Pioniru sve ostalo u Areni.

    Comment


    • Pojačanje

      Originally posted by Stefi View Post
      Evo i Covic je izjavio indirektno da ce biti jos neko pojacanje...
      Na konferenciji? Možeš li napisati šta je rekao? Nisam ispratio

      Comment


      • Originally posted by dradin View Post
        Na konferenciji? Možeš li napisati šta je rekao? Nisam ispratio
        Imamo.15 prijavljenih igraca za ABA ligu a limit je 20.
        ,,Neke stvari resavacemo u hodu,,

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Jbt koja smo mi banana drzava. Huawei sponzor a iznos sponzorstva izmedju 100.000 i 300.000.
          Da nije smesno bilo bi zalosno.
          Ovo je baš crni humor.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Jbt koja smo mi banana drzava. Huawei sponzor a iznos sponzorstva izmedju 100.000 i 300.000.
            Da nije smesno bilo bi zalosno.
            Originally posted by Laki21 View Post
            Ovo je baš crni humor.
            Ako budemo poslednji u EL onda 100k a ako osvojimo EL onda 300k?

            Comment


            • Originally posted by salelesa View Post
              13:44h a niko ne javlja jel 150000 novaca, telefona ili memorijskih kartica (setite se 2011te) ..
              Neke države imaju u svom kalendaru kao praznik "Dan sećanja" mi navijači CZv svako malo pominjemo 2011-u godinu, pa predlažem kao forumaški praznik 2011-u kao "Godinu sećanja" a datum kada su Daba, Veteran i ekipa statirali na Malom Kalemegdanu kao dan sećanja (može i nedelja)...
              Last edited by nebitan; 03-10-17, 15:49.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • ]

                Danasnja Konferencija za medije.

                Comment


                • Originally posted by Laki21 View Post
                  Ovo je baš crni humor.
                  Smešna cifra ... očekivao sam oko milion, to je za njih sitnina.
                  Metalac je na turneji po Kini odigrao 10 utakmica i zaradio 100k, i plaćeni su im svi troškovi.
                  Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Neke države imaju u svom kalendaru kao praznik "Dan sećanja" mi navijači CZv svako malo pominjemo 2011-u godinu, pa predlažem kao forumaški praznik 2011-u kao "Godinu sećanja" a datum kada su Daba, Veteran i ekipa statirali na Malom Kalemegdanu...
                    Na sta ce liciti Kalemegdan s` tol`kim spomenicima: s jedne strane 7 sekretara SKOJ-a, a na igralistima: Daba, Veteran, Harper, Valter i njegove reinkarnacije.....? K`o Uskrsnja ostrva, hebote.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Sazivamo konferencije, stavljamo na dres sponzora koji nam godisnje daje 150.000 evra. O boze

                      Comment


                      • mozda za nas smrtnike 150, a ko zna koliko covketu 😁😅

                        Comment


                        • Originally posted by Jimi22 View Post
                          Leti Apic iz 15 u FMP,a JJ dvojac se rotira u 12.
                          Eto logicnog resenja.
                          Ne znam moze li tako igrac da prelazi iz jednog u drugi tim u ABA?

                          Originally posted by kokodakalo1 View Post
                          Nije mi bas najjasnije, ali mi se cini da ti verujes da kada nekom das otkaz onda vise ne moras da ga placas. Iz svega ovoga sto sam procitao mi deluje da je to tvoje misljenje. Ako je tako u debeloj si zabludi, sve do zadnjeg eura moras da mu isplatis, kao da je krvario svaku utakmicu po 40 min. Tako da te price o tome kako neko mora da leti iz kluba, jer eto nismo Real ili CSKA ne piju vode.
                          To je sam Covic pricao, na Sofu smo ustedeli, samo nas je Mekel odrao.
                          Ako nadjes klub koji moze da preuzme deo plate ili celu platu mozes da "ustedis" na igracu. Ne vidim kako mozemo da rotiramo 6 igraca pod kosem, na to je trebalo misliti ranije kada su se dovodili igraci.

                          Sad imamo 3 igraca koji su ni 4 ni 5 (Lessort nema bas visinu za 5, a nema sut i pokretljivost za 4, Bjelica je spor i los suter za cetvorku, Antic je malo bolji, ali on samo pripaljuje trojke i nije za 5), jednu cetvorku koja se do sada i nije nesto pokazala i jednu peticu koja ima velike probleme u odbrani. Sve su to seniorski igraci i ne mozes da ih zakucas na klupu kao da imaju 18 godina.

                          Cini mi se da idemo iz krajnosti u krajnost (mislim na navijace Zvezde). Prvo je bila prica da ne treba da se dovodi drugi plej, jer "nema sta da se ceka sa Radanovim, a za el se ionako ne sekiramo", pa smo se pitali zasto bi se dovodio jos jedan igrac pod kosem (pre roPea) jer kako ce Simana da igra, a sad nam malo 5 seniora pod kosem?

                          Trebace nama definicija timske igre, jer smo individualno punu greski i rupa. Na primer, umesto Jenkinsa i Gudurica stigao je Feldeine, a on moze da isporuci u odbrani i razbija protivnika sutem, organizacija igre i igra sa loptom u rukama mu nije na nivou dvojice igraca koji su otisli. Imamo jednu cetvorku koja se raspada, jednog centra, jednog igraca bez suta i dva spora veterana i koga god da stavis bice prilicno problema.

                          Nama bi pomoglo kada bi Radanov i Simanic mogli da rese ta dva problema, ali oni ocigledno nisu to u stanju i ne mogu da voze na hype koji se pravi oko svakog mladog igraca koji obuce crveno beli dres. Kad smo kod dresa, prelep je.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Originally posted by quentin View Post
                            edit: "Nema tu aviona ni kamiona. Na nama je da radimo i igram, drugi imaju zadatak da manipulišu, spletkare, podmeću. Tako se ponašaju jer slabo vladaju materijom", rekao je Čović prilikom potpisivanja novog sponzorskog ugovora sa kompanijom Huavej (Huawei) čiji je iznos poslovna tajna, ali je otkrio da je između 100.000 i 300.000 evra.
                            Ufff, to stanje permanentnog vojevanja sa stvarnim i imaginarnim vetrenjacama mi ide polako na... I nikad nije covek na cisto ko je tacno iza svih tih zavera, a stalno se govori kako to ceo svet kao zna, a pogotovo znaju to oni koji hoce da nas urnisu (sto je valjda najnormalnije da barem oni znaju sta nam rade). Demagogija na kvadrat... Ili sam ja slepac i ne vidim nista?
                            Last edited by drakon1; 03-10-17, 17:23.

                            Comment


                            • Pa sta je trebalo,da ih oteramo u qrac sto su nam sponzori?Mislim ne razumem zasto ljudi ovoliko kukumacu.Iamo novog sponzora,dali su koliko su dali i sta sad.Bolje da smo ih otkacili i dobili nula.To je verovatno bolje.Stvarno ste nerealni.Naravno da bi svi mi voleli da je vise ali tako je kako je.
                              Ne valja kad nema sponzora ne valja ni kad nesto iskukamo.I normalno je da ce predstaviti sponzora,svako predstavlja i reklamira onog ko mu daje novac za to

                              Comment


                              • Sve u svemu odličan sponzor, ovo je košarka. Samo da je još nekoliko takvih. Sponzora od milionče će se načekamo, ako ikad i dodje.

                                Comment

                                Working...
                                X