Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko zeli u miru da gleda utakmicu snimak je u 00:35 na SK2.

    Comment


    • Za sad mi sasvim dobro trpamo u napadu...to sto igramo drugacije nego prosle godine, jbg, treba ljudi da se naviknu ali reci da nam je napad problem je glupost epskih razmera...brojke dovoljno govore...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Originally posted by Svarog View Post
        Pa mi imamo ozbiljnih problema u napadu, Rocesti vrti pik ili se spusti bjelici i to je to, nemas nekog spolja ko moze da odigra nesto sam ili iz pika.
        Po meni nama treba klasicna petica i kombo 1-2 organizator i asisten primarno!

        Comment


        • Originally posted by Ica View Post
          Po meni nama treba klasicna petica i kombo 1-2 organizator i asisten primarno!
          Prelazni rok ti je na drugoj adresi...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Laza imao najviše skokova na utakmici

            Comment


            • Originally posted by Ica View Post
              Po meni nama treba klasicna petica i kombo 1-2 organizator i asisten primarno!
              Upravo to, samo sto nam treba i 4 ili 4/5.

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Ja nisam pisao euforicno ni kada smo pobedili Barsu.
                Jos jednom cestitke momcima i Alimpijevicu.
                Medjutim, mi zivimo od ABA lige i moramo pod hitno to shvatiti.
                Ostaju problem skoka i zastite obruca.
                Gledam statistiku dozvolili smo 15 ofanzivnih skokova. Da smo to bolje kontrolisali lakse bi dosli do pobede.
                Brine sto ,,druga,, petorka zaista ne pokazuje kvalitet. Radicevic,Jankovic vrli,vrlo losi da ne kazem nesto gore.
                Ti mene fasciniras kako prozivas ljude ovde koji daju svoje misljenje. Pusti ljude da misle sta hoces, a za neka prozivanja su uzasna Koliko moras biti isklompleksiran da prozivas ljude na ovakav nacin. Sve se broji na kraju nadam se da ce dovesti pojacanja bez toga ce sve biti klimavo.

                Greska upuceno ovim sto su te vredjali
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Ti mene fasciniras kako prozivas ljude ovde koji daju svoje misljenje. Pusti ljude da misle sta hoces, a za neka prozivanja su uzasna Koliko moras biti isklompleksiran da prozivas ljude na ovakav nacin. Sve se broji na kraju nadam se da ce dovesti pojacanja bez toga ce sve biti klimavo.

                  Greska upuceno ovim sto su te vredjali
                  Jbg sta da im radim.
                  Last edited by Laza Kacanski; 26-10-17, 20:53.

                  Comment


                  • Skrpimo neki tim za siću, i bijemo Barsu, Makabi ... al džaba, druga obala je zelenija i lepša.
                    Niko nije slep da nam nedostaje kvaliteta za EL, al šta - kako ... kratak guber, ako pokriješ glavu, noge ozeboše ...
                    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                    Comment


                    • Ostaje još samo da zapevamo i za pojas zadenemo

                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Svarog View Post
                        Upravo to, samo sto nam treba i 4 ili 4/5.

                        A sto si cicija, znaci 1-2,4, 4-5 , ma dodaj jos i jednu trojku.
                        Pa da zaigramo ko ljudi.

                        Comment


                        • Ovdje nema bodeva.jpg
                          Attached Files

                          Comment


                          • Originally posted by Clash View Post
                            A sto si cicija, znaci 1-2,4, 4-5 , ma dodaj jos i jednu trojku.
                            Pa da zaigramo ko ljudi.
                            Rekao sam ili !Mi bekove necemo dovoditi i u selekciji je problem sto nemamo nekog takvog a treba nam igrac da pokrpi poziciju 4/5.

                            Comment


                            • Slazem se sa Djurasom, necu o poseti ono je sramotno, i kad smo pevali culi su se sa klupe, elem bravooo momci 2-2 u evroligi je sjajan start ali problem skoka ostaje imali su sto puta drugi i treci napad i bio sam prepadnut za onaj šut Tomasa, moram kod kardiologa sutra, ali da bi ovo bilo potpuno mora da se dobije Mzt, i derbi, idemo Zvezdooo..

                              Comment




                              • Not in my house!!

                                Comment

                                Working...
                                X