Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spahija: Zvezda je fenomen. Kao i Srbija, koja je uz Ameriku jedina sposobna da prozivodi toliko kvalitetne igrače, trenere i rezultat!

    Zvezda veceras izgubila samo 7. lopti.
    Last edited by Manda77; 26-10-17, 20:24.

    Comment


    • Velika pobjeda!
      Cestitke svima, ali moram izdvojiti Feldina koji je odigrao savrseno u oba pravca.
      Momak je igrao 38 minuta

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        ,,Laznih advokata,,
        Posto sumnjam da se ovo odnosi na mene sta da ti kazem. Tvoj kompleks je tvoja stvar. Zivi sa tim.
        Pekar, lekar, apotekar ... taj rad o čemu ti pričaš? ima još kerova osim šarova ...
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • Comment


          • Produzavaj ugovor Milku, mozda uzmemo i neko obestecenje.
            Salu na stranu, stariji igraci stvarno vuku ekipu. Feldin pokazao sta moze!
            Fali nam ucinak mladjih igraca + jedan igrac 4/5.

            Comment


            • Ne bas sjajna igra, ali pobjeda se pise. A kako ce Roch izdrzati ovaj tempo, ne znam. Evidentno je da ga Radicevic ne moze odmjeniti. A Jankovica bih jos cekao. Za razliku od Radicevica, pokazao je neke znake zivota tokom sezone.

              Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Sto se Feldina tice...Djenka, koji mi je jedan od najomiljenijih likova u KKCZ ikada, na prste moze da nabroji ovakve partije u nasem dresu...na obe strane terena...nadam se da je James sebi obezbedio podrsku "kosarkaske" publike bar jos 2-3 utakmice......Inace, solidan doprinos Dobrica, Laza se polako vraca u beast mode, jos kad krene i "sut iz coska", Danga nedostaje, stidljivo se prikljucuje Jovanovic...Jos da "prorade" Radicevic i Jankovic nece ljudi imati koga da kritikuju...brinem se...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Identifikacija je cudo nego mani svadjanje, nego lepo, ljudski da cujem 'zajebo sam se i mnogo sam ruzno pisao' . Ili lepo kao @suptil navedi sta ne valja (i covek jenu pravu), jednom, i to je to. Hvala unapred.
                  Zvezda!

                  Comment


                  • Comment


                    • Originally posted by 011 View Post
                      Nas su svi nadskakali od pocetka sezone, to nema veze sa Makabijem.
                      Ko nas je nadskakao? Makabi 35:30 ukupno ali 13:11 za nas u napadu , Barselona 37:36 za nas , u napadu 13:6 , Himki 36:33 za njih , ali 12:11 u napadu za nas , Zalgiris 11:9 u napadu za nas , nadskakali su nas samo u prvom poluvremenu, u drugom smo mi imali vise skokova ukupno. Sad sto je svaki njihov skok katastrofa a nas normalna situacija...

                      Comment


                      • Ja nisam pisao euforicno ni kada smo pobedili Barsu.
                        Jos jednom cestitke momcima i Alimpijevicu.
                        Medjutim, mi zivimo od ABA lige i moramo pod hitno to shvatiti.
                        Ostaju problem skoka i zastite obruca.
                        Gledam statistiku dozvolili smo 15 ofanzivnih skokova. Da smo to bolje kontrolisali lakse bi dosli do pobede.
                        Brine sto ,,druga,, petorka zaista ne pokazuje kvalitet. Radicevic,Jankovic vrli,vrlo losi da ne kazem nesto gore.

                        Comment


                        • Pa dobro je...napredujemo...Na pocetku su J&J, Feldin, Radicevic bili losi...sad spala knjiga na dva slova...jos koje "trcanje sa sampionima" i njih cemo opraviti..
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • 2x37000€ za sad, reklo bi se da živimo i od Eurolige.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by Clash View Post
                              Hoce li ova grupacija za silbovanje Feldeina izdati neko saopstenje? Tipa da pojma nemaju i tako to.
                              Pa mi imamo ozbiljnih problema u napadu, Rocesti vrti pik ili se spusti bjelici i to je to, nemas nekog spolja ko moze da odigra nesto sam ili iz pika.

                              Comment


                              • Ko oporavi Jankovica i Kešelja u kucu slavnih tik uz Dudu Ivkovica!

                                Comment

                                Working...
                                X