Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
      Jel to Munford potpisao pa se ovaj klip nalazi na ovoj temi ?

      Comment


      • 18-16 za Borac
        Ps ,,Nisam u Hali,,

        Comment


        • 37-36 poluvreme

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            37-36 poluvreme
            81 - 56 kraj.

            Comment


            • Lessort izdominirao veceras.
              Last edited by Manda77; 06-09-17, 18:49.

              Comment


              • Crveno-beli pobedili Borac
                Košarkaši Crvene zvezde mts slavili u još jednoj proveri pred start novr sezone.

                Košarkaši Crvene zvezde mts zabeležili su novu pobedu u pripremnom periodu, pošto su u sredu u trening utakmici savladali čačanski Borac 81:56 (16:18,21:18,21:11,23:9)

                U utakmici "zatvorenog tipa” koja je odigrana u dvorani „Aleksandar Nikolić" bez prisustva publike najefikasniji kod crveno-belih bio je Matias Lesor sa 20 sa postignutih poena.

                Trener Dušan Alimpijević iskoristio je i ovaj meč da isproba više taktičkih varijanti, ali i ukaže šansu svim igračima, nakon izuzetno jake provera sa ruskim "Zenitom”. U ovom meču zbog lakših povreda nisu igrali Dobrić i Lazarević.

                KK Crvena zvezda mts: Marko Kešelj 6, Nikola Radičević 5 + 11 as, Nemanja Dangubić 12, Dejan Davidovac 2, Dragan Apić 2, Aleksa Radanov 2 , Džejms Feldin 10, Stefan Janković 11+ 5sk, Nikola Jovanović 3, Matias Lesor 20+5 sk, Milko Bjelica 6.

                U narednoj proveri crveno-beli se sastaju sa turskim prvoligašem "Jesilgiresunom”.
                http://www.kkcrvenazvezda.rs/crveno-...6-09-2017.html
                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                Comment


                • Radicevic ce nam j***** majku za playa izgleda ako ovako nastavi. Moze li mu se nekako skrenuti paznja da ohladi malo inace ostasmo bez floor generala, sa El iskustvom i sa poenima za dva i tri i sa +6 asistencija po mecu, kao i da je zver u odbrani.

                  Comment


                  • Jovanovic bas slab, koliko vidim trebace njemu dosta vremena.

                    Comment


                    • Neka Radicevica...samo nek roka...trebace nam plej i za repku...Decko je uskocio u patike Jovica i svaka mu cast ako to uspe da iznese...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • To oko privikavanja sam čuo od jednog njegovog bivšeg trenera, čim je Jovanović potpisao za Zvezdu.

                        Comment


                        • Pozdrav svima! Već dugo pratim forum....Ma jok, i ja sam izbeglica sa B92 foruma.

                          Comment




                          • Statistika sa danasnjeg meca.Lepih 66% za dva, i 44% za tri.
                            Last edited by Manda77; 06-09-17, 22:54.

                            Comment


                            • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                              Pozdrav svima! Već dugo pratim forum....Ma jok, i ja sam izbeglica sa B92 foruma.
                              Ili drugi naziv forum SSS (Skup Salovih Svedoka)
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • https://ug-slike.com/images/2017/09/05/VTS_01_13.gif

                                kucanje Lesora sa danasnje utakmice, ako neko nije vidio

                                Comment

                                Working...
                                X