Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo da dodam, jajarski potez FK da baš pred ovu utakmicu puste karte u prodaju za CSKA ...
    mogli su da sačekaju par dana, al nema veze ... guramo dalje.
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment


    • Originally posted by kankkunen View Post
      Samo da dodam, jajarski potez FK da baš pred ovu utakmicu puste karte u prodaju za CSKA ...
      mogli su da sačekaju par dana, al nema veze ... guramo dalje.
      nista nije slucajno
      Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

      Comment


      • Moze se reci zalosno...Neverovatno da puste karte za tekmu koja ce biti za za skoro tri meseca ;)

        Ne treba nama neprijatelj..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Zajebali smo i krilaticu "da komsiji crkne krava"...mi svoju "stalu" palimo... zivim za dan da se klub privatizuje, da u zaborav odu svi Terzici kojih smo se nagledali u prethodne 2 decenije...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Originally posted by Daba View Post
            nista nije slucajno
            Originally posted by LosmiSK View Post
            Moze se reci zalosno...Neverovatno da puste karte za tekmu koja ce biti za za skoro tri meseca ;)

            Ne treba nama neprijatelj..
            Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
            Zajebali smo i krilaticu "da komsiji crkne krava"...mi svoju "stalu" palimo... zivim za dan da se klub privatizuje, da u zaborav odu svi Terzici kojih smo se nagledali u prethodne 2 decenije...
            Vi mislite da je sve ovo iz edicije "Hvala gospodaru Vučiću"?
            Ako je istina, baš je jadno. Ili su se ovi iz "Delije kop" ili kako se već zovu istrošili oko poklona za NG?
            Ja i dalje tvrdim da je i do lošeg marketinga samog kluba (pored svega navedenog).
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Jel vi shvatate da je podatak ( Pionir 82p, Arena 73p) gotovo reprezentativan uzorak, i da odigramo jos po 100 meceva u obe hale taj prosek poena se ne bi drasticno menjao. Mi malo bolje igramo u Areni nego na strani. Nema zarada od Arene jer u Areni gubimo, i to se nece promeniti ni za 10 godina.

              Comment


              • @ Ganac
                Ne moj da si deca od sedam godina ...
                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                Comment


                • Pa samo budala ne shvata zasto je bas danas prodaja karata za CSKA krenula,a i zna se ko je zategao da FK ne isplati one pare od Gasproma koje idu KK-u svake sezone. Oko 300-400k je suma na godisnjem nivou koja pripada kosarkaskom klubu,to na papir nazalost nije stavljeno,a ono govno sto je reklo,hvala predsedniku,dabogda mu sve pocrkalo.
                  Da je ikakve pravde u ovoj zemlji,to govedo sa interpola bi odavno bilo u zatvoru da nije olizao dupe smradu budzatom...
                  I da,Pionir veceras nece biti pun,nema tu nikakve dileme.

                  Comment


                  • Originally posted by Antona View Post
                    Ako se ne pobedjuje Arena ne moze da se napuni, a ako se Arena ne napuni nemam ni zarade.. Ova sezona je najbolji primer za to. I Baskonija i Brose bi pali u Pioniru.
                    Pali bi kurac s onom igrom. Daj bre nemoj da sirite magijaske fore. Da je to tako, svi bi se nabili u neke metuzaleme od halica i placali divljake da urlaju. Nazalost to ne dobija tekme, nego igra.

                    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by MannyCalavera View Post
                      Pali bi kurac s onom igrom. Daj bre nemoj da sirite magijaske fore. Da je to tako, svi bi se nabili u neke metuzaleme od halica i placali divljake da urlaju. Nazalost to ne dobija tekme, nego igra.

                      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                      Jesi ti uopste procitao da u Areni postizemo 9p manje nego u Pioniru, sto znaci da u Pioniru bolje igramo nego u Areni, a ta bolja igra bi vrv. bila dovoljna za pobede protiv Bamberga i Baskonije.
                      Niko nije pominjao nikakve magijeske fore, a tek mi nije jasno sta ti znaci metuzalemi od hala i divljaci koji urlaju.. Gde si procitao da Zvezda igra bolje u Pioniru zbog divljaka koji urlaju? To se vrzma samo u tvojoj glavi. Pitam se zasto si meni uopste replicirao?
                      Last edited by Antona; 21-12-17, 16:03.

                      Comment


                      • Originally posted by Antona View Post
                        Jesi ti uopste procitao da u Areni postizemo 9p manje nego u Pioniru, sto znaci da u Pioniru bolje igramo nego u Areni, a ta bolja igra bi vrv. bila dovoljna za pobede protiv Bamberga i Baskonije.
                        Niko nije pominjao nikakve magijeske fore, a tek mi nije jasno sta ti znaci metuzalemi od hala i divljaci koji urlaju.. Gde si procitao da Zvezda igra bolje u Pioniru zbog divljaka koji urlaju? To se vrzma samo u tvojoj glavi. Pitam se zasto si meni uopste replicirao?
                        Ajde da probamo drugacije. Koji su kosarkaski razlozi tog rezultata. Dakle bez urlanja, magije ili bilo cega. Jel siri obruci? Brza podloga? Bolje se vrti PnR nego u Areni? Daj ih brale. Uz to pogledaj i koliko vise primamo u Pioniru takodje...

                        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by MannyCalavera View Post
                          Ajde da probamo drugacije. Koji su kosarkaski razlozi tog rezultata. Dakle bez urlanja, magije ili bilo cega. Jel siri obruci? Brza podloga? Bolje se vrti PnR nego u Areni? Daj ih brale. Uz to pogledaj i koliko vise primamo u Pioniru takodje...

                          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                          Nemam pojma koji si razlozi, ali pretpostavljam da se losije osecaju u Areni nego u Pioniru.. Da im nesto ne odgovara potvrdjuje i statistika iz 50 meceva odigranih u obe hale. Nije normalno da se posle 5 godina i 50 meceva i dalje lupamo po glavi ubedjujuci sebe da je svaka hala ista i da nema kosarkaskih razloga da u Areni igramo losije, uz izgovor statistika je kao bikini.

                          Comment


                          • Teška ložiona traje već sigurno sat po yt, skidaj zečeve večeras!

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Vi mislite da je sve ovo iz edicije "Hvala gospodaru Vučiću"?
                              Ako je istina, baš je jadno. Ili su se ovi iz "Delije kop" ili kako se već zovu istrošili oko poklona za NG?
                              Ja i dalje tvrdim da je i do lošeg marketinga samog kluba (pored svega navedenog).
                              Marketing je extremno los. Da ne ulazim u dubinu, skoro i da ga nemamo za nivo na kojem se nalazimo. To je sustina i to je tacno.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                                Ajde da probamo drugacije. Koji su kosarkaski razlozi tog rezultata. Dakle bez urlanja, magije ili bilo cega. Jel siri obruci? Brza podloga? Bolje se vrti PnR nego u Areni? Daj ih brale. Uz to pogledaj i koliko vise primamo u Pioniru takodje...

                                Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                                Ja mislim da su razlog podzemne vode, Arena je blizu ušća, a Pionir je sagrađen na suvom tlu, pa je našima niži pritisak kad igraju u Areni. Drugo, Arena je na NBG gde žive bivši i sadašnji vojni obveznici koji su po defaultu komšijske pristalice i šalju negativnu energiju dok naši igraju i ometaju ih.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X