Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bednih 77 poena ovo ne računam u pobedu
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment


    • SRCE PUNO

      Comment


      • Kljuc vecerasnje odbrane je veoma prost. Iskakali smo par puta na pick i to je to. Switchovali, trcali i to je to. Nema velike nauke. Fala kurcu da je trener video to bar. Igru u napadu necu da komentarisem jer je bila KLS nivo, ocaj zivi.

        Bar smo videli da Jankela, Davidovac i Halid imaju buducnost u klubu. I moze polako da se sprema penzija Zlotvoru...

        Comment


        • Davidovac nas novi guduric.Ljudi moji ali lazina odbrana, au krv ti jebem da se zaledis 👏👏👏👏👏👏👏👏👏

          Comment


          • DR[emoji769] odbrana [emoji41]

            Gesendet von meinem Mi-4c mit Tapatalk
            Nebrušeni mozak

            Comment


            • Bravo Zvezdo, bravo Pero, bravo Dejane, najdraza pobeda jos od Fenera.

              Comment


              • Presrecan sam

                Comment


                • Nadam se da je Feldinu bio samo loš dan, ako mu utiče na samopouzdanje ulazak sa klupe neka onda bude uvek starter.

                  Gesendet von meinem Mi-4c mit Tapatalk
                  Nebrušeni mozak

                  Comment


                  • Nadam se samo da ćemo sledeće utakmice pobeđivati sa više postignutih koševa
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Randy Marsh View Post
                      DR[emoji769] odbrana [emoji41]

                      Gesendet von meinem Mi-4c mit Tapatalk
                      Ah, a ja taman pita đe je i šta radi.....

                      Comment


                      • Cestitke coachu Al i momcima! Zasluzeno.
                        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                        Ljuba Tadić.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          A đe je i šta radi Dejo Radonjić ?
                          cuva rezultat.

                          Comment


                          • Videti sta i kako sledecih par kola...Onda ako bude dobro...carteri za Ninberg, Vitoriu i Barselonu to su mi merak...da vidimo sta i kako ;)..ali sledecih 4-5 meca nam daju sliku dali mozemo za 8...To bi bilo lepo...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Sa ovima moraš da se pobiješ, i da ih prebiješ ... nema drugog rešenja.
                              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                              Comment


                              • Brte mi bi dobili i Metaloplastiku iz 80ih
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X