Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
    Sudije su Dabo katastrofa, danas neki kriterujum zbog kog nikako nismo uspevali da prelomimo. Biće ovo ok, meni se mnogo svidja ekipa, treba da uz nju rastemo i mi kao navijači i da budemo tu u što većem broju.
    Koliko god das su sudije bile za glavobolju, nisu oni razlog sto megu nismo sprasili sa +25. Razlog je u nama (malo vrlo raspolozenih igraca) i u njima (imaju interesantnu ekipu koja zna da igra, ima talenta i kako sezona bude odmicala mogu oni nekoga od kandidata za titulu i da neugodno iznenade).

    Comment


    • Originally posted by djuras View Post
      ajde prekini da lupetaras vise covece
      ko jos donosi odluku da li ce da potpise ovog ili onog igraca na osnovu toga koliko jedan zaradi za godinu a drugi za tri, pet, deset?

      moderacijo, molim da se izjasnite da li je plan da se ovom trolu dozvoli da nastavi u istom stilu?
      em lupetara em spamuje...pa ako je to ideja, da znam kuda plovi ovaj brod i izadjem na sledecoj stanici
      Svakako da se neće trpeti hiperprodukcija postova i konstantno ponavljanje istih stvari, neće se tolerisati ni svađalački tonovi. Zato bih vas zamolio da ovde stanete.
      Animozitete ostavite po strani.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Svakako da se neće trpeti hiperprodukcija postova i konstantno ponavljanje istih stvari, neće se tolerisati ni svađalački tonovi. Zato bih vas zamolio da ovde stanete.
        Animozitete ostavite po strani.
        stajemo nije problem
        covek troluje od pocetka, vise puta vam je skrenuta paznja na to...i nastavlja se po istom
        hvala i dovidjenja

        Comment


        • Originally posted by djuras View Post
          stajemo nije problem
          covek troluje od pocetka, vise puta vam je skrenuta paznja na to...i nastavlja se po istom
          hvala i dovidjenja
          Prvi sledeći post koji bude napisao a da predstavlja kontinuitet sa prethodnim biće okarakterisan kao trolovanje i sankcionisan banom, budi siguran...jedino je upitno da li ćemo biti na forumu kada napiše post ili sat - dva naknon toga. Protiv sam zabrane pisanja ali negde se mora povući crta.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by drakon1 View Post
            Slazem se, Rochestie i Feldeine su napravili razliku (sto im je i posao). Tu dobro dosle i Anticeve trojke. Uglavnom, pravili smo kampanjski razliku, pa stali. Oni nas redovno onda stizali, ali nikako da nas prestignu jer smo opet krenuli kampanjski da pravimo razliku... Neki to nazivaju ciklusom...

            Sudije (nisam detaljno sve odgledao nego onaku usput za vreme rada na kompu): 1. poluvreme po meni ok, 2. poluvreme cudne odluke i neujednacen kriterijum kod faulova. Nesportska Lessortu? Ufff. Kod faulova nejasna linija sta se svira, a sta ne (Hand Checking na prvom koraku na Bjelici npr. se ne svira, na drugoj strani manji kontakt je odmah faul; situacije pod kosem itd.). Sudije takodje traze formu.
            evo na prvu cu ti reci nekoliko stavki oko sudjenja.

            Bitadze je milion puta napravio korake.
            Rocestija su bili omlatili su ga, ima jedan detalj kada krece u napad njegov cuvar ga ladno udara po glavi Mega uzima loptu i cini mi se Sinovec
            u kontri pravi korake ali sudije na to ostaju slepe-
            O namernoj Lesortu da ne pricam mislim presmesno.
            Uglavnom su donosili pogresne odluke i unosili dodatnu nervozu.
            Onaj domaci treci sudija covek prekida kontru ZVEZDE jer je istekao napad Megi, potom isto u jednom trenutku
            valjda da bi stekao neki autoritet bez ikakvog razloga preti tehnickom klupi Zvezde zaista presmesnih situacija je bilo
            sacuvaj me boze.
            Dobric se u jednom napadu polomio preko bloka Mege naravno sudije su ostale neme.
            Ponavljam Rocesti je dobio batina sinoc verujem koliko nikada dosada u svojoj karijeri nije.
            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

            Comment


            • Originally posted by drakon1 View Post
              Koliko god das su sudije bile za glavobolju, nisu oni razlog sto megu nismo sprasili sa +25. Razlog je u nama (malo vrlo raspolozenih igraca) i u njima (imaju interesantnu ekipu koja zna da igra, ima talenta i kako sezona bude odmicala mogu oni nekoga od kandidata za titulu i da neugodno iznenade).
              ne bih se slozio samo iz jednog azloga, krenemo lepo da igramo pravimo razliku onda oni ulete sa par zaista nerazumnih odluka
              odmah se inese nervoza u ekipu i prekine se taj nalet.
              Pobornik sam zaista da ne treba uvek i na svakom mestu njih okrivljivati ali sinoc zaista su bile nedorasle svom poslu.
              U jednom trenutku je I Pukl otisao i Mrdaku drzao lekciju.
              Ne treba ni nama da idu niz dlaku daleko bilo ali brate sviraj objektivno pa ko je bolji neka pobedi.
              Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

              Comment


              • Pozdrav svima,

                Sinoc je sudjenje bilo presmesno i ono se protiv Mege ponavlja iz godine u godinu, gde se nama svira svaki minimalni kontakt, a njima se dozvoljava da igraju odbranu sa otvorenom sakom i konstantnim kontaktom. Bilo je nekoliko bas ociglednih gresaka na nasu stetu.

                Kada se uzme uzorak od ovih otprilike 10-ak meca protiv Mege u ABA ligi sve je vec vidjeno.

                Comment


                • Druga pobeda,idemo dalje. Skoro isti broj datih i primljenih poena. Imali smo loš šut spolja, a odbrana prilično ležerna. Sve još treba da se utegne, posebno Lazinim povratkom. Ročesti vredi svakog dinara i doveden je da pravi razliku, kao i Feldin pa je bezveze reći šta bi bez njega ili ga porediti sa nekim koji će možda u budućnosti biti dobri. Nama je sad trebao takav igrač koji će da vodi ekipu. Sad je još malo haotično i dobijamo na individualni kvalitet, ali uigraće se ekipa. Alimpije treba da se dokaže.

                  Comment


                  • Originally posted by drakon1 View Post
                    Sudije (nisam detaljno sve odgledao nego onaku usput za vreme rada na kompu): 1. poluvreme po meni ok, 2. poluvreme cudne odluke i neujednacen kriterijum kod faulova. Nesportska Lessortu? Ufff. Kod faulova nejasna linija sta se svira, a sta ne (Hand Checking na prvom koraku na Bjelici npr. se ne svira, na drugoj strani manji kontakt je odmah faul; situacije pod kosem itd.). Sudije takodje traze formu.
                    Ovakvi postovi oplemenjuju topic. Hvala, Drakone.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Ovakvi postovi oplemenjuju topic. Hvala, Drakone.
                      Tako je, i neko da objasni ili da nam obrati pažnju na neku minijaturu trenera, neku akciju...onaj TO protiv Mornara, da postavi klip koša za 0,9''...te stvari a ne prepucavanja.
                      Last edited by nebitan; 05-10-17, 10:32.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Daba View Post
                        evo na prvu cu ti reci nekoliko stavki oko sudjenja.

                        Bitadze je milion puta napravio korake.
                        Rocestija su bili omlatili su ga, ima jedan detalj kada krece u napad njegov cuvar ga ladno udara po glavi Mega uzima loptu i cini mi se Sinovec
                        u kontri pravi korake ali sudije na to ostaju slepe-
                        O namernoj Lesortu da ne pricam mislim presmesno.
                        Uglavnom su donosili pogresne odluke i unosili dodatnu nervozu.
                        Onaj domaci treci sudija covek prekida kontru ZVEZDE jer je istekao napad Megi, potom isto u jednom trenutku
                        valjda da bi stekao neki autoritet bez ikakvog razloga preti tehnickom klupi Zvezde zaista presmesnih situacija je bilo
                        sacuvaj me boze.
                        Dobric se u jednom napadu polomio preko bloka Mege naravno sudije su ostale neme.
                        Ponavljam Rocesti je dobio batina sinoc verujem koliko nikada dosada u svojoj karijeri nije.
                        Primeri koje sam naveo su bili bas to, samo primer. I drugih gresaka je jos bilo, to za Rochestiea mi je takodje ostalo u secanju.

                        Jedna Dobriceva situacija u protivnapadu (kada mu je Megin igrac usao ispod njega, a Dobric ga trazeci kontakt dodirnuo podlakticom u ledja) ne mora biti obavezno faul, pogotovo kad igrac sa loptom u napadu "trazi" faul po svaku cenu. Posle je bilo mlacenja na Dobricu, nesto su svirali, nesto ne. Pod kosem su bile neke situacije koje nisu svirane, a mogle su...

                        Sto se koraka Sinoveca tice (ako mislimo na istu situaciju), taj uslovno receno trokorak je uz jos nekoliko kombinacija u vezi sa vodjenjem lopte i koracima od ove sezone dozvoljen. Caka je u tome, da ako primas loptu u kontri i nalazis se u zraku onda je prva noga koja dodirne parket od ove sezone takozvana NULTA (ili NULTI korak) tek kad sledeca noga dodirne parket onda je to PRVI korak itd.

                        Malo objasnjenja ovde: http://www.basketref...w=article&id= 7

                        Po meni, sudije su sinoc najmanji problem imale kako i kada da dosude korake. Taj segment je bio za prolaznu ocenu...

                        Comment


                        • Ročesti fenomenalan, Feldin se zagreva polako, Lesor je još mlad i zelen, ali naučiće da se kontroliše i biće ekstra pojačanje. Mislim da je Alimpije shvatio da od Kešelja i Jankovića nema 'leba. Skromna minutaža govori u prilog tome. Najgore od svega je to što nam te pozicije nisu baš sjajno pokrivene. Za pojačanja je rano, videćemo. Sezona je tek počela.

                          Comment


                          • http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...dobijaju-mesto

                            Sad znaci sire ligu, a za Zvezdu kao Zvezdu nema mesta...

                            Jebo ih Bayern, da prostite... Uff, sto bih voleo da ispadnu u polufinalu Play offa u Nemackoj, pa da se vidi sta oni "specijalno" pozivaju u EL. Mada, bolje i to nego 4 kluba iz Istanbula odjednom.

                            Comment


                            • Originally posted by drakon1 View Post
                              http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...dobijaju-mesto

                              Sad znaci sire ligu, a za Zvezdu kao Zvezdu nema mesta...

                              Jebo ih Bayern, da prostite... Uff, sto bih voleo da ispadnu u polufinalu Play offa u Nemackoj, pa da se vidi sta oni "specijalno" pozivaju u EL. Mada, bolje i to nego 4 kluba iz Istanbula odjednom.

                              Euroliga pored kvalitetne košarke predstavlja i svojevrstan vašar gde su jedini kriterijum pare.
                              Pa bi mogao Čova da im poruči:
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Ocigledno nam treba jos malo vremena za maksimalan broj obrtaja, akcije se jos uigravaju, igraci cesto ne znaju gde da stanu, ponekad se zaglave u bloku... Ali sve je to potpuno normalno za pocetak sezone. Ja sam zadovoljan kako smo odigrali ove dve utakmice i video sam puno dobrih stvari. Mene nije brinulo sto je Feldin u prosloj dao par poena, a Lesor u ovoj, brinu me sistemski problemi, kao sto je npr. defanzivni skok, videcemo kako ce se to resavati. Kad se uigramo, najjace oruzje ce nam biti cvrsta odbrana i tranzicija - ono sto je nas trademark vec godinama. Treba raditi sa igracima, napredovace sigurno tokom godine, kao i sam Alimpije, koji je uspeo da izgradi autoritet i bez obzira sto ga drma trema, ipak ima kontrolu nad stvarima. Meni je najupecatljiviji momenat bio kad je pozvao Feldina pa mu nesto objasnjava, a ovaj ga uhvatio za ruku i gleda ga kao djak prvak
                                "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                                Comment

                                Working...
                                X