Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dakle, kada se napravi promašaj onda je Čović kriv nije DR selektirao nego on, a kada se pogodi sa igračem onda je to isključivo zasluga DR-a? Neće biti, rođaci. To što je Čović platio klinca od 18g 160k po sezoni a potom gledao kako taj mali guli klupu kod Radonje pokazuje i dokazuje da mu se nije mešao u trenerski posao. Što se selekcije igrača tiče, pošteno bi bilo reći da su i DR i Čović imali i pogodaka i promašaja.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Lošmi, aj 'leba ti šta te je nagnalo da misliš da je Jeremić produktivniji od Nenadića?
      Last edited by Tesla/24; 07-07-18, 11:05.

      Comment


      • Originally posted by Guthrie View Post
        Nije stvar u novcu, vec u insistiranju da momak koji je mozda i najveci talenat u Evropi na toj poziciji bude u prvom timu, a pritom mu ubijas samopouzdanje napusavanjem i sedenjem pored terena u civilu.
        Koliko god to mnogi ovde negodovali, ne sporim ja DR-u da je dobar trener, ali je DV tata za njega sto se tice rada sa mladjarijom.
        Znaci Radonja ga mnogo napusavao i ubio mu samopouzdanje pa zbog toga nije bilo napretka u igri kod Borise Sad bar znam u cemu je problem
        Slazem se da je DV imao vise muda da gurne mlade u vatru ali ne treba praviti mit o njemu.
        Sto DV nije napravio igraca od Baneta Djekica ili Djoka Salica?

        Dekard, 160k je bilo u prvoj sezoni, verujem da je ove sezone Borisa nas najplaceniji igrac sa preko 200k
        Last edited by Antona; 07-07-18, 11:16.

        Comment


        • Prvo i osnovno kad moram biti prost. Ajde da uzmemo prve dve sezone u Zvezdi, imao je 40 utakmica, mali broj slazem se sa malom minutazom..ali ko je branio Covicu i ovom nesretnom Alimpijevicu kojeg ste uzdizali ovde a sada ga vise ne spominjete da ga ubaci u 12 igraca. Sto je NC doveo na njegovo mesto Jankovica, jedinu cetvorku u timu a morao spustati nesretnog Bjelicu na 4 zato sto nije imao nikog drugog...Eto ziv nisam da cujem to od ovih eksperata.

          Rebic, Tejic pa i Simanic su dobijali sansu sa 18-19 godina, prva dva ce to pamtiti ceo zivot, posto ovaj jedan igra u Kozalinu sada, a drugi ce verovatno u drugu spansku ligu...Uzeo je Gudurica?? sa 20 i odveo u Fener, to je za vas malo..Taj isti DV nije napravio jednog igraca iz mladjih kategorija KKP, vec je sve doveo,sto nuzno znaci da FMP i nije toliko potreban koliko se prica, vec je iskljucivo potreban kad se zavrsi era NC da se prica kako su igraci iz FMP-a slati u EL itd...Totalno nepotreban trosak...

          Neki su se zalili pa i clanovi njegove porodice na Radonjica a hvalili Alimpijevica kako hoce da mladom igracu da sansu...a najmaldji kod svetog Alimpija je imao 23 godine...a sada bez DR, nema ni plate ni Zvezde...

          Da se razumemo, ja sam prvi da mi je klub ispred svega..i da kad si mlad moze da igra samo mega talenat ili mladi igrac koji vec moze da da doprinos timu..DR je dobio oprost zato sto je uzeo 10 titula, 1/2 EC, 1/4 EL itd...Sto je podigao CZ na visoku lestvicu...I da je imao 13 godina kao DV, sigurno bi dosao i F4 i presisao bi ga sa titulama vise nego lako u znatno tezoj konkurenciji u ABA ligi...

          Ovo sto se tice mesanja u trenerov posao ga je i izjedalo...i to dovoljno govori koliki je teret imao Radonja da se brani od Pulena, Sofa i slincih covinih zajebancija..kao sto su sada Pero Antic, Keselj itd..

          Cova treba da se bavi van parketa i da obezbedi novac, i to je kraj price sto se njega tice...posto ocigledno ne zna da izabere igraca. Gresio je DR, gresili su svi...ali on ima titule iza sebe i tu prestaje sva ova prica...

          Ovo je KKCZ a ne OKKCZ, kada igras EL nemas prostora za rad sa mladima, ali sada, kada nemas para ali ni pritisak veliki za ABA ako ga sam ne napravis imas prostora...

          FMP ne sluzi apsolutno nicemu sto se tice KKCZ...i svaki iole kvalitetan klinac gubi vreme tamo...
          Last edited by LosmiSK; 07-07-18, 11:15.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Da je Borisa otisao u Barsu ili Arizonu(a napravio je epski zajeb za koledz), uprava na celu sa Covicem bi bila razapeta na kolac ovde jer nije nasla sredstva za njega.
            Ali ne, opet je Covic kriv, jer Radonja nije pustao Borisu...

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Prvo i osnovno kad moram biti prost. Ajde da uzmemo prve dve sezone u Zvezdi, imao je 40 utakmica, mali broj slazem se sa malom minutazom..ali ko je branio Covicu i ovom nesretnom Alimpijevicu kojeg ste uzdizali ovde a sada ga vise ne spominjete da ga ubaci u 12 igraca. Sto je NC doveo na njegovo mesto Jankovica, jedinu cetvorku u timu a morao spustati nesretnog Bjelicu na 4 zato sto nije imao nikog drugog...Eto ziv nisam da cujem to od ovih eksperata.

              Rebic, Tejic pa i Simanic su dobijali sansu sa 18-19 godina, prva dva ce to pamtiti ceo zivot, posto ovaj jedan igra u Kozalinu sada, a drugi ce verovatno u drugu spansku ligu...Uzeo je Gudurica?? sa 20 i odveo u Fener, to je za vas malo..Taj isti DV nije napravio jednog igraca iz mladjih kategorija KKP, vec je sve doveo,sto nuzno znaci da FMP i nije toliko potreban koliko se prica, vec je iskljucivo potreban kad se zavrsi era NC da se prica kako su igraci iz FMP-a slati u EL itd...Totalno nepotreban trosak...

              Neki su se zalili pa i clanovi njegove porodice na Radonjica a hvalili Alimpijevica kako hoce da mladom igracu da sansu...a najmaldji kod svetog Alimpija je imao 23 godine...a sada bez DR, nema ni plate ni Zvezde...

              Da se razumemo, ja sam prvi da mi je klub ispred svega..i da kad si mlad moze da igra samo mega talenat ili mladi igrac koji vec moze da da doprinos timu..DR je dobio oprost zato sto je uzeo 10 titula, 1/2 EC, 1/4 EL itd...Sto je podigao CZ na visoku lestvicu...I da je imao 13 godina kao DV, sigurno bi dosao i F4 i presisao bi ga sa titulama vise nego lako u znatno tezoj konkurenciji u ABA ligi...

              Ovo sto se tice mesanja u trenerov posao ga je i izjedalo...i to dovoljno govori koliki je teret imao Radonja da se brani od Pulena, Sofa i slincih covinih zajebancija..kao sto su sada Pero Antic, Keselj itd..

              Cova treba da se bavi van parketa i da obezbedi novac, i to je kraj price sto se njega tice...posto ocigledno ne zna da izabere igraca. Gresio je DR, gresili su svi...ali on ima titule iza sebe i tu prestaje sva ova prica...

              Ovo je KKCZ a ne OKKCZ, kada igras EL nemas prostora za rad sa mladima, ali sada, kada nemas para ali ni pritisak veliki za ABA ako ga sam ne napravis imas prostora...

              FMP ne sluzi apsolutno nicemu sto se tice KKCZ...i svaki iole kvalitetan klinac gubi vreme tamo...
              Ma ovde svaka prica staje.
              Decko zivi od kosarke, vodi renomirano smece.
              Ipak je to nekoliko levela iznad...

              Comment


              • Originally posted by Antona View Post
                Sta je Manny primetio sto nije primetila struka? Ili jos bolje, ako mozes nadji taj njegov post u vezi Borise

                Pošto tebe mrzi da tražiš...nadam se da se Manny ne ljuti

                Kod Simanica je sve pogresno odradjeno. On je jos kao klinac sa 16 godina markiran kao neko ko ima mentalnu barijeru i da ce to da mu bude ogromna prepreka da bude veliki igrac. I sta je tada Zvezda uradila.

                Vukla ga je dve godine kao petnaestog igraca na rosteru i jos vise ga oborila mentalno. On je morao zadnje dve godine da igra. Pa ako je i za FMP bio los, onda je trebao jos nize da igra u drugoj nasoj ligi. Ali da igra. I da se vidi da li ce da prelomi i stekne samopouzdanje ili nece. Sa takvim iskustvom si trebao da ga vratis u FMP da ima ulogu neku ili direktno u Zvezdu ako se ekstra pokazao. I onda ga vuci kao rezervu, daj mu sansu i sl.

                A ne dve godine ti bio fikus, onda si ga vratio u FMP i rekao mu ajde sad Borisa da te vidimo Ubio mu dve godine igre i razvoja..
                Slusaj igrac je uvek kriv, nisam ja to nigde napisao. Ali ti si zlurad i trazis kavgu.

                Ne mozes igracu koji ima mentalnu blokadu i nedostatak samopouzdanja da otvoris vrata kosarke za koju je on trenutno tri nivoa ispod. I da mu kazes, ajde mali plivaj. To mozes s nekim Doncicem koji je mnogo veci talenat i ima taj deriste mentalitet da oce sa svima da meri kurac. Oni u takvim situacijama bolesno grizu. Ovaj se samo vise povlaci i bezi od lopte.

                S njim moras drugacije. Das mu sansu da negde trpa i igra, i da sam vidi da vredi i da moze. Pa mu polako povecavas izazov. Jer sta si ti dobio time ako mu poptuno srusis samopouzdanje, njega nema ni na mapi i onda kazes, jebi ga nije se snasao Tebi je valjda interes da on od talenta postane igrac?

                Comment


                • DR jednstavno nije imao vremena da pusti prostor Simaniću jer je u Zvezdi gradio sebe u smislu trenera kao što to Simanić radi u smislu igrača. Postavite se u njegovu situaciju, imao je kakav takav budžet, doveo zanimljive strance uveo ih u taj svoj sistem, pravi rezultate, u tim okolnostima kada on gradi sebi poziciju za naredni ugovor, sledeći korak malo je prostora u njegovoj glavi bilo da se grade mladi igrači i da se tako eventualno rizikuje sa rezultatima.

                  Zvezda je Radonjiću odskočna daska kao što i Simaniću, Radonjić pre nas je bio kurton bušan trener, Zvezda ga je napravila u trenera, naravno i on doneo Zvezdi rezultate i trofeje i to je to....dakle nije Radonja lud da daje prostor nekim potentnim klincima zarad svoje karijere. Drugo je DV koji je koliko toliko i pre druge ere u Partizanu imao šta da ispriča o svojoj karijeri.

                  Comment


                  • Na sve se nadovezuje prošla sezona kada je barem u FMP-u MORAO da pokaže neku reakciju, jer je imao prostora da to uradi, a on i dalje ima više nego skromne cifre.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Samo Zvezda, hvala za post.

                      Ja koliko se secam Borisa nije htwo ni da cuje da ostane u FMPu. Takav je bio trend i sa drugim mladim igracima.
                      Radanov se zeznuo sto je ostao jer su ga odmah ubedili da on nije plej nego krilo.. Pa cak i da je to tacno on je morao u ovoj fazi karijere da se razvija kao plej pa kad nauci sve o kosarci i kad se razvije kao plej, onda smo mogli da ga prebacimo da kreira sa krila, kao Silb ili Planinic... Mi smo razvijali Ficu
                      Last edited by Antona; 07-07-18, 11:36.

                      Comment


                      • Ne slazem se sa tim...Cak je i Bjelica igrao sa 20g u Arkadiji i to onako...sa Zekom itd..zaboravljen od svih i onda Pesic...e on je imao srecu sto je imao Pesica i sto Pesic nije imao nikakav pritisak u radu..ali Bjelica isto nije pokazao nista tih godina, ali je radio sa ozbiljnim trenerom i one druge godine vaskrsao...

                        Slati ga da igra u Kosjericu i nema neke poente, vec mu je trebao iskljucivo kvalitetan trener, kao i sada..koji ce imati prostora da radi sa njim...i koji ce mu dati pravu ulogu. Sada se otvorilo za tako nesto. Znam da zivite u masti da ce Covo sad da napravi neki tim, ali to je daleko od istine..

                        Simanic uzima veoma malo suteva, nema ni akcija za njega..njegovi procenti su dobri bili ali malo lopti trosi...Jovanovic nije los trener,ali je trpao Bursaca pre Simanica, i samo zbog toga bi mu uzeo licencu...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Antona View Post
                          Samo Zvezda, hvala za post.

                          Ja koliko se secam Borisa nije htwo ni da cuje da ostane u FMPu. Takav je bio trend i sa drugim mladim igracima.
                          Radanov se zeznuo sto je ostao jer su ga odmah ubedili da on nije plej nego krilo.. Pa cak i da je to tacno on je morao u ovoj fazi karijere da se razvija kao plej pa kad nauce sve o kosarci i kad se razvije kao plej onda smo mogli da ga prebacimo da kreira sa krila, kao Silb ili Planinic... Mi smo razvijali Ficu
                          Nija tačno

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Kad pisete o Simanicu, pitajte dal dobija platu uospte, nije to do para, vec do odnosa kluba prema mladim igracima..

                            E sad, Nenadic meni uopste nije igrac za nas, nema sut za tri poena, on sa tom igrom ne oze proci na visem nivou po meni...Jeremic je po meni produktivniji igrac od Nenadica i Apic> Jovanovic...

                            Mada i ne znam sto igrac mora doci iz FMP-a...kao da je to nuzno nesto...pa eto..ove godine cak nismo igrali ni priblizno slicnu kosarku..sto govori da ovi ne znaju gde biju...
                            Jeremić nema 10% talenta Nenadića!

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Ne slazem se sa tim...Cak je i Bjelica igrao sa 20g u Arkadiji i to onako...sa Zekom itd..zaboravljen od svih i onda Pesic...e on je imao srecu sto je imao Pesica i sto Pesic nije imao nikakav pritisak u radu..ali Bjelica isto nije pokazao nista tih godina, ali je radio sa ozbiljnim trenerom i one druge godine vaskrsao...

                              Slati ga da igra u Kosjericu i nema neke poente, vec mu je trebao iskljucivo kvalitetan trener, kao i sada..koji ce imati prostora da radi sa njim...i koji ce mu dati pravu ulogu. Sada se otvorilo za tako nesto. Znam da zivite u masti da ce Covo sad da napravi neki tim, ali to je daleko od istine..

                              Simanic uzima veoma malo suteva, nema ni akcija za njega..njegovi procenti su dobri bili ali malo lopti trosi...Jovanovic nije los trener,ali je trpao Bursaca pre Simanica, i samo zbog toga bi mu uzeo licencu...
                              Bursać je imao gotovo istu minutažu kao Simanić, 46% za šut iz igre i valorizacija 7.1 je vrlo skroman učinak. Pritom je imao 8 utakmica gde je imao minutažu između 20-26 minuta i samo je jednom imao učinak kako treba, i to protiv Igokee. Ovo ostalo - plač majke Božje.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Bursać je imao gotovo istu minutažu kao Simanić, 46% za šut iz igre i valorizacija 7.1 je vrlo skroman učinak. Pritom je imao 8 utakmica gde je imao minutažu između 20-26 minuta i samo je jednom imao učinak kako treba, i to protiv Igokee. Ovo ostalo - plač majke Božje.
                                Sta hoces da kazes?
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X