Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Дијаз View Post
    Ма какав Радмановић, боли њега уво за ЦЗ. Можда Бјелица у перспективи, али то може бити само нешто у виду позајмице или мање суме. Кад није Миличић, шта очекивати од других. Сви су мислили да ће Пековић у ККП да сипа, кад оно међутим.
    Јокић је звездаш, а зарадиће много, тако да...никад се не зна.
    Nisam bas siguran.

    Comment


    • Nisam mislio da daju ne znam koje pare, ne moraju ni da daju u principu ali kad imas takve ljude u klubu, to je vec druga prica...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Place mi se kad vidim sta Doktor Martinez radi s ovom Baskonijom. Znajuci da nismo hteli coveka dovoljno da odresimo kesu.

        Ako uzme i ove godine ACB, to je ludilo.


        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

        Comment


        • On nam je trazio fazon neku ogromnu lovu, budzet koji je veci od naseg, kao i prakticno neogranicen broj povratnih za Spaniju, sto svakako nije realno.

          Comment


          • Originally posted by Guthrie View Post
            On nam je trazio fazon neku ogromnu lovu, budzet koji je veci od naseg, kao i prakticno neogranicen broj povratnih za Spaniju, sto svakako nije realno.
            Svakako a Baskonija mu sve dala zar ne?

            Cudi me da Covic nije rrkao da je trazio milion evra...

            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by MannyCalavera View Post
              Svakako a Baskonija mu sve dala zar ne?

              Cudi me da Covic nije rrkao da je trazio milion evra...

              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
              Nije.
              Koliko ja znam, trazio je nekih 500k, mozda malo manje, budzet koji je veci od naseg(tu se svaka prica zavrsava) i neogranicen broj letova do Spanije.

              Comment


              • Znaci trazio je dosta manje nego sto vredi. A bas oko budzeta zapelo [emoji23][emoji23]

                Ajde da ne budemo deca...

                Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                Comment


                • Martinez u Zvezdi, priče iz Nepričave ...
                  Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • Originally posted by MannyCalavera View Post
                    Znaci trazio je dosta manje nego sto vredi. A bas oko budzeta zapelo [emoji23][emoji23]

                    Ajde da ne budemo deca...

                    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                    Vazi tebra.
                    Cenemo vise.

                    Comment


                    • Originally posted by Guthrie View Post
                      Nije.
                      Koliko ja znam, trazio je nekih 500k, mozda malo manje, budzet koji je veci od naseg(tu se svaka prica zavrsava) i neogranicen broj letova do Spanije.
                      Realno, ova priča pije vodu, što bi bio u Zvezdi sa slabijim timom, kad može da bude kod kuće, za veću kintu, sa skupljim i kvalitetnijim timom?
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Realno, ova priča pije vodu, što bi bio u Zvezdi sa slabijim timom, kad može da bude kod kuće, za veću kintu, sa skupljim i kvalitetnijim timom?
                        Tad je bio slobodan ... čovek nas kulturno odbio cenom i zahtevima, nema šanse da bi on došao kod nas.
                        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                        Comment


                        • POSTACEMO VELIKI KLUB, KADA BUDEMO RAZMISLJALI KAO VELIK KLUB

                          Ovako razmisljanje je realnost EC, da se ne lazemo ovde...Cak i ovo sa ovim drugim sto je u Cedeviti, mi deluje kao spin...Ziv nisam da vidim to pravilo i kakve veze to veze ima sa superligom..Kao da na nije mogao Top zavrsiti a ovaj ih trenirati itd....

                          Spinova ce tek da bude...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Realno, ova priča pije vodu, što bi bio u Zvezdi sa slabijim timom, kad može da bude kod kuće, za veću kintu, sa skupljim i kvalitetnijim timom?
                            Nije imao tim. Sve je bilo bukirano u ACB od boljih ekipa. Mogao da se hvata neke raspale Sevilje.

                            U Baskoniji je zavrsio samo zato sto je debil Pridjoni kopirao Alimpijevica i unistio im start.

                            Nije dosao jer nema garancija o rosteru i potlisivanju igraca po zelji. Nema garancija o isplati zarada.

                            Nije Valensija imala ogroman budzet kad je dosao on. Da su mu rekli bice 5-6 realnih milke i sve po PSu i tebi odresene ruke, odmah bi prihvatio.

                            Naravno Covic to ne bi ni Greg Popovicu dao...

                            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                            Comment


                            • Ispade da niko nije hteo da trenira EL tim, pa to bi neki prihvatili i dzabe...bukvalno dzabe..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Nego... Kako skupiti novac, ako drzava ostane sa ovim jednim sponzorom, kako od privatnika skupiti vise love?

                                Comment

                                Working...
                                X