Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Victor BG View Post
    Ima li ko od vas na racunaru a da ima instagram, da okaci slike sa priprema KK? Objavili su na stranici pa da preljepi ovde, da i ostali vide djelic, ja ne mogu sa tel.
    Služimo Zvezdi...

    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Prvi put ovo radim tako da nemam pojma kako će izgledati

      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Na telefonu ne izgleda loše

        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Ma super je, to je to.

          Comment


          • Kakav logoras Stratos

            Ragland deluje bas motivisano za dreku jednu

            Comment


            • Originally posted by Victor BG View Post
              Ma super je, to je to.
              Još slika

              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Ništa ovo ne valja, kamo brat Faye u krupnom planu
                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                Comment


                • Offseason rad nam je na nivou 1950ih btw , po onome sta se radi na slikama

                  Comment


                  • Mogao bi da skoknes do Zeleznika, pa im pokazi kako se to radi. ;)
                    Napadamo titulu, pa da ne zaostajemo...

                    Comment


                    • Originally posted by Jimi22 View Post
                      Mogao bi da skoknes do Zeleznika, pa im pokazi kako se to radi. ;)
                      Napadamo titulu, pa da ne zaostajemo...
                      Ja sam persona non grata u Zelezniku. Sarac i Samo Zvezda su se pobrinuli da Covke sazna ko ga hejta i kritikuje

                      Jedino da se kao Sasha Baron Cohen prerushim u nekog. Recimo u Svetislava Pesica

                      Comment


                      • Originally posted by MannyCalavera View Post
                        Ja sam persona non grata u Zelezniku. Sarac i Samo Zvezda su se pobrinuli da Covke sazna ko ga hejta i kritikuje

                        Jedino da se kao Sasha Baron Cohen prerushim u nekog. Recimo u Svetislava Pesica
                        Bolje u Milivoja Karalejića
                        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                        Comment


                        • Ma cim Covke budeo uvideo strucnost sto se kosarke i fizicke spreme tice, dace ti odmah stan i 5 soma platu.

                          Comment


                          • Originally posted by Jimi22 View Post
                            Ma cim Covke budeo uvideo strucnost sto se kosarke i fizicke spreme tice, dace ti odmah stan i 5 soma platu.
                            Pazi nije los deal. Mozda i ja BAT-ujem Zvezdu pa saznam da sam zvao Portoriko svake veceri da sa Quinsijem pricam do kasno u noc

                            Comment


                            • @manny

                              Znas koliko Sarca zabole ona stvar medju nogama da trosim vreme svoje da opanjkavam dokone forumase kod Covica. Jbte Vi stvarno sebi dajete mnogo na znacaju ako mislite da Covica tangira sta ti ili bilo ko pise ovde.

                              Kako je lako iza tastature kritikovati Lukmana za nestrucnost, obrces igricu majke mi.

                              Comment


                              • Evo, ako pocnes(a posto je uspeh zagarantovan) ja cu ti licno sredjivati devojke visokog morala iz Dubcekove kod mog ''gazde'' Copea.

                                Comment

                                Working...
                                X