Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igokea pravo skladan tim, neuigran ali dobro balansiran, sjajna borba u skoku, Orlando ako bude podredjen timu oooo pa eto nama favorita za 4. mjesto.
    Buducnost jako solidan tim. Ova igra sa mobilnim igracima u reketu i nije donjela neki rezultat. Protiv nas bi to moglo da prodje jer em sto su nam centri sporiji em cetvorke lagane, doduse ta nasa mana u odbrani je i plus u napadu. Moraju jos mnogo da rade, nije to ni blizu spreman tim za EL ali imaju sa cim da rade i vrijeme im je saveznik. Koliko ce moci da izguraju EL sa ABA uz tanku klupu, to ne znam.
    Bice interesantna ABA to sigurno.

    Comment


    • Gledao sam juče utakmicu i za ovaj trenutak sezone Igokea ima odličnu igru. Ako budu napredovali tokom sezone(a hoće) po meni ce biti prvi favorit za to 4-to mesto
      Mozda se samo meni čini ali im se timska igra raspala kako je Rikić izašao zbog 4 lične. Zubčić je odigrao baš dobru utakmicu
      Videćemo danas kakve će biti utakmice. Probaću da odgledam i Cedevitu i nas

      Comment


      • Originally posted by Ivan9 View Post
        Gledao sam juče utakmicu i za ovaj trenutak sezone Igokea ima odličnu igru. Ako budu napredovali tokom sezone(a hoće) po meni ce biti prvi favorit za to 4-to mesto
        Mozda se samo meni čini ali im se timska igra raspala kako je Rikić izašao zbog 4 lične. Zubčić je odigrao baš dobru utakmicu
        Videćemo danas kakve će biti utakmice. Probaću da odgledam i Cedevitu i nas
        Nije bas do Rikica, nisu pravili pametne faulove, u skoku nisu gradili kao na pocetku meca i Bud je na taj na in uvijek stizala 10p zaostatka. Umor i pad koncentracije + Orlando malo za sebe zasrljao par napada i eto ti poraza bezze. Zubcic napravio potez karijere sa potpisom za Igose, bas takav igrac im je falio a imace slobodu da dokaze iznova neosporan kvalitet. Ako Igosi budu kompaktni, ne vidim ko moze da im ugrozi 4. a mozda i neko mjesto iznad.

        Comment


        • Da vidimo sta moze Covic kao treci plej[emoji23][emoji23][emoji23]

          Comment


          • Billy je pogodio sve na zagrijavanju. Samo kažem

            Comment


            • Tranzišn ofens

              Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Stratosss

                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Svidja mi se sto Tomic za razliku od svoja dva prethodna zeli da afirmise mlade igrace.

                  Comment


                  • Izgleda da treceg pleja jede trema.

                    Comment


                    • Ficoooo

                      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Koliko grešaka treba da napravi FČ da bi ga izbacio?

                        Comment


                        • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                          Koliko grešaka treba da napravi FČ da bi ga izbacio?
                          Fico ne grijesi

                          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • To je ta Oly[emoji769] difens.[emoji41]
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Tako to izgleda kada imamo jednog pleja u timu. Izlaskog Reglanda raspali smo se

                              Comment


                              • Kakva minijatura mlađahnog Čovića!

                                Ispadanje u odbrani, izgubljena lopta pri prenosu, bacanje žive lopte u aut, faul, sve to za dva minuta!!!

                                -10 sa njim na terenu za valjda 1:42

                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X