Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ulični basketaš View Post
    Dobro, sad imamo ove moderne nazive "tim menadžer", pa nisam skontao da sportski direktor kao funkcija više ne postoji. Ja sam pročitao nedavno na B92 sajtu da je Ristović sportski direktor.

    HTML Code:
    https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2018&mm=06&dd=20&nav_id=1407617
    I ja kapiram da u ovo novo vreme sportski direktor i nije potreban vec vise neko kao koordinator skaut sluzbe.
    Skaut -> koordinator -> agent/igrac -> trener -> predsednik
    Zato sam i napisao za Marina glavni skaut. I slazem se da se predsednik pita, ali samo zbog budzeta.
    Takodje, vec sam pisao, zbog neke vizije, plana i sl. predsednik moze i mora da insistira da odredjeni igrac dobija sansu (bude tolerisan) jer je procenjeno da je potencijal i jer je u istog ulozen novac koji bi trebalo da se vrati. Sve van toga je previse.
    Znajuci NC nacin rada, npr. u Supstini grada, vrlo sam skeptican u delegiranje duznosti

    Comment


    • Originally posted by Antona View Post
      To znamo.. Ko je uopste i pominjao da ce se povuci, osim ovoga sto smo culi da ga rusi SNS?
      Sarac je nagovestavao. A to je naravno vrlo vest manevar Covica I pustanje ,, buve ,, o njegovom odlasku.
      Pisao sam da ce Covic ostati u Zvezdi makar igrali samo ABA ligu jer je u ovom trenutku Covicu daleko potrebnija Zvezda nego on njoj.
      Evo vidim prodaje se Lesor? Ko ga prodaje? Koja Uprava?

      Comment


      • Cujem nesto mi dogovorili sa Olyjem oko Lesora on nece da ide ma nogu u gluteus i ima da ides da navijacima vise dzigericu ne jedes.
        Lazo bas se i ja to pitam a ko to prodaje igrace koja uprava.

        Comment


        • Ne bih se ni ja za neku siću odricao francuskog reprezentativca. Da vidimo i druge ponude.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • I tako dok se vi raspravljate za i protiv Covica, rivali dovode igrace i kupuju vajld karte, Sns plan o podeli navijaca i ulasku kao spasioca u klub uspeva.

            Comment


            • Originally posted by ajkisloba View Post
              Cujem nesto mi dogovorili sa Olyjem oko Lesora on nece da ide ma nogu u gluteus i ima da ides da navijacima vise dzigericu ne jedes.
              Lazo bas se i ja to pitam a ko to prodaje igrace koja uprava.
              Čuj neće da ide...


              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Igrača kkcz hoće Blat i Olimpijakos ali ko njih jebe...niko ne zna više o košarci od navijača kkcz

                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                  Igrača kkcz hoće Blat i Olimpijakos ali ko njih jebe...niko ne zna više o košarci od navijača kkcz

                  Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                  Ja sam se uvek pitao kakav bi ovo tim bio da je imao trenera?
                  Daleko, daleko je ovo bolji tim nego sto je prikazano.
                  Last edited by Laza Kacanski; 03-07-18, 20:14.

                  Comment


                  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                    Igrača kkcz hoće Blat i Olimpijakos ali ko njih jebe...niko ne zna više o košarci od navijača kkcz

                    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                    Neka se usreće.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Originally posted by Laki21 View Post
                      Neka se usreće.
                      Decko je prototip savremene petice. Atleta kakav se rijetko radja. Od atributa za savremenu kosarku on poseduje nijedan!
                      Ima prostora za napredak jer on apsolutno mora i treba da razvije dosta toga da bi bio pristojan igrac, od koncentracije u napadu(srljanje i postavka kretnji) do igranja odbrane i ne okretanja ledja lopti (brain fart)... Ako neki tim moze sebi priustiti godinu dana cekanja uz njegovu zelju za napredak i rad onda ce se usreciti. U suprotnom pokidace zivce kao i mi

                      Comment


                      • Još jednom: sve to sa njim su puste želje. Dečko je ekstremno glup (makar za košarku) i ne postoji trener koji će od njega napraviti vrhunskog igrača. Ni posle godinu, ni posle tri, pet... Nikada.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          Decko je prototip savremene petice. Atleta kakav se rijetko radja. Od atributa za savremenu kosarku on poseduje nijedan!
                          Ima prostora za napredak jer on apsolutno mora i treba da razvije dosta toga da bi bio pristojan igrac, od koncentracije u napadu(srljanje i postavka kretnji) do igranja odbrane i ne okretanja ledja lopti (brain fart)... Ako neki tim moze sebi priustiti godinu dana cekanja uz njegovu zelju za napredak i rad onda ce se usreciti. U suprotnom pokidace zivce kao i mi
                          Tako je brte, šta zna NBA trener i iskusni EL/EC trener, osvajač EC, sad će da ga forumska klika poduči gde je levo. Neke gluposti ni internet ne može da istrpi.
                          Lesor svakako ide u evroligaški klub jer mu je tu i mesto. Problem je jer on hoće NBA i ne odgovara mu dvogodišnji ugovor.
                          I kad je dolazio kod nas nije planirao da igra duže od 2 godine u Evropi.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Lesor vredi bar 350-450k. . .bar!

                              Comment


                              • Partizanu interesantan Jankovic , a vi nastavite medjusobne rasprave, idu na to sto mu se duguje nekoliko plata a oni to mogu da isprate.

                                Comment

                                Working...
                                X