Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Radonjic je bio spreman da produzi ugovor, ali ovaj je imao druge planove...doveo je antica i dao mu 150.000 da gleda sa tribine, doveo keselja i dao mu 80.000 da radi to isto...za te pare se mogla solidna cetvorka dovesti, koja bi bar igrala kako tako, ali bi zaradjivala novac...ovog antica sve cesce bole prepone pa ne moze da igra

    Comment


    • Za pocetak,mada je to odavno trebalo biti uradjeno,napraviti kosarkasku emisiju na nekim od nac. kanala.Ne mora Vujcin da bude glavni urednik i voditelj,mada za neke bi to bilo najnormalnije.
      Covek komentator navijacki opredeljen,korektno preuzme ulogu pr sasvim ljudski se povuce sa javnog servisa.
      U isto vreme na SVIM mogucim kanalima otvoreno navijacko ostrasceno komentarisanje i "ubedjivanje" publike u korist jedne strane,godinama.Novinari,komentatori,urednici,cak vecina moderatora na svim forumima.Bukvalno se nista ne prepusta slucaju i normalnom funkcionisanju.

      Kad sam rekao da se napravi kosarkaska emisija,mislio sam na fer,posteno novinarstvo kao balans ili protivteg onome sto gledamo godinama a to sigurno nije fer i sportsko novinarstvo.Siguran sam da postoje mlade,obrazovane,skolovane ,kompententne osobe koje bi taj posao radile sa zadovoljstvom i normalno ekonomskim interesom.

      Comment


      • Originally posted by L a z a R View Post
        Za pocetak,mada je to odavno trebalo biti uradjeno,napraviti kosarkasku emisiju na nekim od nac. kanala.Ne mora Vujcin da bude glavni urednik i voditelj,mada za neke bi to bilo najnormalnije.
        Covek komentator navijacki opredeljen,korektno preuzme ulogu pr sasvim ljudski se povuce sa javnog servisa.
        U isto vreme na SVIM mogucim kanalima otvoreno navijacko ostrasceno komentarisanje i "ubedjivanje" publike u korist jedne strane,godinama.Novinari,komentatori,urednici,cak vecina moderatora na svim forumima.Bukvalno se nista ne prepusta slucaju i normalnom funkcionisanju.

        Kad sam rekao da se napravi kosarkaska emisija,mislio sam na fer,posteno novinarstvo kao balans ili protivteg onome sto gledamo godinama a to sigurno nije fer i sportsko novinarstvo.Siguran sam da postoje mlade,obrazovane,skolovane ,kompententne osobe koje bi taj posao radile sa zadovoljstvom i normalno ekonomskim interesom.
        Sjajna ideja ali za finsku...Mlad novinar da ima slobodu da uredjuje emisiju kako hoce. Pricao sam sa raznim novinarama i njihovo objektivno misljenje se ne bi svidelo nikome odmah da ti kazem, tj bar ne vecini..

        Kad si npr video objektivnu politicku emisiju koja se ne slihta nekom i nije na necijoj strani....To je srpska realnost, ne zeli da cuje istinu u oci...pre bi da ona druga strana pati...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Covicu ne palamudi nego radi i cuti ! isto vazi i za Trenera ,strucni stab i igrace ...

          Comment


          • Originally posted by Czbg9 View Post
            Radonjic je bio spreman da produzi ugovor, ali ovaj je imao druge planove...doveo je antica i dao mu 150.000 da gleda sa tribine, doveo keselja i dao mu 80.000 da radi to isto...za te pare se mogla solidna cetvorka dovesti, koja bi bar igrala kako tako, ali bi zaradjivala novac...ovog antica sve cesce bole prepone pa ne moze da igra
            Kad je bio spreman da produzi ugovor? Zasto ga nije produzio? Antic i ostali su dovedeni nakon neminovne prodaje tima.

            Comment


            • @ Losmi
              Mozda je sve to nerealno,ali treba probati,pokusati.Ima ljudi ,sigurno,koji vole kosarku, sport,koji bi uzivali u neostrascenim emisijama i sl.
              Mora jednom da se krene kako Bog nalaze,posteno,profesionalno bar da se proba ako nista drugo.

              Comment


              • Sto je prodaja tima bila nemminovna to me onako zanima. Otisao je zato sto mu NC nije dao minimum uslova... Igrace je drzao iskljucivo DR...plata nije bilo...kao sad npr..nije bio da se rasproda tim i to je bilo to...Nije oteran ali sa tim uslovima se znalo da nece prihvatiti. Trener ce ostati u dva uslova, ako mu se ispuni ono so zeli,bar vecinski ili ako je poltron i nema obraza pa prihvata bilo sta, pa sta nam Bog da...

                Eto ti odgovor...DR voli Zvezdu, iskreno...Mislis da je on rekao ono na kzs...eto tek tako...da je sam smislio ili stao iz igraca?
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by L a z a R View Post
                  @ Losmi
                  Mozda je sve to nerealno,ali treba probati,pokusati.Ima ljudi ,sigurno,koji vole kosarku, sport,koji bi uzivali u neostrascenim emisijama i sl.
                  Mora jednom da se krene kako Bog nalaze,posteno,profesionalno bar da se proba ako nista drugo.
                  Slazem se Lazare sa tobom aposlutno sve, da ne bude zabune ni najmanje. Samo to nije moguce, moras promeniti narod, bar 3/4...Tegijeva emsija je idealna...za nasu zemlju..idealno..1-2 gosta, palamudjenje o CZ I KKP i svadje, ko ce kome da uvali itd...

                  Tegijev parodx je da ga npr kao AV ne voli i nije...ali sad pise za Blic npr..tu je Grba, ne smeta mu sto je ovaj u SNS-u kao pravo svakog na misljenje..haha..pa ja sam botovima ne pricam...cak one koje znam ceo zivot..cisto koliko mora...a ne jos da sa njima radim nesto ili idem na more itd...osobe bez obraza i samo od nekog interesa...one su jako opasne kad se osete ugrozene..zato ce raspad sistema biti jako tezak...kada dodje neka e Laura Kovesi, prstace..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Ma mene zabole za ovo trabunjanje Covica. Slusamo to svakih desetak dana.
                    Ali izjave Alimpijevica ,,Bamberg je posledica kupa,, ,,Ko je u Evropi osvojio kup,, itd,itd su debilne

                    Comment


                    • Jos kaze imali igraci 2 dana slobodno, bila su im potrebna 2 dana odmora, bruka u kupu, nabije nas bamberg 30 razlke, klub koji je izgubio 8 od 9 utakmica i ovaj im daje 2 dana odmora? Bolest ne bira

                      Comment


                      • Kriticari sacekajmo kraja ABA lige koja je prioritet pa onda kritikujte i pljujte ..ne trcite pred rudu ..rezultati su sasvim zadovoljavajuci ove godine ...

                        Comment


                        • Ja smatram da kritikama ite kako ima mesta.

                          Comment


                          • Ne, nisu... Umesto da im drmne svima po samar zbog bruke protiv cacana, partizana i bamberga on 2 dana slobodno...znaci 3 puta dnevno treninzi ujutru kondicija, podne samo napadacke akcije i samo drilovanje i u krug dok ne nauci i vezanih ociju, uvece odbrana, non stop pik se brani, da nauce napamet da rotiraju bez da gledaju jedan u drugog...ne on 2 dana slobodno jos ovaj sto ga bole prepone ide i opija se, druze imas 150.000 evra 7 deteta da dobijes ima bre na trening da se nacrtas! Jel mene na poslu pita neko, evo cale infarkt imao, isao u bolnicu ja radio trecu to vece, jel pitao mene neko nesto, a radim za nesto vise od 30000 dinara? Pitao kurac, goveda teska

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Sto je prodaja tima bila nemminovna to me onako zanima. Otisao je zato sto mu NC nije dao minimum uslova... Igrace je drzao iskljucivo DR...plata nije bilo...kao sad npr..nije bio da se rasproda tim i to je bilo to...Nije oteran ali sa tim uslovima se znalo da nece prihvatiti. Trener ce ostati u dva uslova, ako mu se ispuni ono so zeli,bar vecinski ili ako je poltron i nema obraza pa prihvata bilo sta, pa sta nam Bog da...

                              Eto ti odgovor...DR voli Zvezdu, iskreno...Mislis da je on rekao ono na kzs...eto tek tako...da je sam smislio ili stao iz igraca?
                              Prvo, DR nije Vujošević, Radonja se držao isključivo parketa. Finansije sa igračima i cinculiranje sa istim je oduvek bio Čovićev posao i ako su igrači ostajali u klubu to je isključivo zato što im je obećano da će naposletku dobiti zarađen novac što se i desilo.Takvu vrstu obećanja može samo Čović da da.
                              Inače, kod nekih naših navijača prepoznajem isto idolopoklonstvo prema Dejanu kao kod grobara prema Vujoševiću, u dlaku isti termini "oteran je" iako su im istekli ugovori, obojici.
                              Nije to toliko ni bitno, shvatite da je Radonja postao deo svetle istorije kluba. Bliske istorije, ali ipak istorije. Ovo je sad neka nova priča koja se rodila na obrisima te Zvezde koju su zajedno izgradili Dejan i Nebojša.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Prvo, DR nije Vujošević, Radonja se držao isključivo parketa. Finansije sa igračima i cinculiranje sa istim je oduvek bio Čovićev posao i ako su igrači ostajali u klubu to je isključivo zato što im je obećano da će naposletku dobiti zarađen novac što se i desilo.Takvu vrstu obećanja može samo Čović da da.
                                Inače, kod nekih naših navijača prepoznajem isto idolopoklonstvo prema Dejanu kao kod grobara prema Vujoševiću, u dlaku isti termini "oteran je" iako su im istekli ugovori, obojici.
                                Nije to toliko ni bitno, shvatite da je Radonja postao deo svetle istorije kluba. Bliske istorije, ali ipak istorije. Ovo je sad neka nova priča koja se rodila na obrisima te Zvezde koju su zajedno izgradili Dejan i Nebojša.
                                Neko podizanje na nivo božanstva (apoteozu) prema DR-u a neko prema Čooviću, ni jedno ni drugo nije dobro ali pokazuje da se krećemo u pravcu u kom su išli navijači Partizana.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X