Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Red bi bio da već nešto dobijemo od Fk,finansijski spric u ovom momentu je neophodan

    Comment


    • Možda najzanimljiviji deo

      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
        Možda najzanimljiviji deo

        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
        A o košarci? Ni reči?

        Comment


        • Originally posted by Ica View Post
          A o košarci? Ni reči?
          ,,Do kraja Jula resice se sva pitanja oko funkcionisanja kluba pa I trener dok se zavrse odredjeni poslovi,,
          Deo iz Zurnala.

          Comment


          • Izjava iz SŽ

            Посебна тема са Небојшом Човићем је кошарка и потези који се очекују овог лета, пре свега по питању тренера и екипе за наредну сезону.

            - Мислим да ћемо до краја јула завршити све што је неопходно када говоримо о кошарком клубу. Радимо на томе и јавност ће о свему бити благовремено обавештена. Односно, када се заврше одређени послови - рекао је Човић.

            Comment


            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
              Izjava iz SŽ
              Opusti se lesa, na lajni si skroz izgoreo. Mogu zamisliti to razocarenje kada nista nisi nasao o KKCZ u Blicu koji si kupio u cik zore.

              Ovaj NC je Bog, doduse za Vas...Ej kaze lik, eto da resim ''nesto'' javljam se krajem Jula hehe...Koje je to klasicno pisanje i bezanje od odgovornosti...

              Kakvo razocranje o gazdu je palo kada u Blicu nije bilo nista o KKCZ...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Opusti se lesa, na lajni si skroz izgoreo. Mogu zamisliti to razocarenje kada nista nisi nasao o KKCZ u Blicu koji si kupio u cik zore.

                Ovaj NC je Bog, doduse za Vas...Ej kaze lik, eto da resim ''nesto'' javljam se krajem Jula hehe...Koje je to klasicno pisanje i bezanje od odgovornosti...

                Kakvo razocranje o gazdu je palo kada u Blicu nije bilo nista o KKCZ...
                Ne trči pred rudu sinko! Sačekajmo još 20 dana pa ćemo videti. . . Nisam optimista iskreno ali da vidim i to čudo da se u 20 dana resi trener,dovodjenje + odlazak igrača. . .sa ove tacke gledišta naučna fantastika!

                Comment


                • Originally posted by Ica View Post
                  Ne trči pred rudu sinko! Sačekajmo još 20 dana pa ćemo videti. . . Nisam optimista iskreno ali da vidim i to čudo da se u 20 dana resi trener,dovodjenje + odlazak igrača. . .sa ove tacke gledišta naučna

                  fantastika!

                  Ko moze neka udje u proslu sezonu i neka izlista kada je ko odlazio/dolazio i u kojem mesecu.

                  Prvo ide oprastanja od igraca i sve najlepse u nastavku karijere bla bla , trener, pa na osnovu trenerovog plana pravi se selekcija na postojeci kadar. Ja stvarno ne znam da li neko i dalje misli da ce KKCZ da ceka pocetak oktobra da formira tim.
                  Kao da je ikada u jednom danu izdeklomavan tim u jednom danu i trener.

                  Comment


                  • Zato smo i prosli tako kako so prosli...Daj neki tim u EC i EL da nema trenera...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Nema se para za trenera.

                      Nego Sarac, ti si nagovestavao vise puta da se Čo povlaci, nista od toga izgleda? Pricali smo ti Laza i ja da Čo nece niđe.

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Ko moze neka udje u proslu sezonu i neka izlista kada je ko odlazio/dolazio i u kojem mesecu.

                        Prvo ide oprastanja od igraca i sve najlepse u nastavku karijere bla bla , trener, pa na osnovu trenerovog plana pravi se selekcija na postojeci kadar. Ja stvarno ne znam da li neko i dalje misli da ce KKCZ da ceka pocetak oktobra da formira tim.
                        Kao da je ikada u jednom danu izdeklomavan tim u jednom danu i trener.
                        Sve je to ok,ali da do sada nemamo trenera da nikoga nismo prodali,nikoga doveli,nikome produzili ugovor. . .to je smejurija realno,nemamo pojma ni imamo li kostur tima,sta je sa sponzorima ,koju lovu od grada dobijamo itd itd . .

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Opusti se lesa, na lajni si skroz izgoreo. Mogu zamisliti to razocarenje kada nista nisi nasao o KKCZ u Blicu koji si kupio u cik zore.

                          Ovaj NC je Bog, doduse za Vas...Ej kaze lik, eto da resim ''nesto'' javljam se krajem Jula hehe...Koje je to klasicno pisanje i bezanje od odgovornosti...

                          Kakvo razocranje o gazdu je palo kada u Blicu nije bilo nista o KKCZ...
                          E sad si vec preterao. Imas odmor nedelju dana, da bi prestao da skaces na sve i svasta i da provociras.

                          Comment


                          • Originally posted by la haine View Post
                            A tebi vidim uvek nešto smeta u vezi kkcz, da nisi ti prerušeni navijač Partizana koji ovde provocira i burgija ili još gore latentni?
                            Ko? Ja?
                            Pa sta mi smeta ovde sad? Ja bih najvise voleo kada bi se spojili fk i kk, ja oba kluba podjednako volim i dosta mi je vise tih podela na ove i one...zasto fk dobija pare i zasto kk dobija pare...

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Ko moze neka udje u proslu sezonu i neka izlista kada je ko odlazio/dolazio i u kojem mesecu.

                              Prvo ide oprastanja od igraca i sve najlepse u nastavku karijere bla bla , trener, pa na osnovu trenerovog plana pravi se selekcija na postojeci kadar. Ja stvarno ne znam da li neko i dalje misli da ce KKCZ da ceka pocetak oktobra da formira tim.
                              Kao da je ikada u jednom danu izdeklomavan tim u jednom danu i trener.
                              Znamo de nas je ovo sto pises dovelo prosle sezone.

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Znamo de nas je ovo sto pises dovelo prosle sezone.
                                Ajmo malo domaci,

                                kada su potpisali Djenka, Kuzmic, Milko, Nate i Dion

                                Kada su potpisali one sezone sofo, mekel i thompson, pa onda dopune sa ekipom QM, Marcus, Vasa, SImon, Kinsey,Stimac......

                                ajmo prvu sezonu Marcusa kada je objavljeno za njega u avgustu, pa onda kada Jovic, Kalinic,.....

                                Ajmo i proslu sezonu DA je postao trener valjda 19 jula, i tek onda su poceli dolaziti igraci.

                                Znam da su svi nervozni ali trener se zna, ali se cekaju i odredjene stvari da bi se zaokruzila cela prica. Ne znam samo zasto ja moram da tumacim nesto sto se vec pojavilo u stampi.

                                # ne znam ko je pitao, da NC je postao predsednik uo Sd ali to ne znaci da ostaje i dalje predsednik KKCZ.

                                Comment

                                Working...
                                X