Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Malo se femka kao seoska mlada, da bolje unovči svoju bocu
    Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

    Comment


    • Jaki ste mi vi pro vaxeri navijaci Novaka, pa covek radi sve da jaca imunitet i sve sto je postigao postigao je sa dijetom i dr Cetojevicem. Sto nije izlecio vakcinom gluten?? Vidim ljude ovde koje volim da citam pisu kako treba Nole da se vaxuje zbog turnira, ja mislim da de se ne treba vaxovati nego raditi sto i Nole. Jacajte imunitet, disite, idite u planinu, jedite zdravo, a ne primiti bocku i nadati se cudu. Covek i da odustane od tenisa dao je pravi primer i deci i starijima.

      Comment


      • Ja mislim da je on vakcinisan vec neko vreme. Da li je zaista ili nije - znacemo u Australiji - valjda
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Nisam znao za ovo hahahahahahah

          Selektorsku funkciju Obradović je u Srbiji obavljao od 2007. do 2017. godine, a u emisiji "Sportlight" na Sportklubu otkrio je da ne komunicira više s Đokovićem zbog stavova o ishrani.

          "Niti čestitamo jedan drugom Novu godinu, ni Božić, rođendane djeci, nula. Iz kog razloga i zašto? U trenutku kada sam napuštao reprezentaciju ušli smo u jedan konflikt za koji ja i dalje kažem da sam u pravu", rekao je Obradović koji je potom objasnio o čemu se radi:

          "Novak nikako nije smio ono da izjavi pred novinarom, postavio je glupo pitanje u glupom trenutku: 'Nole ovdje je roštilj sve živo, Niš, lijevo, desno...' Novak mu odgovara da ne jede meso, ne jede ćevape... Čovječe, Srbija tradicionalno živi na ćevapima, dolaze milioni turista da probaju te ćevape, što ti to pričaš, iz kojeg razloga? Mi nismo vegani, to ne postoji. Mi imamo naš srbijanski pravoslavni post, ali za Božić jedemo prase. Ne jedemo brokoli. Da ne pričam sa čije privatne strane Novaka je to uplilo kod njega. Neke ekstremne gluposti su okružile Novaka. On je otišao u takav eksperiment nečega da ni on ne zna o čemu se radi", rekao je Obradović.

          Comment


          • Koliko god da se slazem sa nekim Novakovim stavovima, toliko sa druge strane mislim da je do sada vec trebao da izda saopstenje, ili da se zna da li igra ili ne na AO. Takodje bezveze je po meni sto je igrao Davis Cup, a ne igra ATP Cup. Iz vise razloga je bilo bolje da ranije one na odmor ( posle zavrsnog turnira), a da vec oko 27. decembra bude u Australiji.

            1) Vise rizikuje zbog korone. Ako sada bude pozitivan, a nisu tako male sanse nazalost, mozda ce morati da propusti AO.

            2) ATP Cup je idealna priprema za AO. Davis Cup na kraju godine je potpuno nebitno takmicenje.

            3) ATP Cup donosi poene, Davis Cup ne.

            Zaista ne znam sta zeli da postigne sa cekanjem zadnjeg trenutka da se objavi odluka. Iako mislim da ce da igra, ne svidjaju mi se ova desavanja...
            Last edited by 147; 03-01-22, 17:31.

            Comment


            • Sad ide Wish&Go podkast i gost im je vlasnik teniskog kluba Djukic i potvrdio je one inasjderske informacije koje sam i ja cula, Novak nije vakcinisan i pokusava da ode u Australiju preko onog izuzeca.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Ej, kako me nervira...
                Ma jasno da nije vakcinisan, čim je otkazao atp bilo je jasno, nego nam kida živce i pravi se Toša do zadnjeg momenta, klasika njegova.
                Svašta...
                Nek radi kako zna i ume
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Ma nece se Nole vakcinisati nije lud.
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Je li karantin 14 dana ili karce? Ako je 14 dana, onda vise nema vremena da ode.

                    Nada se zadnja gubi:

                    https://au.sports.yahoo.com/tennis-a...XHz9JzEl-LSNJz
                    Last edited by NI; 04-01-22, 09:48.

                    Comment


                    • Po mom misljenju logicno je, sve i da se vackinisao, da ne igra ATP Kup. Dosta je tih stvari. Ne treba njemu to. Pod pretpostavkom da nema vakcine itd. on ne moze da igra i ATP Kup (u smislu da napada trofej) i da dodje u Australiju i pobedi tako lako. Treba pobediti Beretinija, Zvereva i Medvedeva. Ili bar dvojicu. Protekla godina pokazala je da mora biti top spreman fizicki, mentalno i emotivno. Stoga bih rekao da sve i da je vakcinisan, ne treba da igra ATP Kup. Prosle sezone u poredjenju prva dva Slema sa druga dva, vidi se pad forme ali je idalje bio dovoljno dobar da svuda igra u finalima. Pokazao je da na USO moze da dodje bez pripremnog turnira i ode u finale. Mozda mu je to recept i sada. On moze bez pripremnog turnira u Australiji da dostigne nivo za titulu do polufinala turnira. To nece biti nimalo lep tenis ali to je fudbalskim zargonom receno ''igranje na rezultat''.

                      Sto se tice njegove vakcinacije, on nije prijavio nijedan pripremni turnir. To znaci da ili nece da ga igra ili ne moze tj. igrace pripremne setove.

                      Ono sto vidim na internetu je da Novak trenira punom parom.

                      Uvek treba postovati tudju odluku, u ovom slucaju o vakcinaciji, ali mislim da Novak ovaj put zaista preteruje. Naravno i Australijanci preteruju.

                      EDIT:

                      https://www.news.com.au/sport/tennis...121368e843eb70

                      ''Tennis Australia chief executive Craig Tiley revealed on Sunday some players informed him they had received a medical exemption from being vaccinated.''
                      Last edited by Ljubitelj tenisa; 04-01-22, 10:11.

                      Comment


                      • Idemo po 21GS! Novak danas putuje u Australiju.

                        Comment


                        • Hahahaha, sa jedne strane PTPA, a sa druge strane neki su ipak jednakiji od drugih
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Hahahaha, sa jedne strane PTPA, a sa druge strane neki su ipak jednakiji od drugih
                            Nemoj da si licemerna. Lepo je što će moći da igra. Vrlo je za respekt što je iskren i kaže da je dobio medicinsko izuzeće. Ne znamo šta znači medicinsko izuzeće i koji su razlozi da se to zatraži.

                            Ispada da on neće da se vakciniše a možda ima neki razlog valjan. I drugi sportisti poznati isto nisu hteli da se vakcinišu. Ima fudbalera, NBA košarkaša.

                            Pod pretpostavkom da lik tera inat i neće da se vakciniše, naravno da nije normalan ali mi ipak ne znamo šta se dešava.

                            Idemo breeeeeeeeee.

                            Comment


                            • Irving nece da se vakcinise, koliko je odigrao NBA utakmica ove sezone? NULA. A pritom misli i da je Zemlja ravna ploca. Ima svako pravo da radi kako zeli, nikoga puskom ne ceraju da se vakcinise, ali onda moraš da istrpis posljedice. Po Novaka ih za sada izgleda nema, ali ako ih bude vec od Vimbldona onda nece biti nikakvih nepravdi i sl. vec ce jedino on biti kriv sto je tako.
                              sigpic

                              Comment


                              • Medicinsko izuzece mozes da dobijes samo ako imaas ozbiljnu srcanu bolest/manu i ti meni hoces da kazes da on ima tako nesto
                                Pare su ovde odigrale ulogu i to je svima jasno i zato je i takva moja reakcija.

                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X