Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma kad si GOUT neke su ti stvari lakse. Bravoooo

    Comment


    • Novak ce da igra AO!


      Neka sad neko kaze da nije favorizovan, mozda ne koliko Nadal, definitvno ne koliko Federer ali ipak favorizovan!

      Sad pocinju druge brige za nas navijace.

      1.
      Kasni na turnir.

      2.
      Bice strasni pritisci na njega. Zasto je dobio izuzece? Je li imao pravo? itd. itd. Tesko je igrati u takvim uslovima.

      3.
      Treba ce da objasnjava hoce li se vakcinisati za Uimbldon ili racuna na izuzece.

      Ipak za danas:

      Comment


      • Đoković će igrati na Australijen openu!

        Najbolji teniser sveta Novak Đoković nastupiće na predstojećem prvom grend slem turniru sezone – Australijen openu. Srbin je na društvenim mrežama potvrdio da je dobio medicinsko izuzeće i da će u Melburnu juriti desetu titulu.

        Srećna svima Nova godina! Želim vam mnogo zdravlja, ljubavi, radosti i sreće. Da vidite, dišete i mislite ljubav i da negujete poštovanje prema svakoj osobi i živom biću na ovoj divnoj planeti. Prijalo mi je da budem sa svojom porodicom i dragim ljudima, odmorio sam se od veoma duge i uspešne sezone 2021. Sada krećem u Australiju jer sam dobio izuzeće i spreman sam da živim i dišem tenis narednih par nedelja takmičenja. Hvala svima na podršci! Idemooooo ‘22“, napisao je na društvenim mrežama Novak Đoković.

        Otvoreno prvenstvo Australije počinje 17. januara i trajaće do 30. januara. Ukoliko bude osvojio titulu u Melburnu, Đoković će postati rekorder po broju osvojenih grend slem titula u istoriji muškog tenisa – trenutno je sa 20 izjednačen sa Rodžerom Federerom i Rafaelom Nadalom.

        Ovoj potvrdi učešća prethodili su meseci spekulacija o tome da li će Beograđanin moći da nastupi u Australiji usled mera sprečavanja širenja zaraze kovidom koje su na snazi u toj državi. Prvobitno je nastup trebalo da bude dozvoljen isključivo vakcinisanim igračima, ali je poslednjih dana objavljeno da će mali procenat takmičara moći da zaigra u Melburnu i bez vakcine uz određeno medicinsko izuzeće koje daju lokalne vlasti.


        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Odlicne vesti Jedino je trebao da saceka da udje u Australiju pa da kaze da ima izuzece. Nadam se da nece biti problema zbog toga.

          Comment


          • Nole.... idi u peršun!
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Medicinsko izuzece mozes da dobijes samo ako imaas ozbiljnu srcanu bolest/manu i ti meni hoces da kazes da on ima tako nesto
              Pare su ovde odigrale ulogu i to je svima jasno i zato je i takva moja reakcija.
              Daj nam ti izvor gde si to pročitala? Odakle tebi te informacije? Ti voliš malo brljaš.

              Comment


              • No trenutno je najvažnije da igra AO ali da ce da trpi velike udare posle ovoga oce jbg. No trpio ih je i do sad pa je uspijevao da izdrzi pritisak.

                Larisa provjeri inbox imas poruku
                sigpic

                Comment


                • Sad kad vide kakva je negativna reakcija svuda po svetu, ima da mu podmetnu pozitivan test
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Irving nece da se vakcinise, koliko je odigrao NBA utakmica ove sezone? NULA. A pritom misli i da je Zemlja ravna ploca. Ima svako pravo da radi kako zeli, nikoga puskom ne ceraju da se vakcinise, ali onda moraš da istrpis posljedice. Po Novaka ih za sada izgleda nema, ali ako ih bude vec od Vimbldona onda nece biti nikakvih nepravdi i sl. vec ce jedino on biti kriv sto je tako.
                    Nek odradi ovo izuzeće do kraja sezone, uzme 2 Slema i završi karijeru. Ako je potpuno lud da neće da primi vakcinu.

                    Comment


                    • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                      Daj nam ti izvor gde si to pročitala? Odakle tebi te informacije? Ti voliš malo brljaš.
                      Evo izvoli pa citaj, izaberi koju bolest on ima...i sa ovim stvarima ja ne brljam, nego samo proverene informacije prenosim




                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                        Nek odradi ovo izuzeće do kraja sezone, uzme 2 Slema i završi karijeru. Ako je potpuno lud da neće da primi vakcinu.
                        Normalno da nece jer ne naseda na propagandu.
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                          Nek odradi ovo izuzeće do kraja sezone, uzme 2 Slema i završi karijeru. Ako je potpuno lud da neće da primi vakcinu.
                          Nema šanse da mu Britanci i Ameri daju izuzeće, ako bude obavezna vakcina ili ce biti vakcinisan ili neće igrati. Ali opet njegov život, ima pravo da radi kako misli. No činjenica je u svijetu vladaju određena pravila i niko ko je sam i inati se obično ne prođe dobro
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post

                            Evo izvoli pa citaj, izaberi koju bolest on ima...i sa ovim stvarima ja ne brljam, nego samo proverene informacije prenosim



                            Ako sam lepo razumeo, dobija se izuzeće ako imaš PCR potvrdu da si bio pozitivan tj. Preležao i to do 6 meseci odlaganje vakcinacije a ako imaš antitela tj. Primio si ih plazma terapijom ili nekom drugom metodom, koja ne znam koja je, onda 90 dana... Dakle ne mora vakcina ako imaš generalno antitela + si važan za turnir + si broj 1 + si najbolji u istoriji.

                            Sigurno ima naravno gledanja kroz prste ali to je postupak, imaš dokumentaciju ili nemaš dokumentaciju?
                            ​​​​
                            To su uslovi za bezbednost, ako ispuniš, ideš dalje ako ne ćao zdravo.

                            Ne zaboravite da je on ipak slavna ličnost. Mnogi mu pomažu i ne možemo mi ovde svoditi sve u par rečenica. Antivakser, ptpa i ostalo. Sve to ima mnogo više iza svega.
                            Last edited by Ljubitelj tenisa; 04-01-22, 11:43.

                            Comment


                            • Hahahahaha, ma 100% je bio pozitivan, tamo negde oko Pariza i Torina
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Sjetimo se da Novak nije vjerovao u medicinu kad je imao povredu ramena, pokusavao da se "izlijeci" nekim drugim metodama, izbjegavao operaciju, izgubio mnogo vremena, na kraju se operisao i vratio lagano na top nivo, od tada nema nikakav problem sa ramenom.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X