Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije uopste u tome poenta, nego mesecima tupe samo vakcinisani i sad odjednom ipak ne mora vakcina, nego moze "izuzece", a jedini koji je dobio to izuzece je Djokovic.
    Najgore su prosli oni teniseri koji su primili sputnik, a ne mogu da idu jer vakcina nije priznata, to tek nije fer...
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post

      Kakve veze operacija lakta ima veze sa vakcinom? Koliko ja znam Nole je vec imao covid i prelezao je.
      Nema nikakve,ali ako trazimo razlog zasto nece da je primi ni pod kakvu cenu,onda dodjemo do toga,ja nisam ljubitelj vakcinacije mladih zdravih osoba ali ako je uslov da obavljam svoj poso primio bi je,Novak nece ni pod razno ocigledno,pa zato trazim razloge zasto

      Treba bolje protumaciti tu stavku sa prelezanim covidom,moze lako biti da priznaju antitela ako se malo bolje udubi covek,a antitela mozda i ima jos uvek,a mozda je namerno pokupio pre mesec dana odma posle Dca,sve je moguce,nisam znao da ipak moze tako nesto

      Pitanje ipak koliko je sve ovo uticalo na pripreme a i psihicki na njega,onda jos jedna stvar strucni stab njegov sta jel su oni svi vakcinisani i idu??Ivanisevic??Vajda??Dosta je tu jos otezavajucih okolnosti,jeste prvi favorit ali ne apsolutni ko sto je prosle godine bio

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Kakve to veze ima, moj brat je danas testiran po drugi put pozitivan, kao i njegov sin, a najbolji drug je po treci put pozitivan.
        Sreca, pa je izgleda sad blazi oblik, malo curi nos i kaslju...
        Inace svi ljudi imaju isti imuni odgovor... Nole je bio asimptomatski kad je bio +
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Nije uopste u tome poenta, nego mesecima tupe samo vakcinisani i sad odjednom ipak ne mora vakcina, nego moze "izuzece", a jedini koji je dobio to izuzece je Djokovic.
          Najgore su prosli oni teniseri koji su primili sputnik, a ne mogu da idu jer vakcina nije priznata, to tek nije fer...
          Tiley je izjavio da ima jos tenisera koji su usli u Australiju sa izuzecem i Novak nece biti jedini


          Ali pazite ljudi. Ta odluka u vezi Novaka ima neki medicinski osnov jer mozete li zamisliti da dvije strucne komisije daju odobrenje bez ikakvog medicinskog uporišta. Okej, razumijem da ima tu i do imena ali medicinski osnov je morao postojati i ne treba se zanemarivati
          Last edited by DinoFC; 04-01-22, 19:40.

          Comment


          • Al ovi smradovi iz Australije se ponasaju kao da im je Novak licno nametnuo strogi lockdown i sad dolazi da im se šepuri. E jesu mi odvratni postali i treba ih zatvorit kad su stoka obicna. Mislim, bilo je za ocekivati pojedine reakcije ali bas djeluje kao da su jedva cekali hahahah Smradovi ali samo se nadam da ce biti bez zvižduka
            Last edited by DinoFC; 04-01-22, 19:44.

            Comment


            • Australia reported a record daily tally of nearly 50,000 Covid-19 cases Tuesday as the Omicron variant raced through the population and sent people scrambling for tests. Now, like many countries, it relies on vaccines for protection with 91.5 percent of the over-16 population fully vaccinated.
              Evo 50,000 danas novih a 90% vakcinisano (iznad 16 godina), pretpostavljam da je Nole kriv
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • Nigdje nisam procitao da neko krivi vladu Viktorije, taj njihov teniski savez. Isto kao da je Novak njima naredio da ga moraju pustit, bas mi djeluju kao frustrirani ljudi. Ne znam jesul im zivoti tako mizerni pa su puni mrznje ili im je Noloa nabio takve komplekse da je fkt za ozbiljnog lijecenja

                Comment


                • Originally posted by DinoFC View Post

                  Tiley je izjavio da ima jos tenisera koji su usli u Australiju sa izuzecem i Novak nece biti jedini


                  Ali pazite ljudi. Ta odluka u vezi Novaka ima neki medicinski osnov jer mozete li zamisliti da dvije strucne komisije daju odobrenje bez ikakvog medicinskog uporišta. Okej, razumijem da ima tu i do imena ali medicinski osnov je morao postojati i ne treba se zanemarivati
                  Hahahaha medicinski osnov, hahahaahahahahahaahaahahah
                  Sigurno zbog tog problema ne moze da izdrzi duge mec...oh wait
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post

                    Hahahaha medicinski osnov, hahahaahahahahahaahaahahah
                    Sigurno zbog tog problema ne moze da izdrzi duge mec...oh wait
                    Pa sto da ne. I to medicinsko stanje ne mora da se manifestuje trenutno vec u smislu sta bi se desilo kada bi primio vakcinu. Dali bi njegove preformanse na terenu se umanjile 5 posto ako bi, onda ima osnova za izuzece. A uopste nema veze da li je trenutno zdrav ili ne

                    Covjek zadnjih 10 godina pazi na svaki zalogaj sta ce unijet u sebe i sigurno da ima razlog zasto to radi i sad odjednom da se boca nekim vakcinama, ne ide brate. I sigurno im je prilozio neku dokumentaciju sa hiljadama alergija, disajnih problema i ljudi uzeli sve u obzir plus stoe GOUT i eto ti odluke
                    Last edited by DinoFC; 04-01-22, 19:50.

                    Comment


                    • Ma tamo u Australiji ljudi niko nije imao Covid do pre 2 meseca jer su bili zatvoreni,zato je prelezan covid zapravo "izuzece" od pravila,a u Evropi je to pravilo jer je dosta imalo

                      Definitivno sam sve blizi da su mu priznali antitela

                      Australijanci su ljuti ali ko im je kriv kad su birali drzavu koja im je nametnula godinu i po dana lockdowna pa se niko nije zarazio pa nemaju izuzece

                      Comment


                      • Ljudi, život je na ulici. To što se tamo neki mediji bave glupostima, to nema veze. Taj turnir da je normalan dozvoliće malo da se o tome rasprđuju i kad krene turnir nema tih stvari nego samo tenis.

                        Ali sve u svemu mnogo luda priča.

                        Comment


                        • Originally posted by DinoFC View Post

                          Pa sto da ne. I to medicinsko stanje ne mora da se manifestuje trenutno vec u smislu sta bi se desilo kada bi primio vakcinu. Dali bi njegove preformanse na terenu se umanjile 5 posto ako bi, onda ima osnova za izuzece. A uopste nema veze da li je trenutno zdrav ili ne

                          Covjek zadnjih 10 godina pazi na svaki zalogaj sta ce unijet u sebe i sigurno da ima razlog zasto to radi i sad odjednom da se boca nekim vakcinama, ne ide brate. I sigurno im je prilozio neku dokumentaciju sa hiljadama alergija, disajnih problema i ljudi uzeli sve u obzir plus stoe GOUT i eto ti odluke
                          Po pravilu, ta komisija nije smela da zna o kome odlucuje, radi objektivnosti, ali svi znamo da je to sarena laza
                          Da smo ti ili ja poslali identicne papire, sigurno nam ne bi dozovlili da udjemo u Australiju, jer ta izuzeca vaze za sve koji zele da putuju tamo...

                          Evo kako je izgledala dokumentacija

                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post

                            Po pravilu, ta komisija nije smela da zna o kome odlucuje, radi objektivnosti, ali svi znamo da je to sarena laza
                            Da smo ti ili ja poslali identicne papire, sigurno nam ne bi dozovlili da udjemo u Australiju, jer ta izuzeca vaze za sve koji zele da putuju tamo...

                            Evo kako je izgledala dokumentacija

                            Pa tebi ako ima smisla da se isto gleda kada neki bogalj koji hoce da pusi travu po Australiji i da partija i kad Djokovic zeli da udje gdje ce drzava Australija direktno prihodovati od njegovog pojavljivanja, tu mantru da su svi jednaki treba zakonom zabraniti, niti mogu biti niti ima ista lose sto nisu.

                            A ovi pacenci tamo sto su puni mrznje trebaju se sa svojom vlascu obracunati. Vidim da im znaci sto su vakcinisani 93 posto , uskoro ih ceka lokiša

                            Comment


                            • Originally posted by DinoFC View Post

                              Pa tebi ako ima smisla da se isto gleda kada neki bogalj koji hoce da pusi travu po Australiji i da partija i kad Djokovic zeli da udje gdje ce drzava Australija direktno prihodovati od njegovog pojavljivanja, tu mantru da su svi jednaki treba zakonom zabraniti, niti mogu biti niti ima ista lose sto nisu.

                              A ovi pacenci tamo sto su puni mrznje trebaju se sa svojom vlascu obracunati. Vidim da im znaci sto su vakcinisani 93 posto , uskoro ih ceka lokiša
                              Ali oni sve vreme prosipaju tu pricu, danas su i dali saopstenje da ta komisija nije imala pojma kome daje izuzece...smejurija
                              I onda neko treba da poveruje da je zaista postojala neka medcinska osnova, postenije bi bilo da su izasli i rekli: on nam donosi pare i kao takav je bitan za drzavu nego sto lazu o nekom medicinskom izuzecu.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Hu jebote, ulazim na profil Australian Opena na instagramu i neka random zadnja objava a u komentarima sve klaunovi. Hahhahahahahah, alaj pjene levati hahahah. Pobuna ce krenuti zbog Noloe koliko im je krivo sto dolazi

                                Comment

                                Working...
                                X