Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbt, oni ladno uklanjaju tragoveJa se sada iskreno nadam da lik nece zaglaviti tvorza majke mi.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Koliko Zapad briga za Srbiju, to mi je bas upitno

      A hvala na komplimentu
      Bio je kompliment.

      Zapadu je stalo da se Srbija ne udaljava od njega. Djokovic je ikona u Srbiji, mora se opreszno postupati sa njime.


      Originally posted by Zile90 View Post
      Jbt, oni ladno uklanjaju tragoveJa se sada iskreno nadam da lik nece zaglaviti tvorza majke mi.
      Sto drugo da rade?
      Last edited by NI; 12-01-22, 13:46.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post

        Bio je kompliment.

        Zapadu je stalo da se Srbija ne udaljava od njega. Djokovic je ikona u Srbiji, mora se opreszno postupati sa njime.




        Sto drugo da rade?
        Ma neka naprave da je jos sumnjivije, no comment. Mislim da je Novak u fazonu "tebra, samo da me ne u'apse, a mi pricamo o trofeju.

        Comment


        • Gotov je izgleda... Pada mu i GOAT oreol.

          Comment


          • Originally posted by Larisa View Post

            A zašto si toliko siguran u to?
            због тога што ништа релевантно за суд није ново изнесено - неко је попунио упитник да новак није путовао 14 дана пре уласка, а потом је новак на аеродрому у мелбурну попунио да јесте путовао у тих 14 дана, све су то информације које су и на суђењу биле доступне - тужилац није реаговао; што се тиче његовог разговора са новинарима док је заражен, то са аустралијом нема никакве везе, и за суд то нису релевантне ствари, већ оно што он ради или не ради у аустралији... питање је само да ли судија може да донесе привремену меру до окончања поступка, те да на тај начин новак настави да игра... у ово последње нисам сигуран...

            Comment


            • Originally posted by Zile90 View Post

              Ma neka naprave da je jos sumnjivije, no comment. Mislim da je Novak u fazonu "tebra, samo da me ne u'apse, a mi pricamo o trofeju.
              Sve je sumnjivo da ne moze biti sumnjivije. Sumnja se moze dokazati samo u SUDSKOJ ISTRAZI! Ima nas dosta na ovom forumu koji ne razmisljau o trofeju nego samo o tome kako da se izbjegne sudska istraga.

              Comment


              • Originally posted by Nesic View Post
                Gotov je izgleda... Pada mu i GOAT oreol.
                Nece ga nikada priznati za GOAT-a posle ovoga, a i ne treba ih kriviti.Mozda bi najbolje bilo samo da okaci reket o klin, to je jedini smekerski potez koji mu je ostao.Sto duze ostaje, vise se blamira.

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  E to je greška, postoji. Iako se i jedni i drugi (pogotovo Hrvati) upinju da taj jezik izdiferenciraju do tog stepena da postoji zaseban hrvatski (srpski), ta dva veštački stvorena jezika imaju manje razlika od anglosaksonskog engleskog i američkog engleskog.
                  Dakle, to je srpsko-hrvatski ili hrvatsko-srpski.
                  Ahahahahahah ... to je covece Srpski jezik - jezik kojim se sluze ljudi u mnogim drzavama Balkana. Neki ga malo modifikuju i ubace odrjednjene sacuvajmeboze izraze i nakon toga promene u svoj. A mi ovde ga unistavamo postepeno...

                  Daj da se vratimo na temu. Sta god bude epilog ove price - a vrlo verovatno ce se Novak takmiciti na AO, nece biti povoljno po Djokovica. Jer stvari koje su trenutno isplivale na povrsinu i koje su aktuelne, samo jos vise ruse njegov imidz u celom svetu.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Jbt ja ne mogu da verujem. Kao da je okruzen teletabisima, kao da je sam teletabis. Kao da nema nikog pametnog u svom okruzenju da mu kaze "E budalcino ako cekas rezultat testa, ne idi nigde, ne pojavljuj se u javnosti!!! Ako si vec skontao da si pozitivan onda tek nemoj nesto tako da ti padne na pamet!!!"
                    Ne verujem u stepen budalastine koji je Djokovic iskazao onakvim ponasanjem. Tu mu niko nije i ne moze biti kriv.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post

                      Ahahahahahah ... to je covece Srpski jezik - jezik kojim se sluze ljudi u mnogim drzavama Balkana. Neki ga malo modifikuju i ubace odrjednjene sacuvajmeboze izraze i nakon toga promene u svoj. A mi ovde ga unistavamo postepeno...

                      Daj da se vratimo na temu. Sta god bude epilog ove price - a vrlo verovatno ce se Novak takmiciti na AO, nece biti povoljno po Djokovica. Jer stvari koje su trenutno isplivale na povrsinu i koje su aktuelne, samo jos vise ruse njegov imidz u celom svetu.
                      Вук Караџић је сматрао да је једино чакавско наречје прави хрватски језик, а српским језиком он назива све штокавске говоре, што су неки његови савременици, али и наследници, а посебно хрватски филолози, оцењивали као пристрасност и национализам. Међутим, то није било само Вуково мишљење, већ став и многих других тадашњих стручњака попут Јернеја Копитара, Павла Шафарика и других. Они су сматрали да је читаво штокавско наречје српски језик, чакавско наречје прави хрватски, а кајкавско наречје део словеначког језика.

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Jbt ja ne mogu da verujem. Kao da je okruzen teletabisima, kao da je sam teletabis. Kao da nema nikog pametnog u svom okruzenju da mu kaze "E budalcino ako cekas rezultat testa, ne idi nigde, ne pojavljuj se u javnosti!!! Ako si vec skontao da si pozitivan onda tek nemoj nesto tako da ti padne na pamet!!!"
                        Ne verujem u stepen budalastine koji je Djokovic iskazao onakvim ponasanjem. Tu mu niko nije i ne moze biti kriv.
                        + Tako nekako je ispalo, da
                        Ja još uvek čekam nekakvo iole normalno objašnjenje za sve.

                        @@Bojana, @Gandra ajde ok. Nisam ja najpamernija a i nije mi do neke diskusije danas.

                        Kad se slože sve kockice, situacija će biti jasnija. Trenutno su mi samo teletabisi pred očima, baš što reče Sandugp Dakle, ne verujem....
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment




                        • Originally posted by Sandugp View Post

                          Ahahahahahah ... to je covece Srpski jezik - jezik kojim se sluze ljudi u mnogim drzavama Balkana. Neki ga malo modifikuju i ubace odrjednjene sacuvajmeboze izraze i nakon toga promene u svoj. A mi ovde ga unistavamo postepeno...
                          Gde je nestao srpskohrvatski jezik - Nedelja - Dnevni list Danas
                          https://www.danas.rs/nedelja/gde-je-...atski-jezik/ 
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post



                            Gde je nestao srpskohrvatski jezik - Nedelja - Dnevni list Danas
                            https://www.danas.rs/nedelja/gde-je-...rvatski-jezik/
                            Hrvati su se svoga čakavskog i kajkavskog jezika odrekli u prvoj polovini 19. veka i prihvatili su Vukov, srpski, štokavski govor.

                            Comment


                            • Ajde malo pozitive, treba nam ko leba

                              https://sport.blic.rs/tenis/britanac...avijeg/mv2r9fw


                              elem

                              Kolumnista Demijen Reili je u članku "U pohvalu Novaka Đokovića", stao u odbranu srpskog tenisera u svetlu poslednjih dešavanja u Melburnu.

                              "Kao i svi vi, uživam u drami Novaka Đokovića 'tamo dole'. Ko ne bi? Ekstremno je zabavno. Sasvim je moguće da je najzdraviji svetski sportista proglašen opasnošću za javno zdravlje u naciji gde je dve trećine odraslih gojazno ili debelo zahvaljujući vladi koja je u raznim prilikama u protekle dve godine, dala više nego jasan utisak da je potpuno poludela. Čak i tokom najgorih faza pandemije ovde u Velikoj Britaniji, često sam bio zahvalan na tome što ne živim u Australiji, koja je kako su meseci prolazili, postepeno povećavala autoritarnu vatru koja može da se poredi samo sa Kinom i drugim tiranskim režimima", piše Reili, a prenosi B92.

                              Last edited by Larisa; 12-01-22, 14:32.
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Originally posted by gandra View Post

                                Hrvati su se svoga čakavskog i kajkavskog jezika odrekli u prvoj polovini 19. veka i prihvatili su Vukov, srpski, štokavski govor.
                                To su dijalekti, ne jezici.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X