Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Molim vas, ako je moguće neki stream da odgledam Noleta online?
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Eee ebg, taman stigla da odgledam treći, a imam šta da vidim, raštelovanog Novaka koji dobija krompričinu

      Šta li mu je? Deluje bolesno
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Evo ga NI u BG-u 🙂

        Comment


        • Au rasplakao me Pilić
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Jbt šta je ovo?! O fizičkoj spremi ne znam šta da mislim, a sve je izledalo kao ceremonija odlaska u penziju, da li Novaka ili turnira.

            Comment


            • Originally posted by Kule View Post
              Jbt šta je ovo?! O fizičkoj spremi ne znam šta da mislim, a sve je izledalo kao ceremonija odlaska u penziju, da li Novaka ili turnira.

              Upravo to komentarišemo kod mene
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • Nije bilo lako vreme za igranje. Ovo je pripremni turnir. Novak ovde zbog okruženja nije 100% profesionalan. Previše ljudi, premalo karantina. Porodica je tu.

                Kad se radi, radi se. Ovo nije baš to. Ali je odlično što je imao 4 meča. I napredak je evidentan. Biće on spreman za 3 seta ali za 5 setova to baš nisam siguran. Druga nedelja Slema na šljaci, ako nisi 150% spreman, igrač pati. Nije on Nadal, nema specifičan stil igre pa da na tehniku šamara budale. Na spinove. Imaće problema sa grinderima. Samo čekam žreb da vidim. Sve će biti jasno. Igrači poput Rubleva, Buste, Ruda, Alkaraza su potpuno nepoželjni u žrebu.

                Ali ima 4 nedelje do početka RG.

                Comment


                • Slažem se sa iznetim mišljenjem. Previše distrakcija , umesto da se posvetio podizanju spreme bavio se i sa 1000 drugih stvari. I to nije prvi put da ovako prodje.. On bi sada da osniva Akademiju umesto da celu organizaciju tog posla ostavi drugima a on se bavi samo sobom.Možda se precenio.
                  Nekako istorija njegovih žrebova (broj odigranih mečeva protiv top igrača ) ne nagoveštava da ce izbeći nekoga od pomenutih na RG a uostalom ne može se ni prošetati do eventualne zavšnice.
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Novak pravi polako podlogu za odlazak u penziju.Najveci svoj neprijatelj, bio i ostao.

                    Comment


                    • Kao i svi dosadasnji protivnici, Rubljov je igrao odlicno. Problem je sto je ANdrejov nivo visi nego nivo drugih i za Novaka nije lako dici igru do tog nivoa. Mec bih podijelio u tri elementa:

                      1.
                      Igracki nivo je to. Servis malo skripi, ali tje ostalo tu.

                      2.
                      Nedostatak meceva je jos uvijek prisutan. Nivo mu oscilira. Treba mu dugo da upbaci u 5. brzinu. Osim toga, olako je izgubio prednost brejka u 2. setu. Sa cetiri uzastopne neiznudjene greske. Od toga dvije grube. S mecevima ce forma da se dize, tako da bi za mjesec-dva sve trebalo biti u redu.

                      3.
                      Kondicija. Vec u drugog dijelu 2. seta se vidjelo da Novak nema snage. To je razlog zasto nije jos jednom brejnuo. Nedostajalo mu je eksplozivnosti u kljucnim momentima. U trecem se jedva kretao. (Mislim da je dobio 2. set u prvom redu zato sto je htio dpokaze Rubljovu da sve zavis od njega. Sto je razlog manjka kondicije? Vrucina? Nedostatak treninga? Svega ima pomalo. Ipak bilo je previse drasticno da se ne bi radilo o necemu drugom. Iz Pilicevog komentara bih zakljucio da je Novak bio bolestan. Ako je tako, a nadam se da jeste, za sedam dana, kada prezdravi, stvari bi trebale biti u redu.

                      Ne mislim da je previse ljudi oko njega. To je turnir u Beogradu koji i onako ima pomalo revijani karakter. Da li Novak planirao da se povuce karjem ove godine? Ne znam. Ipa,k bih se kladio da ce jos jednom pokusati sa Olimpijadom.

                      Comment


                      • Čekaj, pusti formu i kondiciju sada...
                        Šta znači ova ceremonija ? Oprašta se od bivšega tima? Fantastične trojke i teniskog oca Pilića... Zašto? Zašto sad, Rubljov je pobedio, što dečko treba tome da prisutvuje u tom trajanju Ovo je znanični ATP 250 event, ne player fan box. Zašto ne na kraju karijere? Zašto ne ranije? Zašto ne u odvojenom "event-u" sa po potrebi Slovačkim i Nemačkim prevodiocima?

                        S obzirom na formu ostalih tenisera, svaki slem može da osvoji , pa i RG. Čak lakše RG i W nego ostale. Gde će? U penziju? LoL

                        Comment


                        • Sasvim OK turnir. Sa nikakvom formom iz Monaka ovo je fantastično. Ma neće u penziju, ovo je malo da se zaboravi AUS i širi sreća i radost, zasadi koje drvo

                          Comment


                          • Originally posted by Kule View Post
                            Čekaj, pusti formu i kondiciju sada...
                            Šta znači ova ceremonija ? Oprašta se od bivšega tima? Fantastične trojke i teniskog oca Pilića... Zašto? Zašto sad, Rubljov je pobedio, što dečko treba tome da prisutvuje u tom trajanju Ovo je znanični ATP 250 event, ne player fan box. Zašto ne na kraju karijere? Zašto ne ranije? Zašto ne u odvojenom "event-u" sa po potrebi Slovačkim i Nemačkim prevodiocima?

                            S obzirom na formu ostalih tenisera, svaki slem može da osvoji , pa i RG. Čak lakše RG i W nego ostale. Gde će? U penziju? LoL
                            Pridajes veli znacaj ceremoniji. Ako mene pitas, najvjerovatniji razlog je Vajdino povlacenje. Zelio je da pokaze da je sve u redu u nihovim odnosima.

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Zelio je da pokaze da je sve u redu u nihovim odnosima.
                              A, zašto je to toliko bitno?
                              Da pokaže svima da nije iracionalni lik koji je posvađao sa racionalnim likom , koji se nije slagao sa savetima blesavog šeširdžije i blesavog dr viteza reda zmaja?

                              Comment


                              • Apsolutno mislim, što se ceremonije tiče, da je bilo onako kako je Novak rekao. Da se obeleži to onako kako treba. On je vrlo emotivan tip i podrška jako znači. U Australiji je prošao jako surovo i u ovoj godini ako želi neki ozbiljniji rezultat potrebno je mnogo podrške.

                                Što se tiče igre, tehnički je mnogo bliže željenom stanju nego kondiciono. Slažem se za eksplozivnost. Eksplozivnost mi je u prvom planu u odnosu na izdržljivost. Taktiku ne bih dovodio u pitanje jer to nije diskutabilna tema. Pored tehnike i kondicije, ostaje treće podjednako važno. To je samopouzdanje. Gde on može izgraditi samopouzdanje? Dobar skalp bi bio korak napred (ovo je moglo i sada, pobedom protiv Rubleva) ili titulom. Do titule će doći teško ali skalp je dostižan.

                                Problem žreba je što u QF ima dva od četiri igrača koja su u top formi ove godine. To su Rublev i Alkaraz. Pre bih hteo Rubleva jer na RG Novak to može da pobedi. Sa Alkarazom bi imao velikih problema. Mogao bi da izgubi a i da pobedi, to je vrlo zahtevan meč jer u polufinalu ima opet dve teške opcije. Nadal i Cicipas.

                                Suma sumarum. Novak nije spreman, biće spreman ali po mojoj proceni do 90%. To nije dovoljno za titulu na RG.

                                Idealan žreb, Rublev QF, Cicipas SF. Ako tako bude to je obećavajuće. Beretini van forme, Rud nije kalibar, Zverev van forme, Medvedev van forme.

                                4.kolo nisam ni spominjao. Tu ne želim Bustu nikako, a ni Aguta.

                                Dakle, jako težak posao za Novaka na šljaci.

                                Wimbledon je njegova prilika. Nadam se da Nadal neće uzeti RG.

                                Comment

                                Working...
                                X