Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Добар жреб, сви бандити на окупу: Федерер, Доминик Тим, Медведев....
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Žika View Post
      Добар жреб, сви бандити на окупу: Федерер, Доминик Тим, Медведев....
      Brale, o o čemu ti to? Kakav Federer, gde si ti video žreb?

      Comment


      • Pomešao je nešto. Večeras je žreb u 18.30h.

        Moja želja je Rafa u QF, Karlos u finalu.

        Idealna varijanta Novak sam na jednoj strani žreba, Rafa i Karlos na drugoj.

        Za razigravanje na turniru može FAA, Rublev, Rud u 4.kolu, itd.

        Comment


        • Moja želja Rubljev, Cicipas i finale
          Nadal .....

          najgora opcija
          Busta, Nadal, Zverev i finale Alcaraz
          Last edited by nikas; 19-05-22, 16:47.

          Comment


          • Težak žreb. Ovo nismo hteli.

            Comment


            • Cetiri laka a onda najgori zrijeb Nadal, Alkaraz/Zverev, finale

              Comment


              • Jedino da se nadamo da Nadalov nije zalečio povredu pa da do tog susreta i ne dođe. Polufinale Carlos/Zverev bi bilo finale pre finala. Ko god dođe u finalu ne bi trebalo da me pravi problem.
                Zna li se kada Novak igra prvi meč? Nedelja, ponedeljak ili utorak?
                ​​

                Comment


                • Gledajte to sa vedrije strane. Nije najgore da Novak ne osvoji RG, već da ga Nadal osvoji. Ovo je odlično za sprečavanje Nadala. A posle možemo da se uzdamo u Uimbldon za 21-21. Pa posle- kom opanci, kom obojci.

                  PS. A Alkaraz uvek može da se saplete o moćnoga Sebastijana Kordu.
                  Last edited by Kule; 19-05-22, 19:26.

                  Comment


                  • Ispada Alkaraz od Zvereva. Novak će razbiti Nadala.

                    Comment


                    • Dobar žreb.. Novak se zagrejao u Rimu, dostigao radnu temperaturu i kreće u pohod na najbitiniji trofej ove godine..
                      Srećno ljudino!

                      Comment


                      • Tu je i Švarcman. On će zagrejati Noleta. Ajmooooo. Volim kad je teško.

                        Comment


                        • Kako li će biti Noletu ako u drugom kolu ugleda Vajdu u suparničkom boksu.

                          Comment


                          • Meni Zverev i nije neka pretnja uvek se muči na slemovima, Cicipas je mnog opasniji na RG, Meda ume da namuči Noleta, Nadal kao i Novak uvek nepredvidiv nikad ne znaš kako će odigrati, tinejedžeri enigma, ih bre bit će dobar RG ove godine...
                            Kad je Goat trka u pitanju Nole pod većim pritiskom od Nadala jer mora da juri slem, takodje i po pokazanoj igri na prethodna dva prašnjava turnira ima pritisak i favorita, biće gusto.
                            Last edited by Dekson; 20-05-22, 08:56.
                            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                            Comment


                            • Originally posted by Dekson View Post
                              Meni Zverev i nije neka pretnja uvek se muči na slemovima, Cicipas je mnog opasniji na RG, Meda ume da namuči Noleta, Nadal kao i Novak uvek nepredvidiv nikad ne znaš kako će odigrati, tinejedžeri enigma, ih bre bit će dobar RG ove godine...
                              Kad je Goat trka u pitanju Nole pod većim pritiskom od Nadala jer mora da juri slem, takodje i po pokazanoj igri na prethodna dva prašnjava turnira ima pritisak i favorita, biće gusto.
                              Za mene trka za najvise Slemova, ne moze biti GOAT trka. Nadal nikada neće biti GOAT. Ima lošiji međusobni skor sa oba najveća rivala, nije ih 8 godina dobio van šljake, ima 13 Slemova na šljaci, ima manje mastersa, nije uzeo 4 Slema za redom, nije uzeo sve Masterse, nije uzeo sve Masterse 2x, ima manje YNo1., nema nijedan WTF, i ima znaaaaačajno manje nedelja na mestu broj 1... Tako da, napominjem, za mene, nema diskusije ko je najbolji igrač u tenisu do sada.

                              Vidim da je Moja optimističan tako da možemo u QF očekivati dobar duel između Novaka i Rafe. Dokle god ga Novak bude tukao, gde god stigne, priča o Nadalu kao GOAT će da sve više bledi.

                              https://www.ultimatetennisstatistics.com/goatList
                              Last edited by Ljubitelj tenisa; 20-05-22, 09:53.

                              Comment


                              • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                                Ispada Alkaraz od Zvereva. Novak će razbiti Nadala.
                                Videćemo malog kad bude morao da igra na tri dobijena seta. Još je tu puno neiskustva.
                                Nadal, pitanje je da li će igrati, ako i igra pitanje je dokle će stići. Ne daleko u svakom slučaju.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X