Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako Nole osvoji zavrsni masters imace i taj rekord, doduse zajedno sa Rodzerom.

    Comment


    • лакше је Меди, Ноле мора да бије и Звекија и Меду...биће уморан за финале...Меда ће пешке са Рувљевим...
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Žika View Post
        лакше је Меди, Ноле мора да бије и Звекија и Меду...биће уморан за финале...Меда ће пешке са Рувљевим...
        Мала исправка, није Рубљев него Руд, Каспер Руд.

        Comment


        • Po meni su vrlo male šanse da se Novak vakciniše i da igra AO, na prvu prosto nemoguce uzimajuci u obzir njegov stil zivota i pricu zadnjih par godina. Ali cudo su moguca

          Comment


          • Po meni su vrlo male šanse da se Novak vakciniše i da igra AO, na prvu prosto nemoguce uzimajuci u obzir njegov stil zivota i pricu zadnjih par godina. Ali cudo su moguca

            Comment


            • Forum nije u najboljem stanju, ali rekoh da ostavim neki komentar za kraj godine. Nadam se da ce jos neko da mi se pridruzi.


              Poraz za Novaka protiv Zvereva nije ni lak, ni tezak. Ocekivala se egal borba u ovakvim uslovima, i nazalost Nemac je bio malo bolji. Makar ga je izbegao u Paizu u SF, koji je zbog prvog mesta na kraju godine bio bitniji za Novaka.
              Trenutno deluje da ce Medvedev i Zverev da mu budu glavni protivnici sledece godine, i da ce biti tesko na AOu zbog nji, ali samo polako. Slicno je tako prosle godine vazilo sa Timom, pa svi znamo sta se desilo. Medvedev ce uskoro da napuni 26 godina, a Zverev 25. Ne mora da znaci da ce i dalje da napreduju.
              Ocekujem da neko od nji dvojice bude prvi sledece godine, ali to nista ne mora da znaci.

              Sta dalje za Novaka? Po izjavi koju je dao posle meca deluje mi da ce da igra u Australiji, odnosno da ce da se vakcinise ili da je vakcinisan. Previse je bitan turnir da bi ga preskocio zbog svog "stava" i verujem da ce da donese razumnu odluku. Takodje nadam se da ce da preskoci Davis Cup, jer tamo nece biti navijaca. Idealno bi blio da odmori oko mesec dana, pa da onda kene pripreme za ATP Cup. Atp Cup je bila odlicna priprema za AO 2020. godine, ne vidim sto to ne bi bilo i sada.

              Pozdrav svima koji i dalje ponekad citaju forum.

              p.s Za kraj dodacu ovaj interesantan kviz https://www.youtube.com/watch?v=wPtS7Q5Gp2k&t=315s. Inace, prosao bih isto kao i Novak. Nisam znao da je Hjuit osvojio WTF 2002. godine.

              Comment


              • Brate, što hejtujete forum toliko? Kada kliknem na opciju da postavim nešto, on kao nešto vrti, working... i sl. Ili objavi komentar, ili kaže neka kao error, a onda kada uđem ponovo, svaki put mi je post biopostavljen. I da treba 100 godina da se učita stranica, ali se učita kad-tad . Nije nemoguće, jesmo li spartanci ili nismo?

                Usput, deluje da je Novak ostao bez gasa u trećem. Ili nije dao totalni maximum, već malo manje od toga. Nervira me što Zveki u zadnje vreme igra kao GOAT protiv Novaka, a pred Medom skine gaće.

                Comment


                • Originally posted by 147 View Post
                  Forum nije u najboljem stanju, ali rekoh da ostavim neki komentar za kraj godine. Nadam se da ce jos neko da mi se pridruzi.


                  Poraz za Novaka protiv Zvereva nije ni lak, ni tezak. Ocekivala se egal borba u ovakvim uslovima, i nazalost Nemac je bio malo bolji. Makar ga je izbegao u Paizu u SF, koji je zbog prvog mesta na kraju godine bio bitniji za Novaka.
                  Trenutno deluje da ce Medvedev i Zverev da mu budu glavni protivnici sledece godine, i da ce biti tesko na AOu zbog nji, ali samo polako. Slicno je tako prosle godine vazilo sa Timom, pa svi znamo sta se desilo. Medvedev ce uskoro da napuni 26 godina, a Zverev 25. Ne mora da znaci da ce i dalje da napreduju.
                  Ocekujem da neko od nji dvojice bude prvi sledece godine, ali to nista ne mora da znaci.

                  Sta dalje za Novaka? Po izjavi koju je dao posle meca deluje mi da ce da igra u Australiji, odnosno da ce da se vakcinise ili da je vakcinisan. Previse je bitan turnir da bi ga preskocio zbog svog "stava" i verujem da ce da donese razumnu odluku. Takodje nadam se da ce da preskoci Davis Cup, jer tamo nece biti navijaca. Idealno bi blio da odmori oko mesec dana, pa da onda kene pripreme za ATP Cup. Atp Cup je bila odlicna priprema za AO 2020. godine, ne vidim sto to ne bi bilo i sada.

                  Pozdrav svima koji i dalje ponekad citaju forum.

                  p.s Za kraj dodacu ovaj interesantan kviz https://www.youtube.com/watch?v=wPtS7Q5Gp2k&t=315s. Inace, prosao bih isto kao i Novak. Nisam znao da je Hjuit osvojio WTF 2002. godine.
                  Poraz protiv Zvereva je vise zabrinjavajuci nego tezak. Novak je odlicno igrao prvi set i izgubio. Izgubio ga je jer je Zverev neocekivano digao nivo od trenutka kada je Novak imao 6:5 i 30:0 na Zverevom servisu. (Ocekivao sam da ce puci) Sasa je odgrao 4 sjajna BH vinera do kraja seta i jedva da je promasio prvi servis. Uz to je imao i malo srece.

                  Iza toga, Novak nije bio spreman da jedanako grize. Razumljivo. Da je rudario jos dva seta i pobijedio, izasao bi preumoran protiv Medvedeva. Odlucio se da skracuje poene. Ukrao je 2. set, u trecem nije uspio. Zvereva smatram najozbiljnijim Novakovim protivnikom.Ako je sredio glavu, bice jako tesko sa njime.

                  Nije sve tako crno:
                  *Nece uvijek Zverev ubacivati 72% prvog unutra
                  *Mnogo je lakse servirati 2. servis kao prvi na WTF-u nego na slemu.
                  *Nece Sasa uvijek iamti srece.
                  *Na slemovima postoji dan odmora.
                  *Novak moze malo bolje od ovoga, njegov napad moze da bude ubojitiji.

                  Novaka se duboko nadao da ce moci u Australiju bez vakcine. Kad je cuo losu vijest, to ga je malo izbacilo iz ravnoteze. Mislim da je to imao mali uticaj na Novakovu igru.

                  Comment


                  • Evo i mene
                    Zveki je bio bolji, zaslužena pobeda, tako da samo mogu da mu čestitam.
                    Nole je bio skroz ok, ali nije uspeo taktički da se snadje protiv njega, poradiće na tome sigurno, pa će ga ponovo dobijati

                    Za Australiju? Nema šanse da ne igra, šta vam je... uveliko je vakcinisan, ne bi mogao da igra u Parizu da nije tako, prema tome... Samo prave medijski hype, kao i uvek, zato što Novak (s punim pravom) ne želi da se izjasni.

                    Sledeće sezone očekujem još jedan, eventualno dva GS, Australiju i W Daće bog

                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • Да, јуче је био бољи Звеки и у серви и у релиима и винерима и јачини удараца ма да је у једном тренутку Ноли ипак имао шансу, имао брејк лопту и од тада га више нигде није било....

                      Видим да му се сада и Меда напеналио и делује да ће и њега брзо да савлада... Звеки је у доброј форми и тада му нико ништа не може, штета што је кракати дугајлија и што они немају континуитет да задржи високо прво место, штета што ће увек бити ту негде близу, а тако далеко...од месста бр.1
                      sigpic

                      Comment


                      • Šteta što nije pao Zveki juče. Meda danas osrednji.

                        Šteta što propade i ovaj forum. Bukvar tenisa.

                        Comment


                        • Novak se predao na trecini drugog seta protiv Zvereva. Opao je Novaku prvi servis a bogami i entuzijazam za borbom, međutim, Saša umesto da nastavi da drži nivo, krenuo je da greši. Ne previše ali krenuo je. To je potrajalo pola sata i sasvim je bilo dovoljno da Novak uzme drugi set. Đoković je tih 15 minuta već bio u svlačionici. Ipak, video je priliku i iskoristio. Saša nije nakon toga igrao uopšte više do kraja meča na nivou prvog seta. Novak je mogao do pobede. Imao je priliku za ribrejk ali je jeftino izbacio onaj forhend u aut.

                          Ne bih rekao da Novak može ''malo bolje''. Može on mnogo bolje. Naročito da se brani. Saša ne može bolje. A Novak na Slemu u polufinalu može da odigra 10% bolje od onoga što je sad prikazao u WTF. Tako je i bilo na USO. Postoje takođe razlike u pristupu. Nije isto kad si favorit i kad nisi favorit. Vratiće se i Nadal, tempiraće formu za Slemove. Australiju ne ali sve ostale DA.

                          Novak može da učestvuje na AO ali ne vidim zašto bi se za njega pravio izuzetak ako je svima zabranjen ulazak u državu. Mere Viktorije su potpuno van pameti ali šta je tu je. Mislim da Novak nije vakcinisan nego da ide sa PCR testovima.

                          Uz malo sreće Novak može sledeće godine do 2 Slema.

                          Sve u svemu odlična sezona. Najvažniji meč naravno sa Rafom na RG.

                          Moja procena je posle Novakove pauze nakon USO je da se Novak od Pariza priprema za Australiju. Zato igra Davis Cup. Posle toga će odmoriti i onda će napasti AO.

                          Vakcinisaće se verovatno jer ni operaciju nije hteo pa je ipak išao. Uostalom, on je najbolji teniser sveta, prebogat je i može sebi da priušti najnoviju vakcinu. Poslednju verziju.

                          Comment


                          • Da li je neko čuo nešto za miloolju🥺

                            Comment


                            • Originally posted by gagana View Post
                              Da li je neko čuo nešto za miloolju🥺
                              Umrla.
                              Sinoc sam to cuo. Ne znam zasto se ustrucavaju ljudi da kazu. Ako administracija ovo smatra prestupom, neka me banuju. Ali tuzan dan... Iako se ona i ja nismo bas slagali, jedan od najvatrenijih Novakovih navijaca je bila. A i da nije, mislim.. nije bila starica, pa da covjek kaze dosao red na nju. Tragedija....

                              Comment


                              • Niko se ne ustrucava to da napise, nego je sam forum mrtav. Retko ko i pise, zato sto je forum tehnicki u ocajnom stanju.
                                Jeste umrla Olja - od korone - koliko sam cuo. A ona se bas cuvala i pazila i pridrzavala svih mera. Tuzan dan, tuzna vest.
                                Pamticemo je zauvek. Za mene jedan od najboljih likova ovde.
                                Dobar forumas, jos bolja osoba.
                                Neka pociva u miru.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X