Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije im krivo sto dolazi, nego sto ih prave budalama.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post

      Ali oni sve vreme prosipaju tu pricu, danas su i dali saopstenje da ta komisija nije imala pojma kome daje izuzece...smejurija
      I onda neko treba da poveruje da je zaista postojala neka medcinska osnova, postenije bi bilo da su izasli i rekli: on nam donosi pare i kao takav je bitan za drzavu nego sto lazu o nekom medicinskom izuzecu.
      Pa ne mogu to da urade jer se prosto tako ne radi. Pošteno je da neki tamo teniser dobije izuzeće, odigra turnir i pali dalje. A već imaju 50k zaraženih dnevno ili na kom nivou ne znam. I još se svi skoro vakcinisali. Novak nije državljanin. Tako da obrni okreni, ko ima malo mozga njemu sigurno ne smeta Novakovo pojavljivanje.

      Comment


      • Verovatno ima istine u onome sto Bojana prica...Doduse meni je mera obavezne vakcinacije, kada je dejstvo iste minimalno za ovaj novi soj Omicron besmisleno. Da li se Bojana slaze?

        Mnogo bolja mera je bio karantin od 5 dana, koliko je dovoljno za ovaj nov soj.
        Last edited by 147; 04-01-22, 20:38.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Nije im krivo sto dolazi, nego sto ih prave budalama.
          Pa kad i jesu, vjerovatno. Tacno im ovo i treba da im neko natrlja realnost po sred njihove vakserske face
          Last edited by DinoFC; 04-01-22, 20:39.

          Comment


          • Originally posted by 147 View Post
            Verovatno ima istine u onome sto Bojana prica...Doduse meni je mera obavezne vakcinacije, kada je dejstvo iste minimalno za ovaj novi soj Omicron besmisleno. Da li se Bojana slaze?
            Ja sam za vakcinu i veoma lako mozes da zagoracas zivot osobama koji su protiv cak i bez obavezne vakcinacije.

            A moje pitanje je veoma jednostavno, zamisli da si prethodne 2 godine ziveo u Australiji, u Melburnu, sa svim zivim ogranicenjima, najduzim lockdownom na svetu, da nisi mogao da vidis najblize, da si preskocio rodjendane, proslave itd., da ne mozes da mrdnes ako nemas potvrdu o vakcinaciji i onda ti dodje jedan teniser (zdrav, prav, profesionalni sportista) i udje u drzavu bez vakcine.
            Ja bih licno bila ekstremno ljuta i na vladu koja me je malteritrala, a njemu sve dozvoljava i na istog tog tenisera.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post

              Ja sam za vakcinu i veoma lako mozes da zagoracas zivot osobama koji su protiv cak i bez obavezne vakcinacije.

              A moje pitanje je veoma jednostavno, zamisli da si prethodne 2 godine ziveo u Australiji, u Melburnu, sa svim zivim ogranicenjima, najduzim lockdownom na svetu, da nisi mogao da vidis najblize, da si preskocio rodjendane, proslave itd., da ne mozes da mrdnes ako nemas potvrdu o vakcinaciji i onda ti dodje jedan teniser (zdrav, prav, profesionalni sportista) i udje u drzavu bez vakcine.
              Ja bih licno bila ekstremno ljuta i na vladu koja me je malteritrala, a njemu sve dozvoljava i na istog tog tenisera.
              Pa budzet Australije ce imat koristi od dolaska tog covjeka a samim tim i svaki gradjanin Australija pojedinicano. I on nije drzavljanin Australije, on dolazi i testiran ce biti svaki dan, kretat se u strogo kontroliranim uvjetima. Meni skroz neuporedivo sa pricom sta su prolazili oni. Ovo su sportisti koji ce tu boravit 2-3 sedmice, nema neke logike da se na njih primjenjuju iste mjere kao i na ljude koji tu zive. Onda otkazi turnir i gotova prica
              Last edited by DinoFC; 04-01-22, 20:46.

              Comment


              • Slazemo se, ali je vlada kriva a ne Djokovic. Mere su im sulude. Pogledaj samo koliko zarazenih ima medju igracima koji su se uredno vakcinisali. Tu pre svega mislim da egzibiciju u Abu Dabiju. I onda oni ozdrave (citaj nisu pozitivni) za par dana i sve je ok. Mogu da igraju. Bilo je price da vakcinisani slabije prenose virus, a to mi deluje da za Omikron soj ne vazi. Zasto onda Djokovic vise ugrozava ljude u Australiji nego recimo Sapovalov? Ne mogu oni mere da daju par meseci unapred kada se situacija sa virusom stalno menja. Ono sto je trenutno dobro je da je period inkubacije za Omikron mnogo manji nego za prethodne varijante, plus sto je nesto slabiji. Otuda su ove mere sulude, jer im je doslo bar deset vakcinisanih pozitivnih koji su mozda sirili zarazu po Australiji. Mozda su i zato popustili u Novakovom slucaju, jer su videli da im "obavezna vakcinacija" ne daje rezultate kao sto su ocekivali. Deluje da je Novak tamo usao delom na ime, ali sa druge strane nije on kriv. Samo koristi situaciju.

                Inace dosta zemalja u Evropi je to shvatiolo. Tako da za neke zemlje je sve jedno da li si vakcinisana ili ne. Obavezan ti je negativan PCR test. Ne putujem nigde trenutno, pa ne pratim detalje, ali siguran sam da moze po internetu da se pronadje.
                Last edited by 147; 04-01-22, 20:56.

                Comment


                • Originally posted by DinoFC View Post

                  Pa budzet Australije ce imat koristi od dolaska tog covjeka a samim tim i svaki gradjanin Australija pojedinicano. I on nije drzavljanin Australije, on dolazi i testiran ce biti svaki dan, kretat se u strogo kontroliranim uvjetima. Meni skroz neuporedivo sa pricom sta su prolazili oni. Ovo su sportisti koji ce tu boravit 2-3 sedmice, nema neke logike da se na njih primjenjuju iste mjere kao i na ljude koji tu zive. Onda otkazi turnir i gotova prica
                  Da li ti shvatas da Australijanci nisu mogli da idu iz drzave u drzavu, da ako imas rodjake u Melburnu, a ti ziivs u Sidneju, nisi mogao mesecima, a mozda i vise od godinu dana da ih vidis.
                  I da svako od njih mora da prodje kroz tu rigoroznu komisiju i da su ih odbijali, a odjednom ovog pustaju...
                  stavi sebe u poziciju da 2 godine nisi mogao da vidis najblize, a onda ti dodje teniser i seta se bez vakcine, ti bi bio mrtav ladan, ne bi popizdeo?

                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Naravno da bi bio mrtav hladan ako je 93 posto ljudi vakcinisano a dnevno zarazenih 50 hiljada. Sta mi znaci jedan zdravi nevakinisani teniser, kada su mi mnogo veca prijetnja vakcisnisani pozitivni prijatelji

                    Ma nabijem ih...sve je to vakserska mraka koja uziva u tim mjerama.
                    Last edited by DinoFC; 04-01-22, 20:53.

                    Comment


                    • Iz ovog ugla si mrtav ladan, ali da si preziveo sve sto i oni za 2 godine, cisto sumnjam
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Iz ovog ugla si mrtav ladan, ali da si preziveo sve sto i oni za 2 godine, cisto sumnjam
                        Ti baš voliš da se razmećeš nekim poluinformacijama. Za svaku državu će ti svaki građanin ovog grada Beograda reći različitu informaciju. Nisi ti planetarni nadzor pa znaš sve šta je gde i kako bilo. Ako ne živiš tamo nemoj da insistiraš na tim stvarima. Tako si pričala za izuzeće danas pa ispade ako imaš antitela, to je dovoljno za izuzeće.

                        Neka ih bre neka igraju. Šta ima neko da bude ljut na tenisera što dolazi nevakcinisan, kad ih ima tamo pun kufer vakcinisanih i prenose virus. Niđe veze. Znamo da nisi fan Novaka, čak naprotiv, antifan si.

                        Mani ih nek se spremaju pa ko je luđi u tome nek pobedi.

                        A kapiram da je sada na ulicama Melburna noću blud i nemoral. Bleja najveća. Samo par ljudi na netu prave kvazipometnju.

                        Comment


                        • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                          Ti baš voliš da se razmećeš nekim poluinformacijama. Za svaku državu će ti svaki građanin ovog grada Beograda reći različitu informaciju. Nisi ti planetarni nadzor pa znaš sve šta je gde i kako bilo. Ako ne živiš tamo nemoj da insistiraš na tim stvarima. Tako si pričala za izuzeće danas pa ispade ako imaš antitela, to je dovoljno za izuzeće.

                          Neka ih bre neka igraju. Šta ima neko da bude ljut na tenisera što dolazi nevakcinisan, kad ih ima tamo pun kufer vakcinisanih i prenose virus. Niđe veze. Znamo da nisi fan Novaka, čak naprotiv, antifan si.

                          Mani ih nek se spremaju pa ko je luđi u tome nek pobedi.

                          A kapiram da je sada na ulicama Melburna noću blud i nemoral. Bleja najveća. Samo par ljudi na netu prave kvazipometnju.
                          Odakle ti ovo?
                          Pogledaj sta se pise po njihovim medijima i koliko su poludeli pa ces videti da nemaju pojma kako je on dobio izuzece i da traze da znaju pravi razlog.
                          A svuda je moglo da se procita i ceo svet zna da su stanovnici Viktorije najgore prosli u Australiji i da su bili u karantinu mesecima, da porodice mesecima nisu mogle da se spoje...
                          ma vama je bitno da je Noksa otisao u Australiju, za neku pravdu i pravednost ste slepi, ali da je Nadal ili kojim slucajem najveci neprijatelj Federer u ovoj situaciji, drugaciju biste pesmu pevali...

                          Medjutim, posle ovoga je jasno koje miljenik estamblismenta, nije ni Nadal nije ni Fed, nego Djokovic.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Nije Novak jedino izuzece,

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post

                              Odakle ti ovo?
                              Pogledaj sta se pise po njihovim medijima i koliko su poludeli pa ces videti da nemaju pojma kako je on dobio izuzece i da traze da znaju pravi razlog.
                              A svuda je moglo da se procita i ceo svet zna da su stanovnici Viktorije najgore prosli u Australiji i da su bili u karantinu mesecima, da porodice mesecima nisu mogle da se spoje...
                              ma vama je bitno da je Noksa otisao u Australiju, za neku pravdu i pravednost ste slepi, ali da je Nadal ili kojim slucajem najveci neprijatelj Federer u ovoj situaciji, drugaciju biste pesmu pevali...

                              Medjutim, posle ovoga je jasno koje miljenik estamblismenta, nije ni Nadal nije ni Fed, nego Djokovic.
                              Danas si pisala da je izuzeće samo za srčane mane i probleme što uopšte nije istina. Nisi se lepo informisala. Dakle upala srčanog miokarda koja postoji kao neželjena reakcija vakcine navedena je kao jedna od stavki. Ali to nije nikakav dugoročni problem. No da izuzmemo to, piše lepo ako si testiran pozitivno na SarsCov2 odlaže se vakcinacija za 6 meseci, u prevodu imaš antitela. Ili si na plazma terapijom ili drugim načinom primio antitela.

                              Kakve veze sa Đokovićem ima to što njih njihova Vlada jaše ko magarce? Kakva pravda i pravednost? Vrlo dobro nam je poznat tvoj narativ. Vidiš da ti svi dostavljaju informacije, pre svega da nije jedini aplicirao. Dakle ima ih još. Ne znam šta si se okomila na njega. Nadal je isto kriminalac. Sportista kojeg su mediji više puta optuživali za doping. Gde ima dima ima i vatre. Federer isto ko i ova dvojica, privilegovan, bira termine kad će da igra... Nemoj ti da izdvajaš Đokovića, nego lepo piši, budi objektivna kao što su ovde svi ostali, osim tebe.

                              Koliko ja vidim ti se informišeš iz medija a ne sa sajtova relevantnih institucija. Ako Australija želi turnir dali su uslove. Uslovi su fer za one koji nisu državljani nego su došli na turnir.

                              Razumem tvoju ozlojeđenost ali pusti Noćerina sad da ih oduči od tenisa...

                              Comment


                              • Hoces da budem iskrena, pare su ovde radile i nista drugo i svako ko tvrdi da je u pitanju neko medicinsko izuzece, laze samog sebe.
                                I kao sto sam napisala na samom pocetku, neki su jednostavno jednakiji od drugih...

                                A trenutno ta nezavisna komisija ovako izgleda



                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X