Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gotovo je, nebitno oce li ga deportovati ili ne svu podrsku koju je dobio tokom pritvora sad je izgubio. I vise od toga, on je sad u ocima zapadnjaka monstrum, cudoviste koji je zarazen koronom i ide medju djecu, ide na slikanje. Putovanje je tu jos i najmanji problem, ovo je ogroman problem, jer njihov mozak ne moze da shvati da neko prekrsi izolaciju kad je pozitivan, oni ne znaju kako stvari funkcionisu na Balkanu. Oni se zrtvuju i zbog drugih, on ne i to je to. Posle ovoga za njega nema vracanja sto se ugleda tice. Jedno je kad su ljudi protiv tebe na turniru, ponekad mora se reci pritom, kad su navijaci Federera i Nadala protiv tebe, a nesto sasvim drugo kad te istinski, iz dubine duse mrze.

    Nije smio ovo sebi da dozvoli nikako, pa i ovdje se ljudi zgroze kad vide nekog pozitivnog da seta ili izlazi u prodavnicu, a Djokovic je neko za koga maltene zna cijeli svijet, bas je napravio suludu gresku. Neshvatljivu. Nejasnu.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
      Ne bih te ja ubedjivao u bilo sta,moje je misljenje takvo kakvo je a ti veruj u sta god hoces,pa i u Ivicu i Maricu. Nije Djokovic slucajno odabran.
      Pa nije, prvi teniser sveta koji se javno izjasnjava protiv vakcine, a to nema veze odakle je.Dosao im je kao porucen i sada ce da ga rastrgnu.Misli da moze protiv medija i vlade, jbt, kao oni jako jeftini filmovi iz '80 tih.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post

        Manje vise isto koje sam ja predlagao. Niko ne vjeruje da je to istima, ali to je jedino sto ti ostaje. I niko ne moze da dokaze da nije istina.

        Poastoji samo jedan VELIKI probelem, veci od svega:

        Milovan Šuvakov on Twitter: "vremenom (rednim brojem testa u bazi), prikupio sam podatke od volontera za 29 testiranja. Ovako izgleda grafikon. Jedina tačka koja odskače je ova crvena koja odgovara pozitivnom testu od 16. decembra. Ako ovu tačku premestimo na 26. decembar kada je generisan pdf sve se uklapa. https://t.co/UpPc1qESSJ" / Twitter


        Ova analiza Suvakova daje tezinu optuzbi da je Batut dakle DRZAVA SRBIJA falsifivao test.

        KLJUCNO JE DA SE OVO STAVI POD TEPIH!

        Sve ostalo je nebitno. Nedaj boze Srbiji i Djokovicu da se ovo sudske dokaze!
        Svako ko je bilo kada polagao bilo koju statistiku na fakultetu I ko je dobio barem 8 bi znao da dodje do ovog zakljucka bez ikakvog problema( Nadam se da to vazi I za ljude sa manjom ocenom, ali to je vec druga prica). Neverovatno da Novak Nema nekog u timu koji bi ovo na vreme primetio. Kazem, Novak je u velikom problemu. Nazalost.

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Ajmo u avatar da se kladimo da ga neće deportovati?
          Brate, briga me da se kladim.Neverovatno mi da mu se ovo prasta i daje podrska, ali to smo mi, zato i jesmo svetlosnim godinama iza svih u Evropi i u svetu.Volim ga kao brata rodjenog, ali covek je budala.

          Comment


          • Djokovic kao najbolji teniser svijeta i najbolji sportsta svijeta trenutno ima i drugih obaveza, a ne samo da igra tenis. On je primjer, on ima reputaciju koju mora da odrzi, koliko mu je trebalo da tu reputaciju izgradi da bi je sad izgubio u roku od dva dana? Nisu to samo rekordi na terenu, tebe istorija pamti, ako ce da ga pamte kao negativca to je uzas. Ovo vise nije pitanje samo navijaca najvecih rivala, nego maltene cijelog svijeta. U doba globalne pandemije najbolji igrac svijeta se ponasa neodgovorno, ugrozava zivote, tako to oni vide i tesko da ce se izvuci iz ovoga.
            sigpic

            Comment


            • Bolje da nije pisao saopštenje.

              Zna da je zaražen i ide na intervju da ne bi se novinar iznervirao.

              Pa jebo ga ja, ko bre šiša novinara da li će se iznervirati ili ne.

              Možda on i odigra ovaj turnir u Australiji, ali za dalje nek piše propalo ako se ne vakciniše.

              Pogotovo jer mnogi jedva čekaju da ga ponize, a ovo oko vakcinacije im dobro dođe da to i urade.

              Comment


              • O kakvom crnom tenisu i AO pricamo, covek verovatno ne zna gde mu je glava trenutno i u sta se uvalio.Neverovatno je glup i tvrdoglav sto ostaje na turniru, nego sada je toliko zaglibio da kada bi se povukao znacilo bi da bezi.Jos ovde neko prica o tituli.

                Comment


                • добар је коментар овог аустралијског адвоката - мислим да је главни проблем владе што имају посла са судијом који се, по српски, заинатио... да пусти ђоковића да игра, влада се плаши још једног пораза... такође,то подметање да је ослобођен због процедуре је данима понављано у медијима, а у питању је чиста лаж... ако се не варам, новак је при уласку навео да је путовао пре уласка у аусталију, док је био на аеродрому?

                  Comment


                  • Ako mu ministar ponisti vizu, sudija ne moze nista, nema pravo na zalbu.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Ljubitelju tenisa,

                      Kad sam bio mali baba me ucila: "Ne mozes bubnut i ostat ziv!"

                      Novak je napravio kolosalnu glupost! I mora da plati.

                      1.
                      Za Novaka je najbolje da izgubi finale od nekog Australca i da Australija kao drzava dozivi kolektivni orgazam! (izvini za nalogiju) Time bi javno mnjenje bilo najzadovoljnije i time bi "pravda" bila zadovoljena a Novakova greska koliko toliko placena.

                      Polufinale je losije od finala i tako redom do 1. kola. Amerikanac je losiji od Australac i tako redom do Rusa!

                      2.
                      Iza toga je najbolje da ga deportuju bez zabrane na 3 godine sa obrazlozenjem da je dao pogresne podatke u formularu!

                      3.
                      Iza toga je najbolje da ga deportuju sa zabranom povratka.

                      Svaka od ove tri varijante je jos i bolja ako bi se iza toga Novak javno vakcinisao.

                      4.
                      Nije u intersu vlade da bude ostra, zato i prica sa Brnabickom, a Brnabicka je engleski djak, U interesu valde je da zavrsi krizu sa sto manje stete za sebe. Za potpuni odgovor, morao bih znati za koga glasaju Srbi u Australiji? Ako Srbi glasaju za konzervativce, onda ne smije vlada da ih previse otudji. (Sve je politickii biznis, nista licno.)

                      Vlada treba biti vidjena da je moralno u pravu i ne treba podici javnom mnjenju koliko je god moguce. Ali javno mnjenje je najkapricoznija kurtizana u istoriji. Danas hoce Novakovu krv, sutra hoce istom Novaku da oprastaju.Znaci da vlada mora da osluskuje sto Australci misle. Cini mi se da se odluka zato odlaze.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Ako mu ministar ponisti vizu, sudija ne moze nista, nema pravo na zalbu.
                        има право на жалбу , и то у року од 20 и нешто дана, такође судија може да донесе привремену меру да новак игра до окончања поступка

                        Comment


                        • Evo kako oni to vide, nema za njega izlaska iz ovoga, nebitno igrao ne igrao ovo ce ga pratiti dok je ziv.

                          • Admits he is not vaccinated and has no valid medical exemption from vaccination, which is required for entry into Australia.
                          • Admits that he did not isolate after testing positive for Covid in December, as he was required to do under Serbian law.
                          • Admits that his affidavit to the Australian federal circuit court on Monday that he was both “tested and diagnosed” on 16 December is false.
                          • Admits that he provided false information to the Australian authorities regarding his travel to Spain/Serbia in the 14 days prior to his arrival in Australia.
                          • Despite of all of the above, is still allowed in the country!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by gandra View Post

                            има право на жалбу , и то у року од 20 и нешто дана, такође судија може да донесе привремену меру да новак игра до окончања поступка
                            Nije tacno, sve zavisi ko mu ponisti vizu.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Evo kako oni to vide, nema za njega izlaska iz ovoga, nebitno igrao ne igrao ovo ce ga pratiti dok je ziv.
                              па и марадону је пратило да је наркоман и да је дао гол руком, па је опет остао највећи играч у историји фудбала - "морални" аспект је овде неважан

                              Comment


                              • To sto smo mi skroz izgubili moralni kompas i sto nam nije nista strasno kad se neko zarazen seta i ponasa skroz neodgovorno, ne znaci da i ostali tako funkcionisu.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X